Mini Lotto podrożeje?

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
forresty
Świeżak
Posty: 11
Rejestracja: 23 gru 2018, 15:53
Kontakt:

Re: Mini Lotto podrożeje?

Post autor: forresty » 23 maja 2019, 15:24

Ja już na pewno regularne granie w mini sobie odpuszczam. Od czasu do czasu coś puszczę, ale w takim układzie wolę jednak sobie lotto kupić z plusem od czasu do czasu niż tłuc regularnie ML w którym głupie trójki w skrajnych przypadkach padaja raz na 2tys losowań. To trudna gra i nie powinna kosztować połowę tego co lotto choć zapewne w przyszłym roku zobaczymy 3.5 zł za lotto

unReal
Cwaniak
Posty: 248
Rejestracja: 07 maja 2019, 10:02
Kontakt:

Re: Mini Lotto podrożeje?

Post autor: unReal » 23 maja 2019, 19:45

forresty pisze:
23 maja 2019, 15:24
Ja już na pewno regularne granie w mini sobie odpuszczam. Od czasu do czasu coś puszczę, ale w takim układzie wolę jednak sobie lotto kupić z plusem od czasu do czasu niż tłuc regularnie ML w którym głupie trójki w skrajnych przypadkach padaja raz na 2tys losowań. To trudna gra i nie powinna kosztować połowę tego co lotto choć zapewne w przyszłym roku zobaczymy 3.5 zł za lotto
Ja mam właśnie na odwrót. Częściej trafię trójkę lub nawet od wielkiego dzwonu czwórkę w mini niż trójkę w lotto. Chociaż ostatnio trafiłem trójkę, ale tylko w plusie 10 zł :) Wcześniej nie pamiętam, ale pewnie pół roku temu.
Pieniądze dają ci wolność, byś robił ze swoim czasem to, co chcesz.

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6571
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Mini Lotto podrożeje?

Post autor: ER33 » 24 maja 2019, 1:35

Krzysiek pisze:
22 maja 2019, 22:50
Ciekawe wysłali dwa rożne maile? bo ja w mailu mam datę o powrocie na 10 losowań 30 maja a u ciebie tier jest 31 maj?

Uwaga! W związku ze zmianą ceny zakładu tymczasowo zostanie ograniczona możliwość gry na wiele losowań – 22 maja od godz. 21:50 będzie można zagrać na maksymalnie 9 kolejnych losowań, a od 30 maja godz. 21:50 znów będzie dostępna gra na wiele losowań (od 2 do 10) z nową ceną.
Pewnie ktoś po czasie się skapnął, że maj ma jednak 31 dni, a nie 30 :lol: Już nie takie wałki w ich wydaniu mieliśmy okazję zaobserwować i czytać :mrgreen:

Awatar użytkownika
kawka28
Cwaniak
Posty: 331
Rejestracja: 05 maja 2019, 12:53
Lokalizacja: Krosno
Kontakt:

Re: Mini Lotto podrożeje?

Post autor: kawka28 » 28 maja 2019, 11:48

Ja wczoraj chciałam standardowo wysłać moje liczby na cały tydzień i wyskakiwał błąd, poprosiłam o wpisanie ręcznie a tam maksymalnie 5 losowań i zdziwko o co chodzi, no ale później dotarłam na www i sprawa się wyjaśniła, ale to akurat przewidziałam, że niedługo się za mini wezmą i nieco podniosą, za 2zł nie byłoby już takie atrakcyjne a te 25 gr stwierdzili że jeszcze takiej różnicy nie zrobi przy tym ile czasem niektórzy w kolekturach zostawiają ;)
kawka28

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości