Czy totalizator to ustawka :) ???

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
SATEL
Cwaniak
Posty: 248
Rejestracja: 23 paź 2018, 14:23
Kontakt:

Czy totalizator to ustawka :) ???

Post autor: SATEL » 21 lis 2018, 17:53

Siema

Pewnie temat wałkowany już wielokrotnie na różnych forach, ale postanowiłem założyć. Chętnie poczytam opinie, za i przeciw. Czy prezes nas goli jak owce czy jednak jest szansa ogolić prezesa :D

Generalnie mam tak, że jak się w coś wkręcę to dużo na ten temat czytam, szukam itp. Teraz mam tak właśnie z lotto. Wczoraj trafiłem na kilka filmów wskazujących na wałek. Znane losowanie lotto w Serbii (dla nieznających tematu na YT wpiszcie sobie "Serbia lotto mistake" albo podobnie). Zbieg okoliczności czy dowód na ustawkę?
U nas w Polsce też znalazłem podobny przykład gdy pominięto jedną wylosowaną liczbę. Większość pewnie zna... losowanie na polsacie i zagubiona bodajże 15ka. Trafiłem też zdrapkowy spisek (nie drapałem wtedy ale 500 000 w banku i brak głównych pewnie znacie).

Mam nadzieję, że temat się przyjmie to podzielę się swoimi przemyśleniami. Jeśli nie - można skasować ;)

Edit: nie sugeruję akurat wałka, bo mam swoje za i przeciw ;)

uzyszkodnik
Lottożłop
Posty: 1336
Rejestracja: 17 lip 2018, 7:52
Lokalizacja: Stołeczna Wieś
Kontakt:

Re: Czy totalizator to ustawka :) ???

Post autor: uzyszkodnik » 21 lis 2018, 19:44

Co do 500 w banku - tutaj równie dobrze wygrane mogły trafić do kosza lub przeleżeć w jakieś wioskowej kolekturze ;)
Mnie bardziej intryguje zbieżność miejsc wygranych ostatnimi czasy :geek:

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6571
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Czy totalizator to ustawka :) ???

Post autor: ER33 » 21 lis 2018, 20:50

Co do bankowej to raczej czysty przypadek. Zastanawiają mnie kombinacje z liczbami w lottomatach w kontekście trafiania prawie zawsze oboków :| W szczególności komputerowe manewrowanie w Keno oraz sprytne "podjazdy" w pozostałych grach liczbowych, wybitnie w Multi 8-)

Awatar użytkownika
SATEL
Cwaniak
Posty: 248
Rejestracja: 23 paź 2018, 14:23
Kontakt:

Re: Czy totalizator to ustawka :) ???

Post autor: SATEL » 21 lis 2018, 21:39

Co do zdrapek również uważam to za przypadek i/lub głupotę ludzką. Sam mam kilku znajomych którzy drapią tylko po kontrolnych i zakładam, że podobnie było w wielu przypadkach niewydrapanych głównych. Albo na pipidówach, albo w koszu. Przez to właśnie uważam że warto zajrzeć do spożywczaka na wiosce bo a nóź ;)

Co do gier liczbowych - tutaj już się pojawia gruby hajs. A tam gdzie gruby hajs tam grube wałki... jeśli można oczywiście. Zakładam że gdybym mógł co najmniej na wynik wpłynąć to bym na wynik wpłynął. Taka natura człowieka. TS i tak ma stały zwrot ze sprzedaży i na swoje wyjdzie (na pewno nie przegra) więc tutaj spisku bym się nie doszukiwał.
Jedyne co mnie zastanawia, bo nie wątpię że losowania mogą być ustawiane (a przy poziomie dzisiejszej techniki wydaje się to bardziej prawdziwe niż nieprawdziwe) to cel tych ustawek. Pralnia hajsu, przypadek czy tylko teoria spiskowa? Jeżeli losowania są ustawiane to tylko jako legalne łapówki w białych rękawiczkach.

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4568
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Czy totalizator to ustawka :) ???

Post autor: Nutaharion » 21 lis 2018, 22:59

Lotto to na dzień dobry system w którym wraca do nas połowa przeznaczonej kasy. Tutaj nie trzeba robić ustawki bo na dzień dobry system jest ustawiony :P
Ja kupując kupon czy zdrapkę czuję się jak mecenas a nie jak potencjalny zwycięzca :P Jak widzę na jakimś wydarzeniu banery totalizatora to wiem, że moje pieniądze maczały palce w całym tym przedsięwzięciu :P
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

Awatar użytkownika
SATEL
Cwaniak
Posty: 248
Rejestracja: 23 paź 2018, 14:23
Kontakt:

Re: Czy totalizator to ustawka :) ???

Post autor: SATEL » 21 lis 2018, 23:22

Bingo :) Wydaje mi się również że gdyby to wszystko było ustawiane to na wszystkie państwa w których organizowane są loterie i liczbę ludzi w to zaangażowanych na bank ktoś by się gdzieś wysypał. Lotto ma za dużo do stracenia, żeby pozwolić sobie stracić zaufanie społeczeństwa.

tier
Moderator
Posty: 966
Rejestracja: 15 lip 2018, 19:21
Kontakt:

Re: Czy totalizator to ustawka :) ???

Post autor: tier » 26 lis 2018, 10:31

I niech ktoś powie że wygrane w Hajnówce i Białej Podlaskiej to przypadek... dwie główne wygrane w jednym dniu. 8-)

Awatar użytkownika
aniawawa
Maniak
Posty: 719
Rejestracja: 27 lip 2018, 23:41
Kontakt:

Re: Czy totalizator to ustawka :) ???

Post autor: aniawawa » 26 lis 2018, 10:50

Gdyby wygrywanie było takie proste to wszyscy bylibyśmy milionerami, albo 6 w lotto była warta co najwyżej kilka tysięcy. Wszystko tak jest skonstruowane, żeby jak już wygrywać to porządnie :D

matys
Janusz kombinator
Posty: 123
Rejestracja: 17 lis 2018, 15:48
Kontakt:

Re: Czy totalizator to ustawka :) ???

Post autor: matys » 26 lis 2018, 14:37

tier pisze:
26 lis 2018, 10:31
I niech ktoś powie że wygrane w Hajnówce i Białej Podlaskiej to przypadek... dwie główne wygrane w jednym dniu. 8-)
Te wygrane to w czym byly?

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6571
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Czy totalizator to ustawka :) ???

Post autor: ER33 » 26 lis 2018, 14:42

ML i Kaskada 8-)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości