Wywiad z pracownikiem TS

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5132
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Wywiad z pracownikiem TS

Post autor: grzybek » 31 gru 2023, 2:52

Zdaje się że drapek kiedyś wspominał że na sąsiedzkim forum był kiedyś wywiad z pracownikiem z TS, postanowiłem go odszukać :mrgreen:
I faktycznie w 2012 taki czat miał miejsce (na żywo). Oczywiście główny zapis pytań i odpowiedzi z tego czatu się nie zachował, a przynajmniej archiwum czatu już tego nie obejmuje, ale pod linkiem jest profil tego spotkania i tam jest druga seria pytań na które nie zdążył odpowiedzieć podczas spotkania na żywo.

https://www.multipasko.pl/typowania/totalizator-sportowy/multi-lotek/

Myślę że warto sobie poczytać te posty albowiem niektóre z pytań które do dzisiaj się przewijają również się tam znalazły. Co nieco się można dowiedzieć. Na pewno z wciąż pojawiających się do dzisiaj pytań to ciekawy będzie post 24, 31, ale warto poczytać wszystkie te odpowiedzi.

Swoją drogą jestem w lekkim szoku że takie spotkanie z szarymi graczami w ogóle się odbyło, dzisiaj to by było chyba nierealne... patrząc chociażby jak przebiega kontakt z oddziałami, z kimkolwiek tam od jakiegoś czasu :roll:

Jeśli ktoś przeczytał tamte posty to napiszcie co myślicie, czy coś wam się rozjaśniło.
Czy myślicie że dzisiaj takie spotkanie z graczami byłoby możliwe do zrealizowania?
Jakie rzeczowe pytania byście dzisiaj zadali?

1) Ja bym pewnie pytał typowo o zdrapki. Np. o powód dlaczego niektóre skany zdrapek nie pojawiają się na stronie, z czego to tak naprawdę wynika.
Jeśli dzieje się to nieumyślnie z braku czasu, chwilowych problemów technicznych itp.to dlaczego na drugi czy trzeci dzień ktoś tego nie zaktualizuje?
Dlaczego nawet gdy wielu z nas pisze maila do TS i tłumaczy jak krowie na rowie że w tej i takiej zdrapce brakuje skanu a oni nadal nie wstawiają takich skanów to robią to umyślnie, złośliwie? Gubią te skany?
2) W kwestii usprawnień przy każdej podstronie zdrapki powinna być mapka pokazująca w których punktach taką zdrapkę powinniśmy jeszcze znaleźć.
3) Stworzenie mapy z lokalizacją zdrapkomatów na terenie kraju.
4) Czy przewidują wprowadzenie karty klienta czy coś podobnego gdzie klient w wybranych okresach lub promocjach mógłby korzystać z jakiś zniżek.
5) Czy sam TS nie ma wrażenia że mimo oczywistych i rekordowych zysków, sama oferta gier liczbowych i loterii pieniężnych jest aktualnie przesycona, przesadnie rozbudowana?
6) Gdzie jest Janusz Laskowski?

A osobna kwestia która mi się jeszcze nasunęła to czy ludzie z TS sa na tym forum, czy i jak często nas czytają? To forum im przeszkadza a może wręcz odwrotnie?

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Wywiad z pracownikiem TS

Post autor: Nutaharion » 31 gru 2023, 13:52

Co z tego że z 2022 roku, skoro nadal są tam główne :P
Ja widziałem jak na wyspach w galeriach wciskali ludziom masowo Kalendarze Świąteczne gdzie sytuacja z nagrodami to jeszcze większa tragedia :roll:
Sam dostałem świąteczne zdrapki i oczywiście te bez głównych, czyli Kalendarz, Gwiezdna Fortuna i Crystal Cash :roll: to już serio wolałbym stare Pieniędzy jak lodu gdzie byłaby szansa na trafienie transzy z główną :ugeek:
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości