Kolektura Lotto

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5131
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Kolektura Lotto

Post autor: grzybek » 06 gru 2021, 18:06

hahaha, zobaczcie tę datę 8 grudnia 1989r. Cofnęliśmy się w czasie i najbliższa zdrapka dopiero za 10 lat :P

Los Milionos jest jeszcze na ekranie, czyli teoretycznie w każdej chwili można tę grę jeszcze wznowić. Bo np. ikonki Jokera już nie ma.

Awatar użytkownika
Lottolotek22
Janusz kombinator
Posty: 119
Rejestracja: 06 kwie 2021, 4:07
Kontakt:

Re: Kolektura Lotto

Post autor: Lottolotek22 » 06 gru 2021, 18:49

Ikonki jokera to już chyba długo,długo nie było? Ostatnie losowanie było bodajże w 2014?

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2575
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Kolektura Lotto

Post autor: Krzysiek » 06 gru 2021, 19:59

Ktoś kto w TS wymyślił aby w takim okresie czyli mikołajki i przed świętami zmieniać system to powinien ze stołka polecieć. Ile się kolektorka namordowała by wysłać mi tylko Mini lotto to szkoda mówić. miałem jeszcze zamiar posłać Keno ale wymiękłem i ja i ona. Udało się jeszcze zdrapkę pchnąć i na tym finito. albo to nie działało w ogóle albo z gigantyczną zwiechą, kupon blankiet mieliło i wywalało. A opcja zagraj ponownie to w ogóle poległa. No dramat.

W dwóch innych kolektorach poszedłem z ciekawości sprawdzić to system w ogóle nie działał. Porażka, i to w takim okresie.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

newużytkownik
Maniak
Posty: 655
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:41
Kontakt:

Re: Kolektura Lotto

Post autor: newużytkownik » 07 gru 2021, 19:17

@Super7
Jak zmienił się ruch lub struktura klienta po wprowadzeniu lotto online? Przychodzą głównie osoby starsze, kupowane są częściej zdrapki, czy wszystko po staremu?

sieper83
Cwaniak
Posty: 221
Rejestracja: 13 lut 2019, 18:08
Kontakt:

Re: Kolektura Lotto

Post autor: sieper83 » 07 gru 2021, 20:41

aktualizacji ciąg dalszy

wracam dzisiaj z pracy i chce kupić zdrapek za 100 pln

na linii przystanek komunikacji miejskiej mój dom jest tylko jedna kolektura (pozostałe w innej części miasta i nie po drodze)

niestety nie kupiłem nic, od 17:30 nie działa nic, dowiedziałem się że od wczoraj to już 3 raz tak mają

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6572
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Kolektura Lotto

Post autor: ER33 » 08 gru 2021, 12:54

Jak zmieniają, to przecież nigdy na lepsze. I dotyczy to każdej branży, nie tylko kulek lotto.

Awatar użytkownika
Super7
Kolektor
Posty: 207
Rejestracja: 15 lip 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Kolektura Lotto

Post autor: Super7 » 08 gru 2021, 18:26

newużytkownik pisze:
07 gru 2021, 19:17
@Super7
Jak zmienił się ruch lub struktura klienta po wprowadzeniu lotto online? Przychodzą głównie osoby starsze, kupowane są częściej zdrapki, czy wszystko po staremu?
Ruch raczej się nie zmienił, a przynajmniej ja tego nie zauważyłem, na pewno "poważniejsi" gracze przeszli na lotto online, coraz mniej osób gra za większe kwoty...
A co do wieku to po staremu, dużo klientów młodych (głównie zdrapki) i sporo klientów starszych-czasami jeszcze z pożółkłymi, starymi blankietami na których grają od wielu wielu lat :P

Awatar użytkownika
Lottolotek22
Janusz kombinator
Posty: 119
Rejestracja: 06 kwie 2021, 4:07
Kontakt:

Re: Kolektura Lotto

Post autor: Lottolotek22 » 09 gru 2021, 13:34

Super7 pisze:
08 gru 2021, 18:26
newużytkownik pisze:
07 gru 2021, 19:17
@Super7
Jak zmienił się ruch lub struktura klienta po wprowadzeniu lotto online? Przychodzą głównie osoby starsze, kupowane są częściej zdrapki, czy wszystko po staremu?
Ruch raczej się nie zmienił, a przynajmniej ja tego nie zauważyłem, na pewno "poważniejsi" gracze przeszli na lotto online, coraz mniej osób gra za większe kwoty...
A co do wieku to po staremu, dużo klientów młodych (głównie zdrapki) i sporo klientów starszych-czasami jeszcze z pożółkłymi, starymi blankietami na których grają od wielu wielu lat :P
Niestety od aktualizacji systemu nie można już wysyłać zakładów na starszych blankietach. Jedynie na tych będących w kolekturze, z opcją Super Szansy.

Awatar użytkownika
Super7
Kolektor
Posty: 207
Rejestracja: 15 lip 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Kolektura Lotto

Post autor: Super7 » 09 gru 2021, 15:30

To prawda, nawet starsze 5-zakładowe blankiety EuroJackpota nie przechodzą...

rancor
Świeżak
Posty: 28
Rejestracja: 06 sie 2018, 22:15
Kontakt:

Re: Kolektura Lotto

Post autor: rancor » 09 gru 2021, 21:16

U mnie w Swarzędzu dopiero wczoraj ruszyły kolektury. W poniedziałek i wtorek praktycznie lottomaty działały po co najwyżej kilkadziesiąt minut przez cały dzień.

Dzisiaj lepiej, ale zwiechy są na monitorach (Keno, Szybkie 600). Przez większość czasu widniej tylko logo obu gier, a jak zaskoczy, to prezentowane losowania są mocno opóźnione.

Strona lotto - od jakiegoś czasu (jeszcze przed zmianą całego systemu) totalne nieporozumienie. Zwiechy, wylogowywanie bez żadnych komunikatów (nie mylić z automatycznym wylogowaniem przy graniu jednyn ciągiem 10 minut w jedna gierkę).

Dzisiaj totalna makabra - cały zestaw komunikatów i natychmiastowego wylogowywania.

Najlepsze są komunikaty: "wygląda na to, że nasz serwer poleciał w kulki", oraz "kulki poszły sobie na przerwę, zaraz wracają".

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości