Czarny Koń [478]

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
Snooki
Lubi chajc
Posty: 479
Rejestracja: 06 paź 2018, 22:09
Lokalizacja: Hajnówka
Kontakt:

Re: Czarny Koń [478]

Post autor: Snooki » 03 lip 2020, 17:41

Amigo007 pisze:
03 lip 2020, 17:40
Dawno nie wchodziłem na stronę lotto. Coś tak pozmieniali, że nie mogę znaleźć wszystkich zdrapek. Dodatkowo wyskakuje "błąd serwera" Jak wyglądają niewypłacone wygrane w tej zdrapce? Są jeszcze główne wygrane? Jak tak, jakich numerowych przedziałów zdrapek należy szukać?
najwięcej info znajdziesz na stronie jakazdrapka.pl

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4569
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Czarny Koń [478]

Post autor: Nutaharion » 03 lip 2020, 17:46

Amigo007 pisze:
03 lip 2020, 17:40
Dawno nie wchodziłem na stronę lotto. Coś tak pozmieniali, że nie mogę znaleźć wszystkich zdrapek. Dodatkowo wyskakuje "błąd serwera" Jak wyglądają niewypłacone wygrane w tej zdrapce? Są jeszcze główne wygrane? Jak tak, jakich numerowych przedziałów zdrapek należy szukać?
W "Czarnym Koniu" brakuje informacji o 3 nagrodach głównych żeby dokładnie oszacować. Wg mnie nie warto jej szukać i drapać.
Już lepiej skupić się na "Krzyżówce XXL" lub "Super 7" w kolorze zielonym :) Ale "Super 7" też możesz mieć problemy ze znalezieniem bo otworzyli następną edycję i pewnie wszędzie będzie dostępna głównie nowa.

W razie chęci kupienia całej paczki warto pomęczyć swój oddział z prośbą o listę kolektur gdzie dana zdrapka jest jeszcze dostępna.
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

Amigo007
Cwaniak
Posty: 252
Rejestracja: 07 paź 2018, 18:54
Kontakt:

Re: Czarny Koń [478]

Post autor: Amigo007 » 03 lip 2020, 18:06

Dzięki Snooki, teraz mam trochę więcej informacji. O 2 głównych rzeczywiście nie ma potwierdzenia odbioru. Ale jaki jest NA PEWNO przedział ostatniej "pewnej" głównej wygranej? Muszę u siebie sprawdzić, czy mam dobry przedział z główną. Ja bardziej dla zabawy kupię max kilka sztuk. Szkoda mi kasy na paczkę. Wydanie 200zł i zwrot z 60zł.

Dodano po 3 minutach 30 sekundach:
Edit. Nutaharion dopiero doczytałem twoją odpowiedź.
Sory za post pod postem, ale nie działa tutaj edycja postów.

Dodano po 46 sekundach:
O samo się dopisuje post pod postem :-)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości