Zakłady Specjalne 2022

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5120
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Zakłady Specjalne 2022

Post autor: grzybek » 23 mar 2022, 20:40

Ja mam już 2 wysłane, jutro wezmę kolejny zamiast premiery tego grubego casha :)

marissaw007
Lubi chajc
Posty: 491
Rejestracja: 14 wrz 2019, 23:17
Kontakt:

Re: Zakłady Specjalne 2022

Post autor: marissaw007 » 23 mar 2022, 21:58

A ktoś z forum, co pracuje w kolekturze, mógłby nam raz na dzień, wrzucić info ile wynosi aktualna pula? :)

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5120
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Zakłady Specjalne 2022

Post autor: grzybek » 24 mar 2022, 16:13

Na razie pula 155 tys złotych.

W 2018 pula wyniosła 2,7 mln złotych, zobaczymy do ilu teraz dobije.

Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1281
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Zakłady Specjalne 2022

Post autor: Rocker » 25 mar 2022, 14:28

A same te zakłady specjalne dla lotto to dobry zabieg piarowy. Dali by milion czy dwa na pomoc to każdy by powiedział mało przy ich zarobkach. A jak przeznaczą cały dochód z loterii na Ukrainę to już inaczej brzmi. Nawet jak by to było 100tyś.

A swoją drogą pomoc ludzi jest tak wielka, że widziałem jak żywność dla uchodźców po prostu się marnuje, bo każdy coś zrobi przyniesie, ugotuje. A niestety nie ma gdzie potem tego przechowywać. Najlepiej więc dawać żywność długoterminową.

marissaw007
Lubi chajc
Posty: 491
Rejestracja: 14 wrz 2019, 23:17
Kontakt:

Re: Zakłady Specjalne 2022

Post autor: marissaw007 » 25 mar 2022, 20:38

Rocker pisze:
25 mar 2022, 14:28
A same te zakłady specjalne dla lotto to dobry zabieg piarowy. Dali by milion czy dwa na pomoc to każdy by powiedział mało przy ich zarobkach. A jak przeznaczą cały dochód z loterii na Ukrainę to już inaczej brzmi. Nawet jak by to było 100tyś.

A swoją drogą pomoc ludzi jest tak wielka, że widziałem jak żywność dla uchodźców po prostu się marnuje, bo każdy coś zrobi przyniesie, ugotuje. A niestety nie ma gdzie potem tego przechowywać. Najlepiej więc dawać żywność długoterminową.
Z drugiej strony czytał ktoś regulamin ZS? Nie ma tam jakiegoś zapisu, że ograniczają tą sumę którą przekażą dla Ukrainy do jakiejś kwoty? Tak asekuracyjnie. Zastanawia się co by zrobili, gdyby mobilizacja ludzi była tak duża, że zamiast 2mln, zrobiła by się pula 50mln, albo i więcej. Czy wtedy również tak chętnie przekazali by całość na Ukrainę.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Zakłady Specjalne 2022

Post autor: Krzysiek » 25 mar 2022, 21:26

Taki zapis w reg raczej jest nie potrzebny bo to mało możliwe aby taka kwota sie uzbierała.

Co do tej fali hejtu, no niestety przykro pisać ale mnóstwo ludzi bierze w tym udział. Rodzą się tez już teorie Covidovo-Wojenno- Uchodźcze. Gdzieś czytałem ze na FB odkryto już kilka takich kont fejkowych ewidentnie sierocych Ruska propagandą.

Trzeba niestety być dziś uważnym w przekazywaniu i przyjmowaniu do siebie opinii bo cała ta propaganda niestety mąci ludziom w głowach. Dużo ludzi psioczy na UKR ze idą i będą brać kasę, pincet plus i ogólnie nic nie robić.

Fakt ze dużo w grupie Ukraińskiej jest tez ludzi którzy tylko kombinują bo sam znam dwóch Ukraińców którzy pracowali jako podwykonawcy w firmie której ja pracuje.ae nie można wsadzać do wora wszystkich jak leci.

Tak nam polaczkom niektórym się fajnie mówi, a co by było gdyby my musieli z dnia na dzień uciekać? kiedyś można by było się śmiać z tego. Dzisiaj to realne zagrożenie bo nie wiadomo co szaleniec dalej zrobi.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

marissaw007
Lubi chajc
Posty: 491
Rejestracja: 14 wrz 2019, 23:17
Kontakt:

Re: Zakłady Specjalne 2022

Post autor: marissaw007 » 25 mar 2022, 22:30

Krzysiek pisze:
25 mar 2022, 21:26
Taki zapis w reg raczej jest nie potrzebny bo to mało możliwe aby taka kwota sie uzbierała.

Co do tej fali hejtu, no niestety przykro pisać ale mnóstwo ludzi bierze w tym udział. Rodzą się tez już teorie Covidovo-Wojenno- Uchodźcze. Gdzieś czytałem ze na FB odkryto już kilka takich kont fejkowych ewidentnie sierocych Ruska propagandą.

Trzeba niestety być dziś uważnym w przekazywaniu i przyjmowaniu do siebie opinii bo cała ta propaganda niestety mąci ludziom w głowach. Dużo ludzi psioczy na UKR ze idą i będą brać kasę, pincet plus i ogólnie nic nie robić.

Fakt ze dużo w grupie Ukraińskiej jest tez ludzi którzy tylko kombinują bo sam znam dwóch Ukraińców którzy pracowali jako podwykonawcy w firmie której ja pracuje.ae nie można wsadzać do wora wszystkich jak leci.

Tak nam polaczkom niektórym się fajnie mówi, a co by było gdyby my musieli z dnia na dzień uciekać? kiedyś można by było się śmiać z tego. Dzisiaj to realne zagrożenie bo nie wiadomo co szaleniec dalej zrobi.
Polacy pomagają na każdym kroku, są różne imprezy, gdzie cały dochód idzie na pomoc Ukrainie. 50mln w puli, to jakieś 6 250 000 losów. Co przy 2 tygodniowym czasie trwania i swiadomosci że prócz pomocy, można jeszcze teoretycznie coś wygrać, nie wydaje się tak zawrotną liczba. Inna sprawa ze z jakiegoś powodu te ZS się nie przyjęły, patrząc że zamiast milionów losów, jest kilka tysiecy. Tego jednak chyba nie mogli przewidzieć z góry.

Awatar użytkownika
Lottolotek22
Janusz kombinator
Posty: 119
Rejestracja: 06 kwie 2021, 4:07
Kontakt:

Re: Zakłady Specjalne 2022

Post autor: Lottolotek22 » 25 mar 2022, 22:57

Bardzo słaba akcja promocyjna. W bardzo wielu kolekturach brakuje jakiejkolwiek informacji o ZS, nie ma absolutnie nic. Więc jeśli ktoś sam się nie dowie, to nie będzie wiedział ze się odbywają i nie wyśle zakładu.

Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1281
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Zakłady Specjalne 2022

Post autor: Rocker » 25 mar 2022, 23:10

Lottolotek22 pisze:
25 mar 2022, 22:57
Bardzo słaba akcja promocyjna. W bardzo wielu kolekturach brakuje jakiejkolwiek informacji o ZS, nie ma absolutnie nic. Więc jeśli ktoś sam się nie dowie, to nie będzie wiedział ze się odbywają i nie wyśle zakładu.
Też to zauważyłem, ale nie mają interesu w tym aby sprzedaż losów rosła.

Awatar użytkownika
boobs
***MISZCZ ML***
Posty: 1223
Rejestracja: 16 lip 2018, 18:26
Kontakt:

Re: Zakłady Specjalne 2022

Post autor: boobs » 27 mar 2022, 21:18

Ktoś wie jaka jest obecnie pula?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości