Aplikacja lotto

Zablokowany
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Olga79
Cyc
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2021, 0:19
Kontakt:

Aplikacja lotto

Post autor: Olga79 » 29 kwie 2021, 0:33

Dobry wieczór, zapewne znajdę tu bardzie doświadczone osoby w temacie. Potrzebuje informacji na temat apki lotto. Mam ja już chyba 3 lata, ale żadko z niej korzystam. Zdażyło mi się wygrać jakieś mniejsze kwoty. Nawet nigdy nie sprawdzałam kuponów zapisanych w apce, tylko widziałam, że przypisały mi się jakieś kwoty i ok. Ale dzisiaj zagrałam w Ekstra pensje z opcją Ekstra Premii i wyjątkowo sprawdziłam kupon. I na dole widzę, że mam 5+0 w tym dodatkowym losowaniu, ale w aplikacji nie ma żadnej informacji o wygranej. Teoretycznie, bo sprawdziłam na stronie lotto, wygrałam 2500. Ale teraz mam pytanie, czy dlatego, że wygrana jest powyżej 2280 nie pokazuje mi się żadne powiadomienie czy ja coś źle sprawdzam? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Aplikacja lotto

Post autor: Krzysiek » 29 kwie 2021, 10:25

Prawdopodobnie tak, aczkolwiek powinnaś mieć na e-mailu powiadomienie o wygranej. Zapewne jak masz maila to w nim powinna być wzmianka o wizycie w oddziale bo tylko w oddziale TS możesz wypłacić kwotę wyższa niz 2250zł. Zadzwoń tez na infolinie TS i zapytaj jak teraz w związku z pandemia wygląda odbiór bo być może trzeba się umawiać wcześniej na konkretna godzinę.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości