Lotto online

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Lotto online

Post autor: Krzysiek » 31 gru 2021, 15:35

Wydaj 20 zł i dostań 3 zł. Interesy życia na tych promocjach online :lol: :roll:
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

newużytkownik
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:41
Kontakt:

Re: Lotto online

Post autor: newużytkownik » 01 sty 2022, 13:33

Gdyby była jakaś gra dająca 80% zwrotu to grając za 2000 zł i teoretycznie otrzymując zwrot 1600 zł + do tego 300 zł zwrotu promocyjnego wyszlibyśmy prawie na zero. Ale takiej gry z tego co wiem w ofercie stricte TS nie ma.

Scenic
Lubi chajc
Posty: 450
Rejestracja: 28 wrz 2019, 10:20
Kontakt:

Re: Lotto online

Post autor: Scenic » 01 sty 2022, 13:36

Zwrot liczyony jest z głównymi wygranymi które trafia garsstka osób / Bez głównych zwrot to tylko 30-50% :lol:

Awatar użytkownika
boobs
***MISZCZ ML***
Posty: 1223
Rejestracja: 16 lip 2018, 18:26
Kontakt:

Re: Lotto online

Post autor: boobs » 05 sty 2022, 23:50

Gram czasem w gierki (najczęściej za 1 lub 2 zł) ale najczęściej z marnym efektem. Dziś zostało mi 2 zł reszty bo zagrałem w Keno i miałem dylemat czy postawić na Szybkie 600, czy kupić dwa losy po 1 zł. Wybrałem druga opcję i ku mojemu zdziwieniu, złotówkę zamieniłem na całkiem przyjemną kwotę ;)
Załączniki
gierki.jpg
gierki.jpg (45 KiB) Przejrzano 4354 razy

Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1281
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Lotto online

Post autor: Rocker » 02 mar 2022, 11:38

Czy na stronie lub aplikacji można znaleźć jakiekolwiek podsumowania, statystyki wydanych pieniędzy na gry , a wygranych. Cokolwiek w podsumowaniu własnego konta.

Awatar użytkownika
aniawawa
Maniak
Posty: 719
Rejestracja: 27 lip 2018, 23:41
Kontakt:

Re: Lotto online

Post autor: aniawawa » 01 lip 2022, 15:47

Ostatnio odpalilam lotto online i dopiero dzisiaj dostałam potwierdzenie zakładu, ze 28 zagrałam w keno i szybkie 600.

Maja rozmach

tier
Moderator
Posty: 966
Rejestracja: 15 lip 2018, 19:21
Kontakt:

Re: Lotto online

Post autor: tier » 01 lip 2022, 15:49

Dokładnie przed chwilą taka sama sytuacja u mnie.

android
Świeżak
Posty: 35
Rejestracja: 02 paź 2019, 12:21
Kontakt:

Re: Lotto online

Post autor: android » 22 lip 2022, 17:54

Plandemia wymusiła na mnie założenie konta na Lotto.pl w marcu 2020 i porzuceni mojego sceptycyzmu wzgledem gry online. Pomijając cyrk z weryfikacją, zdjęcie pod odp kątem itd, to później było w miarę ok. Owszem zdarzały się TS-owi wtopy i to żenujące - padające serwery przy kumulacji Dużego pow 15 mln, 3 dniowe zawieszki z wypłatą itp - ale w sumie ok.

Ale geniusze z TS'a wymyslili sobie nowe, bo czas na zmiany. Nie dość że zamkneli firmę na jeden dzień, aby te ''udogodnienia" wprowadzić, to, de facto proces trwał ok 10 dni. Mało tego, po modernizacji, całkiem intuicyjna stronka zmieniła sie w kurewskie gówno, jakich naprawdę mało. Nie dość że szata graficzna jak u ruskich, to samo zawieranie zakładów online to po prostu droga przez mękę. Nie tylko zabiera w pip czasu, przy powtórce nie można zmienić liczb, stawki dodać zakładu etc, ale to cholerstwo: "historia gier" wiesza się notorycznie. Notorycznie, permanentnie, ad infinitum. Idzie nowe i przyszło.

Tylko ze to nie koniec. Światli i postępowi "spece" z TS-a postanowili dodac do stronki bota. Na początku tenże tylko spowalniał proces logowania, ale zeby było weselej, mniej więcej od początku lipca, to gówno, nie tylko spowalniało, ale notorycznie blokowało mi najpierw okno w którym miałem stronę, a potem zaczął blokować całą przeglądarkę, która najzwyczajniej się wieszała i aby odblokować ,muszę ja całą zamknąć i uruchomić ponownie.

Żeby było jeszcze weselej od trzech dni tracę godziny, aby najpierw się zalogować, a potem wysłać jakiś zakład :lol: :D :lol: :mrgreen:

Dodam że poza swoim lapkiem nie logowałem się nigdy na kotno, czy z innego kompa czy z telefonu. Fakt, moja przeglądarka Mozilla, też moze miec udział w tych mecyjach, ale jak ktos ma podobne przeboje do moich to niech sie odezwie.

I jeszcze jak ktoś zna jakis dobry sposób zamknięcia raz na zawsze botów, nie tylko na Lotto.pl to też prosze o podziałkowanie się pomysłem.

A teraz najważniejsze: moze jakis bojkocik konsumencki, co społeczność grających na to?

Dodano po 30 minutach 43 sekundach:
Po ponad godzinie, nie jestem wstanie wysłać 5- go zakładu na Lotto.pl. W tym czasie zdążyłem popełnić wpis powyżej, zapaskudzić czat, przejrzeć dokładnie pocztę, w międzyczasie pomiedzy kolejnymi zwiechami wysłałem 4 zakl MM na 5, 6, 7, 8 skr. Piatego na 9 i 2 mini ni wuja. Idę do kolektury :lol:
Idzie nowe ludziska, idzie nowe :lol: :mrgreen: :twisted:

marissaw007
Lubi chajc
Posty: 491
Rejestracja: 14 wrz 2019, 23:17
Kontakt:

Re: Lotto online

Post autor: marissaw007 » 22 lip 2022, 23:58

Mnie zastanawia jedna rzecz. Jak to możliwe, że tak duża firma, generująca gigantyczne zyski, dzięki temu mająca spore zaplecze finansowe, ma tak często problemy z utrzymaniem serwerów na właściwym poziomie. Nie wspominając o błędach związanych z aktualizacja danych, których rozwiązanie zajmuje im dobre kilka dni.

Przecież komuś za to płacą, pewnie nie mało. Ktoś za to odpowiada.

Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1281
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Lotto online

Post autor: Rocker » 23 lip 2022, 15:34

Spółka skarbu państwa to wszystko wyjaśnia. Nie ma się co dziwić.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości