Lotto online

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
uzyszkodnik
Lottożłop
Posty: 1336
Rejestracja: 17 lip 2018, 7:52
Lokalizacja: Stołeczna Wieś
Kontakt:

Re: Lotto online

Post autor: uzyszkodnik » 29 lip 2019, 19:09

Tylko, że o Pomorze też nie chodzi, bo House z Gdyni ma po staremu. Ja niestety teraz nie sprawdzę, bo nie mam dostępu do kompa. Ale w wersji mobilnej mam właśnie taki układ, jak pisałem.

Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1281
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Lotto online

Post autor: Rocker » 30 lip 2019, 12:37

Może ma ktoś jakieś przecieki kiedy będzie Ekstra Pensja online??

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6571
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Lotto online

Post autor: ER33 » 30 lip 2019, 12:43

House pisze:
29 lip 2019, 11:28
ale słabo to wygląda :shock:
a wiadomo czemu jedni mają po staremu a inni nie?

to co na screenie z emaila to ja tez na kompie mam ale to nie jest główna strona
Wiem, dlatego napisałam, że wysłali mi jedną z podstron.
Dowiedziałam się z centrali TS, że to są jakieś przymiarki do strony testowej i jakieś tam próby. Niby chcieliby, żeby stronka była kompatybilna z grami online czy coś 8-) Ja póki co przywróciłam sobie normalną wersję ;)

newużytkownik
Maniak
Posty: 652
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:41
Kontakt:

Re: Lotto online

Post autor: newużytkownik » 30 lip 2019, 16:35

No to ładnie "pracujecie" jak wszyscy na komputerach lotto.pl przeglądają. No chyba, że pracujesz w oddziale TS to wtedy zrozumiałe :P

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Lotto online

Post autor: House » 30 lip 2019, 16:43

W wolnym czasie na przerwie :P

pietrekth7
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: 03 lip 2019, 21:08
Kontakt:

Re: Lotto online

Post autor: pietrekth7 » 08 sie 2019, 15:41

Witam
Postanowiłem założyć konto na lotto.pl i mam do was pytanie :
Mimo, że trzeba podać wszystkie swoje dane itd to jeszcze skan dowodu osobistego a jak się nie mylę to jakiś czas temu zakazano skanowania tegoż dokumentu !?

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Lotto online

Post autor: House » 08 sie 2019, 16:15

pietrekth7 pisze:
08 sie 2019, 15:41
Witam
Postanowiłem założyć konto na lotto.pl i mam do was pytanie :
Mimo, że trzeba podać wszystkie swoje dane itd to jeszcze skan dowodu osobistego a jak się nie mylę to jakiś czas temu zakazano skanowania tegoż dokumentu !?
No dokładnie mylisz się. Ludzie zawsze słyszą słowo zakaz i nie patrzą już potem na wyjątki itp. Zakazano kopiowania dokumentów ale nie dla wszystkich podmiotów. Banki, operatorzy, kablówki, i generalnie wszyscy którzy udzielają ci jakiegokolwiek kredytu (np. operator daje ci telefon na raty) mają prawo skopiować dowód ale niekoniecznie cały. To samo dotyczy wszelkich podmiotów, które z mocy ustawy muszą zweryfikować klienta przed świadczeniem dla niego usług. Lotto pod to podlega.

Poza tym tak jak masz napisane na ich stronie oni nie przechowują kopi dokumentu. Po prawidłowej weryfikacji przez ich system skan jest usuwany bo jest już zbędny.

Ale jak chcesz być super mega przezorny to możesz przecież po przesłaniu skanu i pozytywnej weryfikacji wyrobić sobie nowy dowód a ten stary zastrzec.

pietrekth7
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: 03 lip 2019, 21:08
Kontakt:

Re: Lotto online

Post autor: pietrekth7 » 08 sie 2019, 17:08

Dzięki za odp lecz szacun dla lotto dodać zdjęcie dowodu to ............ niewykonalne . Po kilkunastu próbach odpuściłem :oops:

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Lotto online

Post autor: House » 08 sie 2019, 17:45

Bo właśnie chodzi o to, że tego nie przegląda człowiek tylko odpowiedni program, który skanuje jak OCR dokument i rozpoznaje na nim literki i cyferki. Musi rozpoznać wszystkie aby wszystko się zgadzało z danymi wprowadzonymi przy rejestracji. Tak więc jeśli na zdjęciu masz zaciemnione obszary albo masz jakieś błyski itp. coś nieczytelnego dla skanera to wtedy generuje błąd i weryfikacja negatywna. Musi być dobrej jakości zdjęcie zrobione najlepiej przy świetle dziennym tak aby wszystko było wyraźne. Mi też nie przechodziło na początku bo miałem zrobione przy świetle lampki i mimo, że było niby wszystko widać dla człowieka to faktycznie ich program mógł na jaśniejszych obszarach gdzie odbiła się lampka nie rozpoznać prawidłowo liter.

Generalnie sporo osób skarżyło się, że musiało kilka raz próbować zanim przeszli przez tą weryfikację. Później już jej nie ma. Wystarczy się logować. No trochę fatygi jest ale to nie przez lotto a przez polityków, którzy wymyślili tą ustawę... podejrzewam, że to jakieś unijne rozporządzenia bo nasi by to mieli gdzieś... zresztą po wejsciu do unii sporo rzeczy pozmieniali i zagmatwali biurokrację. Np. ustawa o VAT kiedyś miała dwie strony, a po wejściu do UE sukcesywnie rośnie i ma już rozmiar kilkudziesięcio stronnicowej książki...

newużytkownik
Maniak
Posty: 652
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:41
Kontakt:

Re: Lotto online

Post autor: newużytkownik » 08 sie 2019, 22:00

Ludzie ja już tyle razy dowody wysyłałem skanowane moje i ojca do różnych instytucji, że TS-em to już nawet się nie przejmuję. Najwyżej zasłoń jakieś dane np. w paincie i po kłopocie ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości