Nasze wygrane w loteriach inne niż lotto.

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5120
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Nasze wygrane w loteriach inne niż lotto.

Post autor: grzybek » 31 sie 2018, 23:33

Chyba już dawno temu na starym forum miałem założyć taki temat i zapomniałem. Wypisujcie tu wszystko co udało Wam się wygrać w loteriach innych niż lotto, czyli nagrody rzeczowe lub pieniężne w chipsach, pepsi, jakieś serki, jogurty, czasopisma, krzyżówki z Technopolu itp. Można też wypisywać, jeśli za uzbieranie dużej ilości punktów/naklejek w jakiejś promocji wymieniliście na ciekawą nagrodę ;)

Z tych nagród co pamiętam (może coś mi się jeszcze przypomni):

- kilkanaście lat temu z pepsi - piłka do nożnej, mogę się mylić ale chyba wtedy tej nagrody było 5 sztuk na całą Polskę!
- w serach 4x20zł
- w chipsach nigdy pieniędzy nie wygrałem, ewentualnie kolejne chipsy, ale raz zdarzyła mi się paczka w której było 11 kapsli, podajnik w fabryce musiał zwariować :D
- kubek z czekolady Amber Gold
- za kody z papieru toaletowego kubek UPS... :lol:
- wafelki Czarusie w zdrapkach polo marketu :mrgreen:
- koszulka z pepsi
- zbieram sobie punkty z Kauflandu, wstępnie na ekspres do kawy (potrzeba 20000-25000), ja mam już przeszło 5000, małymi kroczkami może się uda a jak nie to na coś inne wymienię, ale wolę mieć co najmniej 10000 nazbierane bo poniżej to same pierdoły są :D

gdziemojepiwo
Pije Vipa
Posty: 230
Rejestracja: 24 lip 2018, 22:25
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Nasze wygrane w loteriach inne niż lotto.

Post autor: gdziemojepiwo » 31 sie 2018, 23:41

Cóż, to było jakieś półtora roku temu, ale w konkursie sieci sklepów Auchan była promocja na wygranie bonów 50,100,150 zł. Pamiętam, że trzeba było odpowiedzieć na klika pytań zamkniętych i jedno otwarte. Pytania były z zakresu gastronomii. Udało mi się wtedy wywalczyć bon na 100zł. Cieszyłem się bardzo bo był to pierwszy konkurs w moim życiu gdzie coś wygrałem. Jakiś czas później, około pół roku, ponownie wygrałem bon na 50 zł do wykorzystania w dziale z zabawkami, także jeżeli chodzi o Auchan to mam dobre wspomnienia :D

Awatar użytkownika
kalafijor
Świeżak
Posty: 18
Rejestracja: 17 lip 2018, 11:29
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Re: Nasze wygrane w loteriach inne niż lotto.

Post autor: kalafijor » 01 wrz 2018, 12:14

Całkiem niedawno wygrałem nagrodę za rozwiązanie krzyżówki panoramicznej - czyli ciekawą książkę polskiego autora ("Kraina Proroka" Lewandowskiego") i zestaw kolejnych krzyżówek.

uzyszkodnik
Lottożłop
Posty: 1336
Rejestracja: 17 lip 2018, 7:52
Lokalizacja: Stołeczna Wieś
Kontakt:

Re: Nasze wygrane w loteriach inne niż lotto.

Post autor: uzyszkodnik » 01 wrz 2018, 12:48

Piłkarza Lewandowskiego? :D

Awatar użytkownika
kalafijor
Świeżak
Posty: 18
Rejestracja: 17 lip 2018, 11:29
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Re: Nasze wygrane w loteriach inne niż lotto.

Post autor: kalafijor » 01 wrz 2018, 12:57

Pisarza Radosława :lol:

uzyszkodnik
Lottożłop
Posty: 1336
Rejestracja: 17 lip 2018, 7:52
Lokalizacja: Stołeczna Wieś
Kontakt:

Re: Nasze wygrane w loteriach inne niż lotto.

Post autor: uzyszkodnik » 01 wrz 2018, 14:18

Lewandowski to dość popularne nazwisko w Polsce :mrgreen:

Awatar użytkownika
aniawawa
Maniak
Posty: 719
Rejestracja: 27 lip 2018, 23:41
Kontakt:

Re: Nasze wygrane w loteriach inne niż lotto.

Post autor: aniawawa » 01 wrz 2018, 17:50

Ja sporo w życiu wygrałam, a obecnie to ja daję ludziom wygrywać (od samochodów po sprzęty AGD)

Ale ciekawy temat, dopóki pracowałam w innej branży ciągle grałam i ciągle wygrywałam:) Przypomnę i zbiorę wszystko :)

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4568
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Nasze wygrane w loteriach inne niż lotto.

Post autor: Nutaharion » 01 wrz 2018, 17:56

Kiedyś w jakiejś gazecie udało mi się wygrać album o największych parkach narodowych na świecie. Głównie zawierający same zdjęcia, podpisy autorów, miejsca wykonania. Takie trochę słabe, raz przeleciałem wzrokiem i chyba więcej go nie otworzyłem, ale cieszyło bo wygrana :D
W konkursie o sprzęt elektroniczny dosyć fajny router do domu za 500 zł, który nadal jest w użytku. Obsługuje pasma 2,4GHz i 5GHz więc naprawdę dobry sprzęt.
Kiedyś chyba w rogalikach 7Days, albo jakichś podobnych, dało się wygrać pieniądze i też 20 zł wpadło.

I to by chyba było na tyle :P
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

Awatar użytkownika
Snooki
Lubi chajc
Posty: 479
Rejestracja: 06 paź 2018, 22:09
Lokalizacja: Hajnówka
Kontakt:

Re: Nasze wygrane w loteriach inne niż lotto.

Post autor: Snooki » 23 mar 2019, 22:15

odkopie temat :P mi się udało wygrac kilka nagród ostatnie to karta media markt o wartości 300 zł w loterii Tigera i w loterii Lays pufa i karton chipsów najpierw doszły chipsy a później pufa listonosz ją ledwo wniósł wartość nagrody to było coś ok 240zł samą pufę sprzedałam za 150 zł :D a no i przed sylwestrem 50 zł w loterii EB :D wszystko w 2018 :) w tym cienko :)

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Nasze wygrane w loteriach inne niż lotto.

Post autor: House » 24 mar 2019, 11:38

No to nieźle. Ja czasami biorę udział w takich loteriach ale jedyne co mi się udaje wygrać to darmowe piwo pod kapslem albo darmowy Big Milk itp :D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości