Lotto online

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1283
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Lotto online

Post autor: Rocker » 06 gru 2018, 9:15

Ja jednak boję się przesyłać komuś skan dowodu osobistego. Raczej mnie to nie przekonuje.
Fajnie by było pograć w kasynie ,ale kasa szybko by poleciała. Ogólnie łatwość gry i straty kasy w kilka sekund przeraża. Tak muszę udać się do punktu i jednak fizycznie widzę ile wydaję i ile dostaję.
Co do stronki do kupna lotto online, graficznie wygląda słabo, czcionki jakoś nie pasują do siebie. Jest brzydka, nie wygląda jak strona firmy zarabiającej miliony.

tier
Moderator
Posty: 974
Rejestracja: 15 lip 2018, 19:21
Kontakt:

Re: Lotto online

Post autor: tier » 06 gru 2018, 9:29

Jeżeli na google maps nie pokazuje lokalizacji to tak też będzie na stronie lotto. Po prostu jest jakiś problem z lokalizacją w przeglądarce, z chromium zmienione na firefoxa i działa, na windowsie chrome bez problemu.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2585
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Lotto online

Post autor: Krzysiek » 06 gru 2018, 9:46

To jest raczej ich błąd techniczny bo jak sam widzisz u jednych działa u innych nie. Po prostu strona identyfikuje lokalizacje jak chce i komu chce. Swoją drogą to nie wiem po kiego grzyba w lokalizacje sie bawić jak po puli IP i samym IP można sprawdzić czy to zagraniczne czy polskie IP
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

tier
Moderator
Posty: 974
Rejestracja: 15 lip 2018, 19:21
Kontakt:

Re: Lotto online

Post autor: tier » 06 gru 2018, 10:18

Domyślnie Chrome pyta, czy chcesz udostępnić danej stronie informacje o lokalizacji. Aby to zrobić, wybierz Zezwalaj. Zanim zaczniesz udostępniać lokalizację, sprawdź politykę prywatności danej strony internetowej.

Jeśli domyślną wyszukiwarką na Twoim telefonie jest Google, Twoja lokalizacja jest domyślnie używana podczas wyszukiwań w Google.

Zmienianie domyślnych ustawień lokalizacji
Otwórz Chrome na komputerze.
W prawym górnym rogu kliknij Więcej   Ustawienia.
Na dole kliknij Zaawansowane.
W sekcji „Prywatność i bezpieczeństwo” kliknij Ustawienia treści.
Kliknij opcję Lokalizacja.
Włącz lub wyłącz opcję Pytaj przed uzyskaniem dostępu.

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Lotto online

Post autor: House » 06 gru 2018, 10:32

Rocker pisze:
06 gru 2018, 9:15
Ja jednak boję się przesyłać komuś skan dowodu osobistego. Raczej mnie to nie przekonuje.
Fajnie by było pograć w kasynie ,ale kasa szybko by poleciała. Ogólnie łatwość gry i straty kasy w kilka sekund przeraża. Tak muszę udać się do punktu i jednak fizycznie widzę ile wydaję i ile dostaję.
Co do stronki do kupna lotto online, graficznie wygląda słabo, czcionki jakoś nie pasują do siebie. Jest brzydka, nie wygląda jak strona firmy zarabiającej miliony.
1. Nie wiem co wy macie z tym skanem dowodu. Idziecie do operatora komórkowego i skanują wam dowód przy zawieraniu umowy, idziecie do banku i to samo, chcecie raty na cokolwiek i to samo, wszędzie pełno przypadkowych pracowników danych firm ma styczność z waszym dowodem a tu przesyłanie jest przez szyfrowaną stronę bezpośrednio na serwer i sprawdzane automatycznie bez ingerencji pracownika a mimo to źle. Przecież jakby nie było takiej weryfikacji to by ludzie zakładali fejkowe konta tylko po to aby pograć na darmowych spinach i żetonach.

2. Na slotach minimalna stawka za jedno zakręcenie to 0,25 zł czyli przy wpłacie np. raz w miesiącu 100-200 zł to jest w cholerę grania ;)

3. Przy graniu przez neta można popłynąć tak samo jak przy grze normalnej w punkcie. Przez neta jednak można spojrzeć na historię wpłat i wtedy widać jaki jest bilans grania, można zobaczyć ile się utopiło co do złotówki a nie jak w graniu naziemnym 99% osób jak ich zapytać o bilans to mówią, że nie liczą, nie pamiętają, ciężko oszacować... sami siebie oszukują... a przy graniu online na "niepamięć" jest historia wpłat.

4. Strona jest przeciętna ale jak znam życie to po prostu TS dał Playtechowi niski budżet. Playtech robił już super kasyna ale zapewne nie za taki hajs jaki oferował TS. Generalnie z czasem będą udoskonalać wszystko więc można przymnknąć oko. Ważne, że w końcu jest coś ONLINE ;)

5. Nie wiem czy zauważyliście ale póki co można grać tylko w gry liczbowe, w ktorych jest dynamiczna pula wygranych i nie ma stałych nagród. Mini, lotto i EJ czyli gry gdzie hajs na wygrane idzie z połowy opłat graczy. A gry typu Multi, EP, Keno czyli gry gdzie wygrane są stałe i płacone z kasy TS (tak wiem, pochodzi ona od graczy, ale nie bezpośrednio jak przy lotto czy mini). Zastanawia mnie to czemu tak jest. Boją się, że online w keno czy Multi nagle padnie kilka głównych wygranych i będą na minusie? Ciężej im sterować tym?

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2585
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Lotto online

Post autor: Krzysiek » 06 gru 2018, 11:54

Najwidoczniej jakiś problem/zagrożenie jest bo przecież gra w Keno a Mini w zasadzie nie rożni się bo to gra i to gra. Szczegóły są tylko trzy, ilość losowań, ilość liczb i wygrane. A poza tym to jedno i to samo.
Nie będę się bawił w heretyka i spiskowca no ale pewnie trzeba maszynę komputerowa w Keno podrasować aby ludziska nagle nie zaczęli wygrywać więcej bo będzie można przy kawie posiedzieć i pomyśleć na spokojnie. A w kolekturze to zawsze jest na szybko i często bez zastanowienia. :lol: ;)

No dzisiaj rejestracja od ręki bez problemu. W końcu strona dobrze chodzi.
Napisze mi ktoś, w którym miejscu w profilu Gracza jest ten formularz do wysłania ze skanem DO? bo nie mogę znaleźć.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

tier
Moderator
Posty: 974
Rejestracja: 15 lip 2018, 19:21
Kontakt:

Re: Lotto online

Post autor: tier » 06 gru 2018, 12:00

Na górze klikasz w swoje imię, wchodzisz w moje dane i po lewej jest menu > skan dowodu.

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Lotto online

Post autor: House » 06 gru 2018, 20:29

Z darmowych spinów ugrałem kiepsko bo 0,80 zł, a z żetonów po darmowej rundzie zostało mi 12 zł, rozmnożyłem je na ruletce do 21, miałem już 26 ale nagle przestało wszystko wchodzić więc przy 21 zł przerzuciłem się na black jacka te z pięcioma rozdaniami naraz i tam grałem po 1 zł na trzy rozdania naraz, a potem na pięć rozdań naraz i uciułałem maks 36 zł... później zobaczyłem, że obrót wymagany do wypłaty wolno idzie to przerzuciłem się na stawkę x2 i tam z czasem wyzerowałem stan konta ;) ale jakby się komuś udało obrócić (ja zrobiłem nieco ponad 40% obrotu) to maksymalna wypłata w tej darmowej promocji to 200 zł.

tier
Moderator
Posty: 974
Rejestracja: 15 lip 2018, 19:21
Kontakt:

Re: Lotto online

Post autor: tier » 06 gru 2018, 20:56

Doładowałem konto za 10 zł i dosłownie po chwili miałem już 50 zł, ale grając dalej saldo uciekało... przegrałem wszystko. :mrgreen:

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Lotto online

Post autor: House » 06 gru 2018, 21:35

No w kasynie to ewidentnie trzeba wyczuć moment kiedy trzeba wypłacać i powiedzieć do widzenia :D dogrywanie jeszcze i jeszcze trochę zawsze się źle kończy ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości