Archiwum Zdrpaek - proszę o opinie i pomysły

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2586
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Archiwum Zdrpaek - proszę o opinie i pomysły

Post autor: Krzysiek » 20 mar 2024, 20:49

W jednym z tematów jakiś czas wspomniałem ze chodzi mi po głowie nowa strona dotycząca zdrapek. Cos w swego rodzaju archiwum ale nie tylko .
Mam na nią w głowie jeszcze kilka innych dodatkowych pomysłów, nie będzie to np totalnie strona podobna do multpasko czy np. centrum lotto bo to nie ma być konkurencja i nie o to chodzi. Tak samo jak strona nie będzie konkurencja na forum aczkolwiek integracja mile widziana i moze nasz admin @tier się zgodzi.

I tu mam do was pytanie: co chcielibyście na takiej stronie. Prócz tego ze w zamyśle mam to aby to było archiwom np. zdrapek kore były w sprzedaży obecnych z podziałami na różne kategorie to również np. spis wygranych.

Mile tez widziane jakby ktoś miał starsze edycje zdrapek a konkretnie chodzi mi od początku od kiedy pojawił się ten produkt w sprzedaży w TS.

Mam tak samo upatrzony bardzo atrakcyjny wydaje mi się adres na tą stronę. Ale na razie nie będę zdradzał szczegółów

Wypusjcie swoje pomysły tylko prosiłbym w punktach i przejrzycie.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości