Aleja Gwiazdek - wysokie wygrane

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4591
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Aleja Gwiazdek - wysokie wygrane

Post autor: Nutaharion » 24 gru 2022, 9:43

Gratulacje dla użytkownika Adamsky777 za trafienie 8/10 w Multi Multi. Wygrana wyniosła 520 zł.

Więcej w temacie: https://forumlotek.pl/viewtopic.php?f=8&t=14&start=20#p65253

Obrazek
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

marissaw007
Lubi chajc
Posty: 491
Rejestracja: 14 wrz 2019, 23:17
Kontakt:

Re: Aleja Gwiazdek - wysokie wygrane

Post autor: marissaw007 » 24 gru 2022, 11:57

Dlaczego na liście w pierwszym poście nie ma wygranych z tego roku?
I to zarówno w gwiazdkach jak i gwiazdach.

Nie jest już aktualizowana?

marissaw007
Lubi chajc
Posty: 491
Rejestracja: 14 wrz 2019, 23:17
Kontakt:

Re: Aleja Gwiazdek - wysokie wygrane

Post autor: marissaw007 » 25 gru 2022, 10:50

Szkoda, w takim razie nie ma co się chwalić wysokimi wygranymi, i tak przepadną wśród innych postów.

Myślę że w takiej sytuacji lepiej by było całkowicie usunąć tą listę, ktoś kto wchodzi pierwszy raz, myśli że jest ona aktualna.

marissaw007
Lubi chajc
Posty: 491
Rejestracja: 14 wrz 2019, 23:17
Kontakt:

Re: Aleja Gwiazdek - wysokie wygrane

Post autor: marissaw007 » 25 gru 2022, 22:33

Ja mam tylko nadzieję że któryś z modów da jakieś uzasadnienie dlaczego tych aktualizacji nie ma, bo jak będzie zlewka i udawanie że nikt pytania nie zadał, tak jak wcześniej u Rafika to trochę słabo.

Jak brak czasu, to może nadać te uprawnienia komuś kto je ma? Szkoda żeby jeden z istotniejszych tematów tego forum był tak zaniedbany.

W sumie to tylko edycja pierwszego posta i podstawianie danych przekopiowanych z Worda/excela, sortowanych od największej wygranej - łatwo i przyjemnie.

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4591
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Aleja Gwiazdek - wysokie wygrane

Post autor: Nutaharion » 27 gru 2022, 22:03

marissaw007 pisze:
25 gru 2022, 22:33
Ja mam tylko nadzieję że któryś z modów da jakieś uzasadnienie dlaczego tych aktualizacji nie ma, bo jak będzie zlewka i udawanie że nikt pytania nie zadał, tak jak wcześniej u Rafika to trochę słabo.
Wydaje mi się że pytanie należałoby kierować bezpośrednio do ER33 jako twórczyni i dotychczasowej opiekunki tej części tego tematu :P

Ja na taką dodatkową aktywność czasu już nie posiadam. Jeżeli jest ktoś kto chciałby to prowadzić to pewnie można by rozważyć kandydatury na zastępcę :cool:
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

marissaw007
Lubi chajc
Posty: 491
Rejestracja: 14 wrz 2019, 23:17
Kontakt:

Re: Aleja Gwiazdek - wysokie wygrane

Post autor: marissaw007 » 28 gru 2022, 7:27

Nutaharion pisze:
27 gru 2022, 22:03
marissaw007 pisze:
25 gru 2022, 22:33
Ja mam tylko nadzieję że któryś z modów da jakieś uzasadnienie dlaczego tych aktualizacji nie ma, bo jak będzie zlewka i udawanie że nikt pytania nie zadał, tak jak wcześniej u Rafika to trochę słabo.
Wydaje mi się że pytanie należałoby kierować bezpośrednio do ER33 jako twórczyni i dotychczasowej opiekunki tej części tego tematu :P

Ja na taką dodatkową aktywność czasu już nie posiadam. Jeżeli jest ktoś kto chciałby to prowadzić to pewnie można by rozważyć kandydatury na zastępcę :cool:
Ok rozumiem, dzięki za odpowoiedz. Wydaje mi się w takim razie, że ER33 post widzi i może się do propozycji ustosunkować ;)

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4591
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Aleja Gwiazdek - wysokie wygrane

Post autor: Nutaharion » 28 gru 2022, 9:32

Gratulacje dla użytkowniczki ptysiu72 za trafienie 5/5 w Keno [mnożnik x4]. Wygrana wyniosła 1 000 zł.

Więcej w temacie: https://forumlotek.pl/viewtopic.php?f=11&t=6&start=780#p65355

Obrazek
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6573
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Aleja Gwiazdek - wysokie wygrane

Post autor: ER33 » 29 gru 2022, 3:47

marissaw007 pisze:
25 gru 2022, 22:33
W sumie to tylko edycja pierwszego posta i podstawianie danych przekopiowanych z Worda/excela, sortowanych od największej wygranej - łatwo i przyjemnie.
W wolnym czasie postaram się uaktualnić pierwszą stronę w Alejce :cool: Kiedyś już było o tym pisane, ale chyba na czacie, więc umknęło. To nie jest tylko szybka edycja tego postu. Przypominam, że od samego początku był on skopiowany z naszego starego forum i nie był robiony w Wordzie czy Excelu. Wszystko wprowadzane było ręcznie, to znaczy numeracja pozycji odbywała się ręcznie. Poza tym jest jeszcze jedna kwestia. Post ma ograniczoną liczbę znaków, więc w pierwszym poście nie zmieścili mi się wszyscy zwycięzcy, dlatego musiałam przenieść dane do następnego kosztem właśnie tego drugiego postu. Jak się wypełni do końca ten drugi, to potem może być problem, bo zwycięzców przybywa. Ale ok, podstawię dane i wprowadzę wkrótce aktualizację :cool:

marissaw007
Lubi chajc
Posty: 491
Rejestracja: 14 wrz 2019, 23:17
Kontakt:

Re: Aleja Gwiazdek - wysokie wygrane

Post autor: marissaw007 » 29 gru 2022, 10:54

ER33 pisze:
29 gru 2022, 3:47
marissaw007 pisze:
25 gru 2022, 22:33
W sumie to tylko edycja pierwszego posta i podstawianie danych przekopiowanych z Worda/excela, sortowanych od największej wygranej - łatwo i przyjemnie.
W wolnym czasie postaram się uaktualnić pierwszą stronę w Alejce :cool: Kiedyś już było o tym pisane, ale chyba na czacie, więc umknęło. To nie jest tylko szybka edycja tego postu. Przypominam, że od samego początku był on skopiowany z naszego starego forum i nie był robiony w Wordzie czy Excelu. Wszystko wprowadzane było ręcznie, to znaczy numeracja pozycji odbywała się ręcznie. Poza tym jest jeszcze jedna kwestia. Post ma ograniczoną liczbę znaków, więc w pierwszym poście nie zmieścili mi się wszyscy zwycięzcy, dlatego musiałam przenieść dane do następnego kosztem właśnie tego drugiego postu. Jak się wypełni do końca ten drugi, to potem może być problem, bo zwycięzców przybywa. Ale ok, podstawię dane i wprowadzę wkrótce aktualizację :cool:
Ok, czyli nie wszystko jest takie proste na jakie wygląda :roll:

Być może warto w takiej sytuacji trochę zmodernizować, tzn przenieść jednak dane do jakiegoś arkusza i tam sobie tylko doklejać kolejnych wielkich wygranych ;) bo faktycznie przy ręcznej edycji przy tylu pozycjach może być to dość czasochłonne.

Nie brałem również pod uwagę że posty mają ograniczoną ilość znaków, ale chyba będzie trzeba w takiej sytuacji wyedytowac 3 i kolejne posty, ewentualnie tam gdzie jakieś znaczące treści, to przenieść na początek z odpowiednią adnotacja - tak głośno myślę ;)

Bo szkoda by te wielkie i mniejsze wygrane przeszly w niepamięć, w końcu wszyscy gramy po to by wygrać przynajmniej te kwoty graniczne ;)

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5132
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Aleja Gwiazdek - wysokie wygrane

Post autor: grzybek » 29 gru 2022, 11:23

Lepiej by było wszystko umieścić w pliku Excela i zaimportowac go do pierwszego posta. Żeby nie rozciągać danych na kolejne posty.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości