Ekstra Pensja [521]

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
marcinos29
Świeżak
Posty: 17
Rejestracja: 20 lis 2020, 17:28
Kontakt:

Re: Ekstra Pensja [521]

Post autor: marcinos29 » 10 lut 2021, 20:12

Przy każdej paczce zdrapki połowa musi sie zwrócić tak pisze a może tak być ze bedzie bardzo duży zysk czyli nagroda losowa wieksza niż koszt paczki

Krzysiek300
Lubi chajc
Posty: 466
Rejestracja: 11 lut 2019, 16:47
Kontakt:

Re: Ekstra Pensja [521]

Post autor: Krzysiek300 » 10 lut 2021, 20:52

Witam po 19 Zadzwoniłem po swojego pracownika bo jestem w hotelu w Lublinie i mówię chodź podjedziemy w parę miejsc i podjechaliśmy pod mapę co Grzybek wskazał i słuchajcie w tych żadnych pkt. nie był ekstra pensji wziąłem to co tylko było coZasługiwał na uwagę jednym punkcie wielki gracz ostatni klub Milionerów cztery sztuki idziemy się czas na kasę. Większość sklepów to były żabki powiedzieli że ekstra pensję były ale zabrał opiekun parę dni temu bo mu powiedzieli że no wychodzą nowe
Załączniki
7FD1DEEC-DCE6-4FDD-86F0-4B556F014BCE.jpeg

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4568
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Ekstra Pensja [521]

Post autor: Nutaharion » 10 lut 2021, 21:36

Na mapę dorzuciłem punkty z oddziału Szczecin.
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

Niefartownyfarciarz
Cyc
Posty: 3
Rejestracja: 18 sty 2021, 20:39
Kontakt:

Re: Ekstra Pensja [521]

Post autor: Niefartownyfarciarz » 10 lut 2021, 22:17

U mnie w okolicy też punkty z mapki puste :( nie sprawdziłem tylko jednego ale aż odechciewa się iść bo pewnie i tak już nie będzie.

Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1281
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Ekstra Pensja [521]

Post autor: Rocker » 10 lut 2021, 22:22

Może TS ściąga zdrapki wcześniej przed zakończeniem sprzedaży , ale ja nie był bym za teoriami spiskowymi. Powodów może być pełno , a najłatwiejszym do wytłumaczenia może być to że regionalni zapewne mają jakiś określony czas na ściągnięcie wszystkich wycofanych zdrapek ze sprzedaży. Strzelam może tydzień lub dwa po zakończeniu i wtedy co taki pracownik będzie robił? Logiczne , że aby nie mieć opóźnień i np. nie stracić premii zacznie ściągać paczki wcześniej. TS ma trochę tych punktów teraz jeszcze pogoda napewno utrudnia pracę regionalnym.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Ekstra Pensja [521]

Post autor: Krzysiek » 10 lut 2021, 22:39

@Rocker, ale to nie są żadne teorie spiskowe. To jest po prostu nie czysta gra - a wręcz na szkodę graczy. i przeciwko nim. Ja nie widzę żadnego problemu ku temu ze aby to było uczciwe to zdrapka powinna być w sprzedaży do ostatnio dnia. I tu nie chodzi o logistykę, bo PRS jest min dwa trzy w miesiącu w danej kolekturze. Ba, kolektor ma przecież w lottomacie opcje ze zamawia zdrapki i nawet taki PRS może być co tydzień. To po prostu jest chamstwo w czystej postaci - i to w dodatku z połowa głównych wygranych... :roll:
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6571
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Ekstra Pensja [521]

Post autor: ER33 » 10 lut 2021, 23:28

Nie wiem czemu niektórzy tak się dziwią. Temat przedwczesnego wycofywania zdrapek z kolektur jest znany od lat. Jeszcze na starym forum pisaliśmy, że TS stosuje perfidne zagrywki i wymiata zdrapki z punktów. Stosują ten manewr z premedytacją jak widać :|

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5120
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Ekstra Pensja [521]

Post autor: grzybek » 11 lut 2021, 0:01

Każdy z Was ma rację, w ogóle na ten proceder składa się wiele rzeczy. m.in. większośc losów które zostały to leżą w żabkach, gdyby te zdrapki przewieziono do dobrych kolektur (a niektóre od grudnia nie mają już EP) to reszta nakładu zeszłaby w 2-3 tygodnie. Obecność punktów lotto w żabkach przyczynia sie pośrednio do dłuższej ich obecności w sprzedaży i większej liczby nie sprzedanych losów, dlatego ja od dawna powtarzam, że tylko dobre firmowe kolektury powinny być i to np. po 1 na osiedle albo 1 na 10.000 mieszkańców.

Pixa
Świeżak
Posty: 32
Rejestracja: 19 sty 2021, 16:14
Kontakt:

Re: Ekstra Pensja [521]

Post autor: Pixa » 11 lut 2021, 11:13

No ja mam właśnie wrażenie, że z punktów typu Żabka wymiata zdrapki najwcześniej - zwykle dostają po jednej paczce danego typu, a "porządne" kolektury po 4-5.

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5120
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Ekstra Pensja [521]

Post autor: grzybek » 11 lut 2021, 18:50

Po dzisiejszej aktualizacji zostało 717 nagród po 100zł, czyli 6,73%. Zakładając, że pozostały nakład również tyle wynosi, to dzisiaj przekroczyliśmy granicę po której teoretycznie opłaca się wykupić wszystkie zdrapki z atrakcyjnej transzy, bo powinniśmy wyjść wtedy na plus.
Sytuacja bardzo rzadka, bo takie coś zdarza się raz do roku, raz na 2 lata.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości