Loteriada 2021

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
ZdrapMan
Świeżak
Posty: 15
Rejestracja: 11 lip 2021, 13:58
Lokalizacja: Zawiercie
Kontakt:

Re: Loteriada 2021

Post autor: ZdrapMan » 15 lip 2021, 14:40

Rocker pisze:
15 lip 2021, 14:03
Z tymi kodami jak już kiedyś pisałem to jest tak jak w tych loteriach radiowych rmfek i innych. Mówią najbliższy sms mnożymy razy 600 ,ale tylko przez 5 minut. No i tak z loteriadą ktoś zarejestruje 10 kodów i pomyśli sporo, a ktoś inny 1000 i mówi no teraz to wygram. Tylko ,że bardzo osób rejestruje te kody w tysiącach sztuk i nie jest to wyczyn.
Loteria pozostaje zawsze loterią czy rejestrujesz 1k 2k czy 100k kuponów nie ma gwarancji nigdy. Natomiast matematycznie można podkręcić statystykę zawsze. Jeżeli wrzucisz do worka 10 piłeczek o różnych numerach ale 6 z nich będzie miało numer 5 to większe prawdopodobieństwo jest wyciągnięcie numeru 5 właśnie. Oczywiście nie znamy detali losowania tylko jak jeden z kolegów wyjaśnił regulaminowo że każdy kod dostaje swoje ID w losowaniu. Możemy snuć domysły tylko :) ja bym chociaż chciał wygrać bon do 4F i byłbym super szczęśliwy :)

Dodano po 43 sekundach:
Rocker pisze:
15 lip 2021, 14:03
Z tymi kodami jak już kiedyś pisałem to jest tak jak w tych loteriach radiowych rmfek i innych. Mówią najbliższy sms mnożymy razy 600 ,ale tylko przez 5 minut. No i tak z loteriadą ktoś zarejestruje 10 kodów i pomyśli sporo, a ktoś inny 1000 i mówi no teraz to wygram. Tylko ,że bardzo osób rejestruje te kody w tysiącach sztuk i nie jest to wyczyn.
Loteria pozostaje zawsze loterią czy rejestrujesz 1k 2k czy 100k kuponów nie ma gwarancji nigdy. Natomiast matematycznie można podkręcić statystykę zawsze. Jeżeli wrzucisz do worka 10 piłeczek o różnych numerach ale 6 z nich będzie miało numer 5 to większe prawdopodobieństwo jest wyciągnięcie numeru 5 właśnie. Oczywiście nie znamy detali losowania tylko jak jeden z kolegów wyjaśnił regulaminowo że każdy kod dostaje swoje ID w losowaniu. Możemy snuć domysły tylko :) ja bym chociaż chciał wygrać bon do 4F i byłbym super szczęśliwy :)

ralfek
Cwaniak
Posty: 212
Rejestracja: 10 wrz 2018, 13:37
Kontakt:

Re: Loteriada 2021

Post autor: ralfek » 15 lip 2021, 17:09

Rocker pisze:
15 lip 2021, 14:03
Z tymi kodami jak już kiedyś pisałem to jest tak jak w tych loteriach radiowych rmfek i innych. Mówią najbliższy sms mnożymy razy 600 ,ale tylko przez 5 minut. No i tak z loteriadą ktoś zarejestruje 10 kodów i pomyśli sporo, a ktoś inny 1000 i mówi no teraz to wygram. Tylko ,że bardzo osób rejestruje te kody w tysiącach sztuk i nie jest to wyczyn.
Fajnie jest snuć bezsensowne domysły, może jakiś dowód nie anegdotyczny? Nie wiem jak w tsie, ale obczajałem kiedyś regulamin zagranicznej loterii i tam pisali, ze kody rejestrowane są kolejno, ilość kodów od danej osoby zwiększa prawdopodobieństwo wygrania.

Nie bazujmy na domysłach bo nie mamy żadnych danych. Nie da się stwierdzić po osobistych przypadkach jak działa loteria bo próbka jest zbyt mała do badania statystycznego. Wybaczcie, ale jak czytam takie domysły to mnie mierzi wewnętrznie. Ludzki umysł nie rozumie statystyki i prawdopodobieństwa i wietrzy wszędzie spisek - "bo mnie się należy". ;)
Wyniki Lotto oraz narzędzia ułatwiające grę - od 2009 roku, Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1283
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Loteriada 2021

Post autor: Rocker » 15 lip 2021, 18:19

ralfek pisze:
15 lip 2021, 17:09
Rocker pisze:
15 lip 2021, 14:03
Z tymi kodami jak już kiedyś pisałem to jest tak jak w tych loteriach radiowych rmfek i innych. Mówią najbliższy sms mnożymy razy 600 ,ale tylko przez 5 minut. No i tak z loteriadą ktoś zarejestruje 10 kodów i pomyśli sporo, a ktoś inny 1000 i mówi no teraz to wygram. Tylko ,że bardzo osób rejestruje te kody w tysiącach sztuk i nie jest to wyczyn.
Fajnie jest snuć bezsensowne domysły, może jakiś dowód nie anegdotyczny? Nie wiem jak w tsie, ale obczajałem kiedyś regulamin zagranicznej loterii i tam pisali, ze kody rejestrowane są kolejno, ilość kodów od danej osoby zwiększa prawdopodobieństwo wygrania.

Nie bazujmy na domysłach bo nie mamy żadnych danych. Nie da się stwierdzić po osobistych przypadkach jak działa loteria bo próbka jest zbyt mała do badania statystycznego. Wybaczcie, ale jak czytam takie domysły to mnie mierzi wewnętrznie. Ludzki umysł nie rozumie statystyki i prawdopodobieństwa i wietrzy wszędzie spisek - "bo mnie się należy". ;)
Nie wiem czy na pewno chciałeś odpowiedzieć na mój post, czy to pomyłka. Ja tylko pisałem ,że to nie wyczyn zarejestrować tysiąc kodów. Jestem parę lat na forum i za każdym razem ludzie piszą o ogromnych zarejestrowanych ilościach kodów. Sam w loteriadę się nie wkręcam ,ale jak chce się wpisywać setki kodów to wystarczy iść do kolektury i poprosić. Spora liczba osób nie odbiera tych kodów. Sam parę razy w taki sposób dostałem spore pliki kuponów.

Varekaidream
Świeżak
Posty: 20
Rejestracja: 21 kwie 2020, 13:55
Kontakt:

Re: Loteriada 2021

Post autor: Varekaidream » 19 lip 2021, 14:56

Lista wygrywających kodów z Losowania #2 została już umieszczona na stronie loteriady. Nadal nie ma danych zwyciezców z pierwszego losowania.

**Moje statystyki - Losowanie #2**
Kody z punktów Lotto: 1,504
Kody z lotto.pl: 48
Wygrane: 000
:?

Do trzech ośmiu razy sztuka?

Awatar użytkownika
boobs
***MISZCZ ML***
Posty: 1223
Rejestracja: 16 lip 2018, 18:26
Kontakt:

Re: Loteriada 2021

Post autor: boobs » 19 lip 2021, 16:05

Nie ma sensu rejestrować tylu tych kodów bo traci się tylko czas i można nabawić się tylko bólu ręki ;) a doświadczenie z tego forum pokazuje, że nagrody wygrywają zazwyczaj pewnie osoby, które porejestrowały tych kodów kilkanaście, w porywach do kilkadziesiąt. Ja w poprzednich edycjach jeździłem, zbierałem, pytałem i nigdy nie wygrałem choćby najmniejszej nagrody. W tej edycji biorę udział ale zapał mi minął i jak jest możliwość to jakieś dodatkowe kody zabieram, ale przeważnie w miejscach, w których gram, biorę tylko swój 1 kupon Loteriady.

Varekaidream
Świeżak
Posty: 20
Rejestracja: 21 kwie 2020, 13:55
Kontakt:

Re: Loteriada 2021

Post autor: Varekaidream » 19 lip 2021, 22:22

boobs pisze:
19 lip 2021, 16:05
Nie ma sensu rejestrować tylu tych kodów bo traci się tylko czas i można nabawić się tylko bólu ręki ;) a doświadczenie z tego forum pokazuje, że nagrody wygrywają zazwyczaj pewnie osoby, które porejestrowały tych kodów kilkanaście, w porywach do kilkadziesiąt. Ja w poprzednich edycjach jeździłem, zbierałem, pytałem i nigdy nie wygrałem choćby najmniejszej nagrody. W tej edycji biorę udział ale zapał mi minął i jak jest możliwość to jakieś dodatkowe kody zabieram, ale przeważnie w miejscach, w których gram, biorę tylko swój 1 kupon Loteriady.
Ja nadal ufam ze TS jest sprawiedliwy i nie eliminuje/dyskryminuje uczestników ze względów na ilość wpisanych kodów.

Sadze ze po prostu sa dziesiątki tysięcy osob ktore rejestrują po 10-30 kodow (np. 70,000 x 20 = 1,400,000) a kilkaset które maja po 1,000 kodów (300 x 1,000 = 300,000) a wiec jest większe prawdopodobieństwo ze wylosowany będzie kod z tej wielkiej puli okazjonalnych uczestników niz z tej malej puli maniaków. ;-)

Awatar użytkownika
boobs
***MISZCZ ML***
Posty: 1223
Rejestracja: 16 lip 2018, 18:26
Kontakt:

Re: Loteriada 2021

Post autor: boobs » 27 lip 2021, 13:48

Dziś odbyło się kolejne losowanie i kolejny niestety raz żadnego maila ani telefonu z informacją o wygranej :lol:

Awatar użytkownika
GracekGracekx321
Cwaniak
Posty: 243
Rejestracja: 22 kwie 2021, 14:13
Kontakt:

Re: Loteriada 2021

Post autor: GracekGracekx321 » 27 lip 2021, 14:18

KURŁA ale zalogować się na tą loteriadę to hit, no nie da rady, hasła też się nie da zmienić ... :evil:

Varekaidream
Świeżak
Posty: 20
Rejestracja: 21 kwie 2020, 13:55
Kontakt:

Re: Loteriada 2021

Post autor: Varekaidream » 27 lip 2021, 15:20

Dzisiaj trzeba było odświeżać stronę Loteriady z 10-15 razy zanim wyświetliły się wylosowane kody. To samo na koncie po zalogowaniu... brak danych, brak zarejestrowanych kodów, brak danych i kodów... aż w końcu!!

**Moje statystyki - Losowanie #3**
Kody z punktów Lotto: 599
Kody z lotto.pl: 11
Wygrane: 000
:cry:

Awatar użytkownika
Snooki
Lubi chajc
Posty: 479
Rejestracja: 06 paź 2018, 22:09
Lokalizacja: Hajnówka
Kontakt:

Re: Loteriada 2021

Post autor: Snooki » 29 lip 2021, 11:01

Ale oni mnie wkur**ją znowu minęły 2 dni robocze i brak kodów z lotto.pl i znowu te same pierdolamento że kody są na moim koncie i muszę je zarejestrować mimo że tych kodów nie ma :lol:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości