Moje Gadżety Lotto

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
Krzychu
Świeżak
Posty: 37
Rejestracja: 16 mar 2019, 22:07
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Kontakt:

Re: Moje Gadżety Lotto

Post autor: Krzychu » 29 maja 2019, 19:39

Dzisiaj będąc w Bydgoszczy wstąpiłem do typowej budki lotto, kupiłem 3 zdrapki i mini lotto. Bardzo miła Pani, dała mi do reki całe paczki zdrapek jakie chciałem i miałem sobie wybrać numerki. Przede mną Pani dostała darmowy los kaskady, a ja dostałem drapaka:D
Obrazek
Grunt nie przywiązywać się do niczego. Do czego się przywiążesz, to chciałbyś zatrzymać. A zatrzymać w życiu nie można nic.

Awatar użytkownika
pablo90
Janusz kombinator
Posty: 169
Rejestracja: 30 maja 2019, 0:45
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Re: Moje Gadżety Lotto

Post autor: pablo90 » 30 maja 2019, 19:51

kolekcja kubeczków, torba na zakupy i notes
Załączniki
DSC_0064.JPG
EXIF-Data show/hide
Original image recording time:
2019:05:30 19:44:47
Image taken on:
30 maja 2019, 17:44
Focus length:
4.23 mm
Shutter speed:
1/16 Sec
F-number:
f/2
ISO speed rating:
1000
Whitebalance:
Auto
Flash:
Flash did not fire, compulsory flash mode
Camera-manufacturer:
Sony
Camera-model:
E6833
Exposure bias:
0 EV
Metering mode:
Pattern
lotto.jpg
EXIF-Data show/hide
Original image recording time:
2019:05:30 19:36:38
Image taken on:
30 maja 2019, 17:36
Focus length:
4.23 mm
Shutter speed:
1/16 Sec
F-number:
f/2
ISO speed rating:
1000
Whitebalance:
Auto
Flash:
Flash did not fire, compulsory flash mode
Camera-manufacturer:
Sony
Camera-model:
E6833
Exposure bias:
0 EV
Metering mode:
Pattern

newużytkownik
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:41
Kontakt:

Re: Moje Gadżety Lotto

Post autor: newużytkownik » 02 cze 2019, 14:37

Pisałem już na poprzednim forum, że jeśli chodzi o gadżety to liczy się bajera. Ja przez kilka lat kupowałem regularnie zdrapki w większych ilościach i nawet drapaka nie zobaczyłem. Mój ojciec poszedł dosłownie raz do kolektury w dodatku wysłać kupon a nie kupić zdrapki i ... dostał drapaka. Byłem w szoku jak go mi pokazał. W ogóle w kolekturach panują układy, układziki - jeden przyjdzie i dostanie fanty tak że się pod nim uginają a drugi przyjdzie wyda o wiele więcej kasy i zostanie potraktowany jak frajer. Dlatego jestem coraz większym wrogiem kolektur, sprzedaż powinna być prowadzona przez internet, gadżety przyznawane losowo, a kolektury ograniczone do punktów firmowych.

A może trzeba ich szantażować - mówić już na wejściu "słuchaj kobito, mam do wydania 300 zł ale pod warunkiem że coś dostanę, jeśli nie to idę do innego punktu" ? Może tak trzeba ? Tylko ja taki nie jestem, ja jestem uczciwy i naiwnie liczyłem, że w końcu ktoś sam z siebie doceni, że wydaję dużo kasy i że na coś zasługuję.

Awatar użytkownika
pablo90
Janusz kombinator
Posty: 169
Rejestracja: 30 maja 2019, 0:45
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Re: Moje Gadżety Lotto

Post autor: pablo90 » 02 cze 2019, 22:15

Ja na samym początku chodziłem całkiem do innej kolektury i tam zostawiałem sporo kasy i też nie dostawałem nic . Wszystkie "dodatki" dostałem i dostaje tylko w jednej kolekturze , ale często widzę jak gratisy dostają zupełnie przypadkowe osoby a ja wtedy wychodzę z niczym . Ale też nigdy nie pytam czy coś dostane , swój pierwszy gratis i była to torba z napisem zdrapki dostałem podczas 2 wizyty i wtedy nawet nie gadałem tak na luzie jak teraz z osobami które tam sprzedają . Sam mam takie zdanie że takie lepsze gratisy (typu kubek torba pendrive taki jak dostał blank) powinno otrzymać się jak się wyda jakąś kwotę i to nie ważne czy jestem stałym klientem danej kolektury czy jestem w niej pierwszy raz .

Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1281
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Moje Gadżety Lotto

Post autor: Rocker » 03 cze 2019, 9:48

Ja jak na razie miałem 2 drapaki, zwykły długopis i długopis z końcówką do drapania.
Pierwszy drapak chyba był przy kupnie paczki Wielkie zdrapki, a długopiso-drapak dostałem ostatnio z zaskoczenia przy zakupie za około 50zł.
Ogólnie to w kolekturach te gratisy idą dla znajomych, ba wiadomo każdy by tak robił.
Znam taki jeden punkt gdzie pracują same babeczki. To tam jest istna plotkarnia jak przyjdą klientki do Keno i siedzą pół dnia i gadają grając. To na pewno gratisy idą dla psiapsiółek od pogawędek.

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5120
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Moje Gadżety Lotto

Post autor: grzybek » 03 cze 2019, 10:47

Ja jeszcze do niedawna miałem miałem taki fajny punkt i sprzedawczyni mnie lubiła to potem mi powiedziała (sama nawet nie prosiłem), że jak tylko dostanie jakieś gadżety to będzie dla mnie odkładać, sęk w tym, że gadżety prawie żadne nie przychodziły, najczęściej etui na kupony, raz ten zajączek i chyba drapak. Oprócz tego czasami miałem wgląd do przyszłych zdrapek, których jeszcze nie było na forum ani na stronie lotto i jak tylko dotarły paczki z nowymi zdrapkami a nikogo w kiosku nie było to mogłem sobie pooglądać :) Ale potem kiosk zamknięto i się dobre skończyło :(

Jeden z lepszych gadżetów jaki dostałem to były karty do gry z Wielkiej 4. Ludzie na forum chwalili się, że takie dostają to i ja się w swoim punkcie spytałem, ale nie było. Kilka dni później po wizycie zdrapkowozu w mieście będąc w tym samym punkcie dostałem te karty, a kolektorka mówi mi że nie dostałby ich gdyby także się nie dopytała, mieli całe kartony gadżetów a nie dawali kolekturze dopóki się sprzedawca nie upomniał o nie. I tak samo jest pewnie dzisiaj, bo nie wierzę, że zdrapkowóz wyjeżdżając z bazy nie dostaje jakiś gadżetów :roll:

Awatar użytkownika
DrDrunkard
Cyc
Posty: 2
Rejestracja: 27 maja 2019, 20:32
Kontakt:

Re: Moje Gadżety Lotto

Post autor: DrDrunkard » 03 cze 2019, 17:06

Fajne te kubeczki lotto. Ja tylko długopisy dostawałem :p Ale z drugiej strony nie gram aż tyle, żeby mnie znali kolektorzy - to może i nie dziwota. 8-)
It's time.

Awatar użytkownika
Super7
Kolektor
Posty: 207
Rejestracja: 15 lip 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Moje Gadżety Lotto

Post autor: Super7 » 05 cze 2019, 17:35

Niedługo debiut Ekstra Premii, więc myślę, że dostaniemy trochę gadżetów do promocji-warto się popytać w kolekturach bo zawsze do nowej gry są gadżety na rozkręcenie nowości 8-)

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Moje Gadżety Lotto

Post autor: Krzysiek » 05 cze 2019, 19:30

Kiedy ma być debiut?
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
mzielakzielakm
Lottożłop
Posty: 1541
Rejestracja: 16 mar 2019, 20:25
Kontakt:

Re: Moje Gadżety Lotto

Post autor: mzielakzielakm » 05 cze 2019, 19:46

10 lub 12, nie pamietam dokładnie. Temat był wałkowany na forum i większość sceptycznie podchodzi do tematu. Ale życie pokaże, że pewnie będzie sie puszczać tak jak plusa w lotto.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości