Podano błędny wynik miliony przepadły

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
Boguszek
Świeżak cebula
Posty: 76
Rejestracja: 18 lip 2018, 12:56
Lokalizacja: Mońki
Kontakt:

Podano błędny wynik miliony przepadły

Post autor: Boguszek » 23 lut 2024, 14:38

Podano błędny wynik miliony przepadły :cry:
87-latek wpadł w euforię, gdy dowiedział się, że wygrał 64 miliony euro w grze liczbowej lotto. Ostatecznie nie dostał żadnych pieniędzy. Okazało się, że gazeta, która podała wynik losowania, wydrukowała go z błędem.

87-letni emeryt z Rzymu wypełnił kupon popularnej włoskiej gry liczbowej lotto, w której regularnie padają bardzo wysokie wygrane. Dzień po wtorkowym losowaniu poszedł do sklepu i kupił gazetę, aby sprawdzić, jakie liczby w nim padły. Gdy przeczytał, nie mógł uwierzyć własnym oczom.

Gazeta podała błędny wynik losowania. Pieniądze przepadły
– Trafiłem całą kombinację liczb. To wydawało się jak sen. Zagrałem za 2 euro i wygrałem 64 miliony. Nareszcie poczułem się bogaty. Żyję z emerytury. Pobiegłem do kolektury i tam zaczął się mój dramat – opowiedział mężczyzna, cytowany przez media.

– Powiedziano mi, że wylosowane liczby to nie te, które wydrukowano w gazecie. Pokazali mi właściwe liczby. A ja już zdążyłem sobie wyobrazić, jak wydaję pieniądze. Postanowiłem kupić dom każdemu z moich dzieci i wnuków i wreszcie mieć trochę finansowego spokoju – relacjonował :!: :!: :!:

DS1987
Janusz Gry
Posty: 59
Rejestracja: 27 sty 2022, 5:22
Kontakt:

Re: Podano błędny wynik miliony przepadły

Post autor: DS1987 » 23 lut 2024, 14:59

Czytałem to dzisiaj , aż dziadkowi współczuje a ta GAzeta zwłaszcza ze sprawa widać ze jest autentyczna i dość głośna powinna dziadkowi choć tysiąc euro wypłacić rekompensaty za zniszczone marzenia .

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości