Mega Pensja [489]

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Amigo007
Cwaniak
Posty: 252
Rejestracja: 07 paź 2018, 18:54
Kontakt:

Re: Mega Pensja [489]

Post autor: Amigo007 » 19 mar 2020, 4:02

Chaberek pisze:
18 mar 2020, 23:11
Słaby, taki to ogólnie jest rozkład. Ja w 5 paczkach 30% straty. Nic większego się nie trafiło. Kiedy ma się 5 paczek w ręku to jest wprost niewyobrażalne. Tyle zdrapek i bez głównej? A chociaż tysiaka? A to po prostu tak jest. I tym bardziej trzeba się cieszyć jeśli kiedykolwiek trafia się coś więcej niż 50 zł w małych zdrapkach i 100 w większych. Te całe paczki to jak "złoto głupców".
No to na forum mamy sporo mniejszych głuptasów, wygrywających po 500zł/1000zł sporo razy. Kilku większych głuptasów, od 1300zł (bodaj mała czarna zdrapka za 1zł główna, to chyba było 1300zł), dalej to było chyba 5000zł, 7000zł, 10000zł, 36000zł, 50000zł, 75000zł. No i GRUBY GŁUPIEC 1 000 000 zł. Ale co do twojej zasady to się zgadzam. Bo tu na forum mamy po prostu szczęściarzy ze wszystkich stron kraju :-) Większość z nas nie załapie się nigdy na takie wygrane... :-(

Chaberek
Cwaniak
Posty: 347
Rejestracja: 17 gru 2019, 18:12
Kontakt:

Re: Mega Pensja [489]

Post autor: Chaberek » 19 mar 2020, 8:04

Amigo, to o "złocie głupców" wcale nie było o tym, że uważam ludzi kupujących zdrapki za głupców. Tylko opisałam wrażenie, że kiedy trzymasz w ręku kilkadziesięt zdrapek to wydaje się, że coś większego w nich MUSI BYĆ. Są takie zachęceające i obiecujące przed zdrapaniem. A kiedy już odkryjesz wnętrze i dobrz się przyjrzysz, nie ma w tym nic specjalnego. Ale przecież tu chodzi o ten moment skaczącej wzwyż adrenaliny i po to kupujemy i drapiemy. I nie uważam, ze to głupie. Uważam to za świetną zabawę. W czasach epidemii i nudy lekkiej na forum pozwolę sobie na zamieszczenie zdjęcia z moim wygranym tysiącem chociaż to nie ta zdrapka i dawne czasy. Nie czytałam regulaminu forum, może nie można tego robić ale cóż.... powspominać dobrze.
Załączniki
lotto dobre życie 1000.jpg

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Mega Pensja [489]

Post autor: House » 21 mar 2020, 15:01

Chaberek pisze:
19 mar 2020, 8:04
Amigo, to o "złocie głupców" wcale nie było o tym, że uważam ludzi kupujących zdrapki za głupców. Tylko opisałam wrażenie, że kiedy trzymasz w ręku kilkadziesięt zdrapek to wydaje się, że coś większego w nich MUSI BYĆ. Są takie zachęceające i obiecujące przed zdrapaniem. A kiedy już odkryjesz wnętrze i dobrz się przyjrzysz, nie ma w tym nic specjalnego. Ale przecież tu chodzi o ten moment skaczącej wzwyż adrenaliny i po to kupujemy i drapiemy. I nie uważam, ze to głupie. Uważam to za świetną zabawę. W czasach epidemii i nudy lekkiej na forum pozwolę sobie na zamieszczenie zdjęcia z moim wygranym tysiącem chociaż to nie ta zdrapka i dawne czasy. Nie czytałam regulaminu forum, może nie można tego robić ale cóż.... powspominać dobrze.
Tysiak w zdrapce za 5 zł, to też musi i po drapaniu być niezły skok adrenaliny ;)

Mnie w całej tej długoletniej przygodzie z TS najbardziej przygnębia, że nie było mi dane doświadczyć choćby właśnie takiej przebitki jak twoja...z 5 zł najwięcej lata temu miałem 100 zł... więcej nie trafiłem... jeszcze w Giga Życiu wpadało po 120 zł ale zdrapka za 20 zł to bez euforii... a tak to do max 100 zł... a w zdrapkach za 10 zł to chyba mam max wygraną 50 zł... a przez te ostatnie kilkanaście lat przedrapałem już pewnie z kilka kartonów zdrapek... takich kartonów po bananach haha

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości