Mega Linie [618]

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Sudet
**MISZCZ ZDRAPEK**
Posty: 389
Rejestracja: 18 lip 2018, 22:29
Kontakt:

Re: Mega Linie [618]

Post autor: Sudet » 08 lis 2022, 20:50

Gratulacje, tak trzymaj ;)

Chaberek
Cwaniak
Posty: 351
Rejestracja: 17 gru 2019, 18:12
Kontakt:

Re: Mega Linie [618]

Post autor: Chaberek » 08 lis 2022, 20:53

Dziękuję za gratulcje.
Wyglada na to, że obie edycje są w sprzedaży. A może gościowi coś się schowało na dnie szuflady i teraz jakoś kombinuje żeby sprzedać. Ale widziałam je nawet w takiej super ruchliwej kolekturze w centrum w sobotę. Chłopak powiedział, że przerzucili mu kilkadziesiąt sztuk z innego miejsca i świetnie się sprzedają

Awatar użytkownika
boobs
***MISZCZ ML***
Posty: 1223
Rejestracja: 16 lip 2018, 18:26
Kontakt:

Re: Mega Linie [618]

Post autor: boobs » 09 lis 2022, 17:31

To trzeba być w czepku urodzonym bo w zasadzie co chwila rwać TS-a na kilkaset zł, a nawet kilka tysięcy jak w zdrapce z Lewym. Dla Ciebie gratulacje a innym, no cóż, pozostaje emocjonowanie się trafieniem 50 zł od święta :)

Chaberek
Cwaniak
Posty: 351
Rejestracja: 17 gru 2019, 18:12
Kontakt:

Re: Mega Linie [618]

Post autor: Chaberek » 09 lis 2022, 22:14

boobs pisze:
09 lis 2022, 17:31
To trzeba być w czepku urodzonym bo w zasadzie co chwila rwać TS-a na kilkaset zł, a nawet kilka tysięcy jak w zdrapce z Lewym. Dla Ciebie gratulacje a innym, no cóż, pozostaje emocjonowanie się trafieniem 50 zł od święta :)
Może to urodzenie w czepku a może praca, którą włożyłam w to żeby wyrwać z siebie zdania mojego taty "nie mam szczęścia, nie gram bo nigdy nic nie wygrywam, nie ma szans żeby cokolwiek wygrać...trzeba pracować" i takie tam. Szukałam przyczyn dlaczego on tak powtarzał i skąd mu się to wzięło żeby pojąć co niosę i z czym mam się zmierzyć żeby wygrywać, cieszyć się z drapania, sprawdzania cyferek i nie bać się dostać wygranych "niezapracowanych" pieniędzy do ręki.
Tymczasem to takie małe kwoty, że nie wiem jeszcze czy wygrane dają szczęście czy tylko chwile radości . Te chwile radości są też super. Drapię i gram już mało i rzadko. Czekam na dzień premiery albo jakiś znak od sprzedawcy w sklepie, że powinnam kupić jakąś zdrapkę.

Ale Ty boobs juz możesz coś więcej o tym powiedzieć. O tym urodzeniu w czepku i czy większa wygrana to ogromne szczęście. Z perspektywy czasu jak patrzysz na swoją wygraną?

Awatar użytkownika
boobs
***MISZCZ ML***
Posty: 1223
Rejestracja: 16 lip 2018, 18:26
Kontakt:

Re: Mega Linie [618]

Post autor: boobs » 09 lis 2022, 22:18

Chaberek pisze:
09 lis 2022, 22:14
boobs pisze:
09 lis 2022, 17:31
To trzeba być w czepku urodzonym bo w zasadzie co chwila rwać TS-a na kilkaset zł, a nawet kilka tysięcy jak w zdrapce z Lewym. Dla Ciebie gratulacje a innym, no cóż, pozostaje emocjonowanie się trafieniem 50 zł od święta :)
Może to urodzenie w czepku a może praca, którą włożyłam w to żeby wyrwać z siebie zdania mojego taty "nie mam szczęścia, nie gram bo nigdy nic nie wygrywam, nie ma szans żeby cokolwiek wygrać...trzeba pracować" i takie tam. Szukałam przyczyn dlaczego on tak powtarzał i skąd mu się to wzięło żeby pojąć co niosę i z czym mam się zmierzyć żeby wygrywać, cieszyć się z drapania, sprawdzania cyferek i nie bać się dostać wygranych "niezapracowanych" pieniędzy do ręki.
Tymczasem to takie małe kwoty, że nie wiem jeszcze czy wygrane dają szczęście czy tylko chwile radości . Te chwile radości są też super. Drapię i gram już mało i rzadko. Czekam na dzień premiery albo jakiś znak od sprzedawcy w sklepie, że powinnam kupić jakąś zdrapkę.

Ale Ty boobs juz możesz coś więcej o tym powiedzieć. O tym urodzeniu w czepku i czy większa wygrana to ogromne szczęście. Z perspektywy czasu jak patrzysz na swoją wygraną?
Ojej, to było już jakiś czas temu i czasem o tym zapominam :D Jak najkrócej mogę opisać uczucia mi wtedy towarzyszące? Totalny szok i niedowierzanie. Grałem bez jakiejkolwiek wiary w 5-tkę, z nastawieniem, że mega fajnie byłoby trafić tę czwórkę. No mega sprawa. Natomiast marnie mi idzie w zdrapkach, bo na tyle lat drapania moje największe wygrane to 1x 500 zł i 1x 400 zł.

Chaberek
Cwaniak
Posty: 351
Rejestracja: 17 gru 2019, 18:12
Kontakt:

Re: Mega Linie [618]

Post autor: Chaberek » 09 lis 2022, 22:23

A co stało się z Twoją wygraną? Jeśli to nie tajemnica, oczywiście. Coś pożytecznego czy cos zabawowego z niej wynikło?

Awatar użytkownika
boobs
***MISZCZ ML***
Posty: 1223
Rejestracja: 16 lip 2018, 18:26
Kontakt:

Re: Mega Linie [618]

Post autor: boobs » 09 lis 2022, 23:12

Bieżące wydatki + inwestycja w auto, a reszta po prostu sobie leży. Za mała kwota na jakieś inwestycje. Ale już nie offtopujmy. Wracając do tematu, chyba po raz pierwszy od bardzo długiego czasu, w dniu premiery nie kupiłem Mega Linii, a to dlatego, że jednocześnie wyszły Extra Linie za 10 zł. Rodzina zdrapek Linii nigdy nie była dla mnie udana. Drapałem 2 szt. Extra Linii i oczywiście obie puste...

sk8erboy26
Lottożłop
Posty: 1157
Rejestracja: 03 lis 2022, 18:20
Lokalizacja: Bielsko Biała
Kontakt:

Re: Mega Linie [618]

Post autor: sk8erboy26 » 13 lis 2022, 13:53

I wpadło jeszcze ze starej serii Mega Lini :D kupione w monopolowym :)
Załączniki
20221113_135110.jpg
EXIF-Data show/hide
Original image recording time:
2022:11:05 12:07:08
Image taken on:
05 lis 2022, 11:07
Focus length:
3.93 mm
Shutter speed:
1/25 Sec
F-number:
f/1.7
ISO speed rating:
400
Whitebalance:
Auto
Flash:
Flash did not fire
Camera-manufacturer:
Samsung
Camera-model:
SM-A920F
Exposure program:
Normal program
Exposure bias:
0 EV
Metering mode:
Center-weighted average

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 19 gości