Gra wieloosobowa

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
newużytkownik
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:41
Kontakt:

Gra wieloosobowa

Post autor: newużytkownik » 14 gru 2021, 17:01

Zakładam temat, bo nie znalazłem odpowiedniego wątku a ten chyba zasługuje na osobny.

Co sądzicie o ten nowej metodzie gry w Lotto i Mini Lotto? Z tego co czytałem w przypadku zakładów prostych będzie można podzielić blankiet na od 2 do 8 części (przy grze za minimum 24 zł), w przypadku zakładów systemowych możliwe jest podzielenie na większą liczbę części. Wywnioskowałem z tego, że wypełniając blankiet Lotto za 24 zł (8 zakładów) i wydając kolektorowi dyspozycję "na 8 osób proszę" otrzymamy 8 oddzielnych kuponów uprawniających do odebrania 1/8 ewentualnej nagrody. Czyli de facto jedna osoba może za 3 zł stać się nabywcą kuponu z 8 zakładami... Uważam, że to super pomysł, ale niestety utrudnieniem będzie wymóg fizycznego znalezienia kompanów do gry. O wiele lepszym rozwiązaniem byłoby gdyby TS uruchomił serwis do gry zespołowej, na którym każdy posiadający konto online mógłby zdecydować czy dokłada się do kuponu czy nie. To dopiero byłoby moim zdaniem takim krokiem naprzód, a tak owa możliwość posłuży tym, którzy mają dużo znajomych grających w lotto.

Czekam na wasze opinie :)

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Gra wieloosobowa

Post autor: Krzysiek » 14 gru 2021, 20:07

Ta wspólna gra na blankiecie jest nie dostępna. Z tego co ja czytałem i rozumiem to tylko na CT.

"Opcja gry dostępna w sprzedaży wyłącznie w punktach LOTTO bez metody blankietowej"

Ciekawy pomysł np na zagranie systemem, z tym ze niestety tylko na CT...
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości