Wielka Krzyżówka [503]

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
MobilisA075
Lottożłop
Posty: 1500
Rejestracja: 12 lut 2020, 23:02
Kontakt:

Re: Wielka Krzyżówka [503]

Post autor: MobilisA075 » 04 wrz 2023, 19:00

U mnie WK się pojawiła, ale nie poluje, bo główna w Warszawie już padła

Adaś
Świeżak
Posty: 32
Rejestracja: 30 paź 2018, 13:08
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Wielka Krzyżówka [503]

Post autor: Adaś » 04 wrz 2023, 19:05

Chica13Loca pisze:
04 wrz 2023, 18:57
Zupełnie nie wiem o co chodzi z tymi punktami...
Pytałam tysiąc razy o WK w mojej mieścinie i za każdym razem "niestety nie mamy".
Dzisiaj sprzedawczyni w dobrym nastroju i sama z siebie proponuje i wyciąga spod lady...z prawidłowym przedziałem ,niespalonym...zonk :cool:
A na mapce nic nie ma ,że dostępne... :roll:
Pewnie mapki są robione, żeby zwróciło się totalizatorowi za druk, a potem jakis gostek pójdzie do punktu, który nie widnieje na mapie kupić los trzymany w szufladzie :D

STUMPY21
Uzależniony od gry
Posty: 843
Rejestracja: 04 lip 2021, 21:03
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Re: Wielka Krzyżówka [503]

Post autor: STUMPY21 » 04 wrz 2023, 19:29

MobilisA075 pisze:
04 wrz 2023, 19:00
U mnie WK się pojawiła, ale nie poluje, bo główna w Warszawie już padła
A jaki numer?

sakeee
Świeżak
Posty: 35
Rejestracja: 21 cze 2019, 10:52
Kontakt:

Re: Wielka Krzyżówka [503]

Post autor: sakeee » 04 wrz 2023, 20:07

Adaś pisze:
04 wrz 2023, 19:05
Chica13Loca pisze:
04 wrz 2023, 18:57
Zupełnie nie wiem o co chodzi z tymi punktami...
Pytałam tysiąc razy o WK w mojej mieścinie i za każdym razem "niestety nie mamy".
Dzisiaj sprzedawczyni w dobrym nastroju i sama z siebie proponuje i wyciąga spod lady...z prawidłowym przedziałem ,niespalonym...zonk :cool:
A na mapce nic nie ma ,że dostępne... :roll:
Pewnie mapki są robione, żeby zwróciło się totalizatorowi za druk, a potem jakis gostek pójdzie do punktu, który nie widnieje na mapie kupić los trzymany w szufladzie :D
Kochani nie siejcie propagandy. Nikt nikogo nie zmusza do kupna ;) jeżeli mogę coś podpowiedzieć z innego polowania. Miałam do wyboru jechać w Małopolsce Podkarpacie i świętokrzyskie aby wyczyścić punkty. Wybrałam świętokrzyskie a zdrapka 1 mln znajdowała się w Nowym Sączu (malopolska) punkt byl na mapie i na pewno bym tam trafila więc czasem jest to kwestia niefarta czasem chichotu losu a czasem niebieskiej centrali ;) może wtedy nie było mi dane wygrać może innym razem się uda ;) zakupiłam jeszcze jedna paczuszkę WK 3 mam w posiadaniu i czekają na zdrapanie i może być ta sama sytuacja że punktu nie ma na mapie bo już wyczyściłam a byla juz aktualizacja. Także życzę wszystkim powodzenia w drapaniu i oby udało się nam trafić !!!! ;) trzymajcie też kciuki za mnie;)

Gonza
Janusz kombinator
Posty: 170
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:29
Kontakt:

Re: Wielka Krzyżówka [503]

Post autor: Gonza » 04 wrz 2023, 20:22

Dodrapałem w końcu sztuki zakupione w zeszłym tygodniu, które miały różne kontrolne. Jakoś nie mogłem się początkowo przyzwyczaić do podanego tutaj niedawno sposobu, polegającego na wypisaniu brakujących liter. Ale jak już się przyzwyczaiłem, to szło elegancko. Niestety nie wpadła żadna kasa z tych sztuk.
W mojej okolicy zdecydowana większość WK była z niskich przedziałów poniżej 100000, także nawet jak coś zostało, to pewnie spalone numery. Zatem nie ma co już szukać, zwłaszcza że zakończenie w przyszłym tygodniu.

Kukunamuniu
Cyc
Posty: 8
Rejestracja: 16 sie 2023, 20:29
Kontakt:

Re: Wielka Krzyżówka [503]

Post autor: Kukunamuniu » 04 wrz 2023, 21:15

Na forum jestem od niedawna, więc z góry proszę o wyrozumiałość. Czytam o tych spalonych numerach i zastanawiam się czy zawsze jest tak, że rozkład głównych wygranych jest tak "przewidywalny"? Czy w innych zdrapkach nie zdarza się, że główne wygrane są blisko siebie w numeracji?

sakeee
Świeżak
Posty: 35
Rejestracja: 21 cze 2019, 10:52
Kontakt:

Re: Wielka Krzyżówka [503]

Post autor: sakeee » 04 wrz 2023, 21:30

Kukunamuniu pisze:
04 wrz 2023, 21:15
Na forum jestem od niedawna, więc z góry proszę o wyrozumiałość. Czytam o tych spalonych numerach i zastanawiam się czy zawsze jest tak, że rozkład głównych wygranych jest tak "przewidywalny"? Czy w innych zdrapkach nie zdarza się, że główne wygrane są blisko siebie w numeracji?
Dowiedziałam się że są, że jest taka szansa. Liczą się transze. Jeżeli np w WK jest 6 nagrod to nagrody są rozłożone równomiernie 3 w jednej i 3 w drugiej transzy. Numery TEŻ mogą być obok siebie. Pytałam o to kilka stron temu. Są osoby które jeszcze rozbijają to na numerację ale te teorie nie są potwierdzone;)

sakeee
Świeżak
Posty: 35
Rejestracja: 21 cze 2019, 10:52
Kontakt:

Re: Wielka Krzyżówka [503]

Post autor: sakeee » 06 wrz 2023, 0:34

Pierwsza z kolejnych 3 paczek dala 150 Ale kabaret.. 2x byłam w punkcie i dostawałam info nie ma. 3 raz dostałam informację szefowa może ma w sejfie to proszę przyjsc na następny dzień..

Byłam dziś i otrzymałam info ze jest nawet mi pokazała przedział ale sprzedać nie może poniewaz szefowa zabroniła jej otwierać paczki. Poprosiłam aby zadzwoniła przy mnie i szefowa zabroniła!! No cyrki...mówię że nie musi Pani otwierać wezmę cała- szefowa też zabroniła więc... muszę pojechać 5 raz ....

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Wielka Krzyżówka [503]

Post autor: Nutaharion » 06 wrz 2023, 10:15

sakeee pisze:
06 wrz 2023, 0:34
Ale kabaret.. 2x byłam w punkcie i dostawałam info nie ma. 3 raz dostałam informację szefowa może ma w sejfie to proszę przyjsc na następny dzień..

Byłam dziś i otrzymałam info ze jest nawet mi pokazała przedział ale sprzedać nie może poniewaz szefowa zabroniła jej otwierać paczki. Poprosiłam aby zadzwoniła przy mnie i szefowa zabroniła!! No cyrki...mówię że nie musi Pani otwierać wezmę cała- szefowa też zabroniła więc... muszę pojechać 5 raz ....

Za kilka miesięcy będzie polowanie na jakąś inną zdrapkę i sytuacja będzie się powtarzać. Później znowu, i znowu i znowu :ugeek:
Kto na zdrapki polował ten się w cyrku nie śmieje ;)
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

sakeee
Świeżak
Posty: 35
Rejestracja: 21 cze 2019, 10:52
Kontakt:

Re: Wielka Krzyżówka [503]

Post autor: sakeee » 06 wrz 2023, 19:37

Po 5 wizycie w kiosku udało się kupić paczkę. Zapytałam przelotem Pana czy ma więcej a on powiedział że ma jeszcze jedna .. więc wzięłam dwie. Dam znać co wydrapałam. 4 paczki czekają. Mąż dziś przekopywal sklep z ekspedientkami sklepu spozywczego w poszukiwaniu zdrapki ale niestety nie udało się znaleźć pomimo zaznaczonego punktu na mapie. Być może ktoś wykupił na podkarpaciu WK . Powodzenia dla Was !

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 113 gości