Świąteczne odliczanie [508]

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Silvia1316
Świeżak
Posty: 11
Rejestracja: 21 wrz 2022, 16:26
Kontakt:

Re: Świąteczne odliczanie [508]

Post autor: Silvia1316 » 11 sty 2023, 14:25

Żebyście nie tracili czasu. Piastów - brak ( odwiedzilam dwa punkty tam), Pruszków - brak oraz widzę, że nadal wiszą Kowiesy 74a - wykupiłam tam w sobotę wszystkie 30 szt., Wola Mrokowska - brak ( byłam wczoraj).

Dodano po 1 godzinie 14 minutach 59 sekundach:
Przed chwilą wykupiłam jeszcze ostatnie 4 szt. w Rawie Mazowieckiej i ostatnie 4 paczki w Głuchów ul. Klonowa 12. W Jeżowie te dwie paczki, które zostawiłam a po które dzisiaj wróciłam już ktoś wykupił - również do zdjęcia z mapy.

xxxczokxxx6000
Świeżak
Posty: 26
Rejestracja: 30 wrz 2019, 17:28
Kontakt:

Re: Świąteczne odliczanie [508]

Post autor: xxxczokxxx6000 » 11 sty 2023, 19:50

Szybkie pytanie mam zdrapkę z numerem paczki 190014 czy to oznacza że to dodruk ? Skoro nakład był 1 800 000 to wydaje mi się nie powinno to wychodzić poza nr 180000

Dodano po 13 minutach 46 sekundach:
Zdrapane 5 zdrapek seria 190014 z Ząbkowice Śląskie w jednej 25 zł w drugiej 50zl milion krąży lub leży w koszu

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4568
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Świąteczne odliczanie [508]

Post autor: Nutaharion » 11 sty 2023, 20:12

Tak, dodruk, ale to nie jest ważne w tej zdrapce bo jest tylko 1 transza.
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

xxxczokxxx6000
Świeżak
Posty: 26
Rejestracja: 30 wrz 2019, 17:28
Kontakt:

Re: Świąteczne odliczanie [508]

Post autor: xxxczokxxx6000 » 11 sty 2023, 21:46

Czemu robią dodruk ? oraz jak liczą ile tego zrobić

bazylia
Lubi chajc
Posty: 410
Rejestracja: 19 cze 2022, 10:03
Kontakt:

Re: Świąteczne odliczanie [508]

Post autor: bazylia » 11 sty 2023, 21:58

Jeśli ten milion się nie ujawni, będę musiała przejrzeć mnóstwo moich kolekcjonerskich pustaków z pudełka wstydu :roll:
:evil:

Awatar użytkownika
jozinzbazin
Świeżak
Posty: 45
Rejestracja: 07 wrz 2019, 22:17
Kontakt:

Re: Świąteczne odliczanie [508]

Post autor: jozinzbazin » 11 sty 2023, 22:26

jozinzbazin pisze:
10 sty 2023, 18:54
JA podjechałem na Lubniewice po raz drugi dziś i zastałem kartkę "przepraszam, wizyta u lekarza"... Nosz kur... xD Ale potem skoczyłem do Skwierzyny i wykupiłem 31 sztuk (według mapki było 44, ale pewnie te 13 już w międzyczasie zeszło - jest to kolektura taka sama, nie że w sklepie - "salon gier" tzw., więc jest to wysoce prawdopodobne). 1 sztuka z napoczętej paczki i 3 kolejne całe paczki. Ale by było, jakby w tej jednej sztuce był milion... :D I to by było z mojej strony na tyle z tą zdrapką, taki mój "łabędzi śpiew". Zdrapię i dam znać co było. :)

Dodano po 1 minucie 4 sekundach:
Sorry, to drugie zdjęcie pomyłkowo. :P

Dodano po 1 minucie 54 sekundach:
..

Dodano po 1 minucie 50 sekundach:
Haha, jak już to po raz któryś drapię i widzę anioła, to sobie w myślach mówię "Anioł WON!" :D

Dodano po 31 minutach 36 sekundach:
Pojedyncza pustak, w jednej 2x 25 zł (MMM) i 1x 50 zł (SSS), czyli (o zgrozo) 100 zł z paczki... W drugiej i trzeciej tak samo, po 2x 25 zł (MMM) i po 1x 100 zł (DDD). Czyli po 150 zł. Razem na wydane 775 zł wyciągnięte 400 zł. A miałem smaka na ten milion...
No to skoro jeszcze dzisiaj było można kupować tę zdrapkę, to nie mogłem się oprzeć pokusie i zrobiłem pożegnalną rundkę. Kupiłem trochę tego, a co przeżyłem, to zaraz opowiem...

Dodano po 21 minutach 57 sekundach:
Wpierw uparcie i konsekwentnie trzeci dzień z rzędu udałem się na Lubniewice. Zaszedłem do sklepu, mówię co i jak, ona że nie ma. No to podrążyłem trochę temat (a jest to sklep taki typowo gdzie ewidentnie jedna osoba sprzedaje, nieco starsza pani), więc już zauważyłem u niej małą irytację, że tak usilnie próbuję jej wmówić, że ma coś, czego wie, że nie ma. Jednak gadanina nie poszła na marne, gdyż dzięki niej na odchodne dowiedziałem się, że w Żabce obok też jest Lotto (a to ten sam budynek, więc i adres taki sam). Poszedłem więc do Żabki, ale mieli awarię maszyny i i tak nici z tego (widocznie Lubniewice mnie nie lubią xd). Potem udałem się do Wolsztyna, gdzie dowiedziałem się, że Pani już w dniu dzisiejszym zdała ŚO do oddziału (jedną paczkę, a na mapce widniało właśnie dokładnie 10 szt., więc wszystko się zgadza). Czyli jednak nie zawsze w dniu wycofania można jeszcze kupić zdrapkę, czasami już zostaje zdana wtedy. Tak gwoli ścisłości i ciekawostki. Punkt do wywalenia. Potem wbiłem do Wijewa (gdzie widnieje na mapce "minimum 10"). Pani miała 3 luzem i oczywiście poprosiłem o nie i sama z siebie (!) powiedziała, że ma jeszcze paczkę. No to też chciałem kupić, poszła po nią, ale wróciła i powiedziała, że jednak paczka już się sprzedała. No to wykupiłem wszystko co było, punkt do usunięcia. Następnie odwiedziłem Wschowę, gdzie niestety tamtejsze 6 losów również zostało już zdanych - kolejny punkt do usunięcia. Następny był Głogów: Przy Obrońców Pokoju 22 (market "Społem") nie było nic - na mapce widnieje 5 losów, więc na 99% zostały wykupione przez osoby trzecie. No i dochodzimy do dzisiejszego gwoździa programu proszę Państwa! Ul. Orbitalna 55 - na mapce widnieje 16 szt. Pani miała 6 szt., a całą paczkę pozostałych 10-ciu sprzedała wcześniej komuś innemu. Problem jednak w tym, że z bliżej niewyjaśnionych przyczyn te 6 luzem także jej spadło ze stanu po sprzedaży tamtej całej paczki i ewidentnie miała z tym problem i nie wiedziała co robić. Na szczęście okazała się bardzo miła i zaangażowana (punkt to jest taki osiedlowy mini-sklepik). Sprawdzała raporty, drukowała, liczyła, modziła, w międzyczasie przychodzili inni klienci... Już myślałem, że nic z tego nie będzie (ona też), ale w końcu wyciągnęła jakiś zeszyt, zaczęła dzwonić pod jeden numer, drugi, trzeci i cisza... W końcu zadzwoniła pod ostatni z tego zeszyty i facet odebrał, powiedziała mu o co chodzi i jakoś doszli w końcu do porozumienia i mi sprzedała te 6 szt. Nie chcę kłamać, ale chyba z blisko pół godziny spędziłem w tym malutkim, osiedlowym sklepiku. Jej postawa godna pochwały! Coś schrzaniła przy nabijaniu tamtej całej paczki i sama przyznała się do tego i jeszcze naprawiła to (mimo, że ja sam już straciłem nadzieję). Potem (już myślałem, że nie zdążę, nie wiedziałem bowiem jaki to sklep) udałem się na Gwiaździstą 33. Na szczęście był to As, a więc jeszcze był otwarty i wykupiłem tamtejsze 9 szt. A więc wszystkie te 3 punkty głogowskie również do usunięcia. Na Gwiaździstej 10 natomiast punkt został zamknięty (co dość dokładnie zweryfikowałem), więc jego też można usunąć. No i to był ostatni punkt dzisiejszy (no i tym samym w ogóle). W sumie kupiłem 18 pożegnalnych sztuk (pierwszy raz żadnej pełnej paczki) - 3 szt. w Wijewie, 6 szt. na Orbitalnej 55 w Głogowie i 9 szt. na Gwiaździstej 33 w Głogowie i OBY tym razem coś konkretnego wleciało! :)

ciacho1984
Janusz kombinator
Posty: 101
Rejestracja: 02 wrz 2018, 20:02
Kontakt:

Re: Świąteczne odliczanie [508]

Post autor: ciacho1984 » 11 sty 2023, 23:40

Polowanie było duże, oby komuś się udało trafić główną wygraną.

Scenic
Lubi chajc
Posty: 450
Rejestracja: 28 wrz 2019, 10:20
Kontakt:

Re: Świąteczne odliczanie [508]

Post autor: Scenic » 12 sty 2023, 0:15

Moim zdaniem MLN zostanie u TS ;)

Awatar użytkownika
jankiel50
Cwaniak
Posty: 216
Rejestracja: 10 paź 2019, 17:18
Lokalizacja: Racibórz
Kontakt:

Re: Świąteczne odliczanie [508]

Post autor: jankiel50 » 12 sty 2023, 0:34

szkoda. a ja się zastanawiam nad działaniem dodruku... pytanie czy system to weryfikuje i czy jeśli milion był w usuniętym z obiegu pakiecie zdrapek to czy w przypadku jego usunięcia - umieszczono go ponownie w dodruku... bo to też jakby nie patrzeć - inna opcja tego gdzie wylądowała główna, a raczej czy w ogóle była możliwa do zdobycia... w końcu nie jest to do zweryfikowania w zaden sposób

Awatar użytkownika
jozinzbazin
Świeżak
Posty: 45
Rejestracja: 07 wrz 2019, 22:17
Kontakt:

Re: Świąteczne odliczanie [508]

Post autor: jozinzbazin » 12 sty 2023, 0:37

W Wijewie 25 zł z 75. Na Orbitalnej 55 100 zł ze 150, a na Gwiaździstej 33 100 zł z 225. Ogółem 125 tyłu, milion nieustrzelony. Godzina 00:37, a więc już po ptokach.

Dodano po 41 sekundach:
Nie spełni się marzenie o własnym mieszkanku. xd

Dodano po 2 godzinach 6 minutach 21 sekundach:
*Przepraszam, 225 tyłu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości