Super Linie [469]

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4568
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Super Linie [469]

Post autor: Nutaharion » 30 paź 2019, 10:45

Wydrapałem kupioną wcześniej paczkę.

Rozkład wygranych dla zainteresowanych:
6 - 5 zł
7 - 5 zł
8 - 5 zł
9 - 5 zł
13 - 10 zł
19- 5 zł
23 - 5 zł
26 - 20 zł
32 - 5 zł
33 - 5 zł
35 - 10 zł
40 - 30 zł
43 - 5 zł
48 - 5 zł
---------------------
Razem: 120 zł

Niestety paczka bez nagrody losowej to i bardzo chuda :(
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6571
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Super Linie [469]

Post autor: ER33 » 30 paź 2019, 12:15

Mega chuda paczka. Mogłoby być nieco lepiej :|

Awatar użytkownika
jankiel50
Cwaniak
Posty: 216
Rejestracja: 10 paź 2019, 17:18
Lokalizacja: Racibórz
Kontakt:

Re: Super Linie [469]

Post autor: jankiel50 » 30 paź 2019, 13:24

DrapakLotto pisze:
29 paź 2019, 22:43
Info jest w kolekturach do wydruku
Chciałem zabrać się za tą zdrapkę jeszcze obskakując okoliczne wioski, ale z tego co tu widzę to chyba już nie zdążę?!

Można by kwestionować zgodność z regulaminem loterii praktyki zastosowanej przez TS w związku z tą zdrapką...
Zgodnie z regulaminem §8 pkt. 2:

Kod: Zaznacz cały

Termin zakończenia sprzedaży losów Loterii, oznaczonych takim samym i unikalnym dla
tej/tych transz numerem identyfikacyjnym, który stanowi pierwszy człon numeru losu,
każdorazowo określa TS i podaje do publicznej wiadomości grających z co najmniej
7 (słownie: siedmio)– dniowym wyprzedzeniem.
Nie sądzę, że wiedza kolektora o terminie zakończenia loterii spełnia wymogi mające wyczerpać zgodność tego punktu z rzeczywistością.
Nie sądziłbym nawet gdyby przy każdej wizycie w kolekturze - zamiast DZIEŃ DOBRY za każdym razem usłyszałbym SUPER LINIE - ZAKOŃCZENIE 31.10, ponieważ nie mam obowiązku codziennie wchodzić do kolektury zapytać czy przypadkiem może to czy tamto się nie kończy.

Publiczna wiadomość = informacja za pośrednictwem tych samych środków przekazu za pośrednictwem których podało się do wiadomości termin rozpoczęcia (ogólno dostępnych - bez konieczności składania wizyt gdziekolwiek).

Dla mnie udzielenie odpowiedzi na mój wniosek i tylko w kolekturze NIE JEST podaniem informacji do wiadomości publicznej, mając też na uwadze praktyki stosowane w TS i informacje o zakończeniu dotychczas też pojawiały się (zgodnie z regulaminem) na stronach TS dla każdej zdrapki, a w tym przypadku - nie ma ani słowa na ten temat.
Za to, że tak się srają z tym udzielaniem informacji o pozostałych zdrapkach - podzielę się z nimi tym co myślę ;-)

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4568
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Super Linie [469]

Post autor: Nutaharion » 30 paź 2019, 14:18

Już wiele razy się skarżyłem na brak informacji na stronie jeżeli chodzi o informacje o zakończeniu sprzedaży, ale nikt sobie nic z tego nie robił. Takie kopanie się z koniem :roll:
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

Awatar użytkownika
OjciecPablito
Cyc
Posty: 7
Rejestracja: 28 paź 2019, 22:34
Kontakt:

Re: Super Linie [469]

Post autor: OjciecPablito » 30 paź 2019, 14:35

Może Rzecznik praw konsumenta zainteresuje się sprawą :lol: tylko żeby w "nagrodę" za nasze starania nie ucieli wygranych o połowę w następnych zdrapkach :lol: :lol:

Awatar użytkownika
jankiel50
Cwaniak
Posty: 216
Rejestracja: 10 paź 2019, 17:18
Lokalizacja: Racibórz
Kontakt:

Re: Super Linie [469]

Post autor: jankiel50 » 30 paź 2019, 17:03

Nutaharion pisze:
30 paź 2019, 14:18
Już wiele razy się skarżyłem na brak informacji na stronie jeżeli chodzi o informacje o zakończeniu sprzedaży, ale nikt sobie nic z tego nie robił. Takie kopanie się z koniem :roll:
Proszę bardzo... Od razu się info o zakończeniu i brakująca zdrapka znalazła.
OjciecPablito pisze:
30 paź 2019, 14:35
Może Rzecznik praw konsumenta zainteresuje się sprawą :lol: tylko żeby w "nagrodę" za nasze starania nie ucieli wygranych o połowę w następnych zdrapkach :lol: :lol:

Nie żaden rzecznik, ale skoro się trzyma monopol państwowy to mogliby chociaż warunków swoich własnych trzymać... Wystarczyłoby zgłoszenie do sądu gdzie zatwierdzany był regulamin

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4568
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Super Linie [469]

Post autor: Nutaharion » 30 paź 2019, 17:05

jankiel50 pisze:
30 paź 2019, 17:03
Nutaharion pisze:
30 paź 2019, 14:18
Już wiele razy się skarżyłem na brak informacji na stronie jeżeli chodzi o informacje o zakończeniu sprzedaży, ale nikt sobie nic z tego nie robił. Takie kopanie się z koniem :roll:
Proszę bardzo... Od razu się info o zakończeniu i brakująca zdrapka znalazła.
Ale zdążyli już dzisiaj zakończyć sprzedaż :lol:
Widać, że nas czytają, ale poprawki wprowadzają na szybko to i efekt mierny :lol:

Mimo wszystko, DZIĘKUJĘ SZANOWNE LOTTO! :mrgreen:
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

Awatar użytkownika
jankiel50
Cwaniak
Posty: 216
Rejestracja: 10 paź 2019, 17:18
Lokalizacja: Racibórz
Kontakt:

Re: Super Linie [469]

Post autor: jankiel50 » 30 paź 2019, 17:07

Nutaharion pisze:
30 paź 2019, 17:05
jankiel50 pisze:
30 paź 2019, 17:03
Nutaharion pisze:
30 paź 2019, 14:18
Już wiele razy się skarżyłem na brak informacji na stronie jeżeli chodzi o informacje o zakończeniu sprzedaży, ale nikt sobie nic z tego nie robił. Takie kopanie się z koniem :roll:
Proszę bardzo... Od razu się info o zakończeniu i brakująca zdrapka znalazła.
Ale zdążyli już dzisiaj zakończyć sprzedaż :lol:
Widać, że nas czytają, ale poprawki wprowadzają na szybko to i efekt mierny :lol:

Mimo wszystko, DZIĘKUJĘ SZANOWNE LOTTO! :mrgreen:
Skąd wiesz że zakończyli?

edit: Dobra, już wiem skąd wiesz :lol: Trzeba z nimi krótko jechać, bo jak widać - poza tym żechyba pełen luz i samowolka z ich strony w ostatnim czasie panuje, to w dodatku chyba ten kto wprowadzał poprawki był chory jak było w szkole o kalendarzu.

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4568
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Super Linie [469]

Post autor: Nutaharion » 30 paź 2019, 17:11

Tak napisali na stronie, ale niżej widać, że jeszcze dzisiaj i jutro można kupić, po prostu znowu drobny babol.
s_linie_zakonczone.jpg

PS. Brakujący los to 201 451. Wg mnie to dodruk z I lub maksymalnie II transzy. Tak czy siak albo w I albo w II są 2 nagrody główne, więc mało nam to zmieni :P
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

Oplyy
Lubi chajc
Posty: 431
Rejestracja: 11 sie 2019, 11:30
Kontakt:

Re: Super Linie [469]

Post autor: Oplyy » 30 paź 2019, 19:02

Kupione dwie, w jednej 5zl. Może jeszcze jutro jakieś wezmę na zakończenie

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości