Loteriada 2020

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5120
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Loteriada 2020

Post autor: grzybek » 15 sie 2020, 22:36

ktoś sobie coś dopowiedział czego nie miałem na mysli i jeszcze dostałem za to upomnienie, dziękuję :)

Najbardziej winny całej sytuacji jest organizator i loteria która sama w sobie jest nieuczciwa przez to, że szanse graczy nie są różne. Jeden gracz zarejestruje swoje 10 kodów i nic nie trafi (akurat Filemonowi się udało) a nagrody w 90% zgarniają ludzie posiadający znaczną częśc kuponów (po kilka tysi) nie swoich i za które faktycznie nie zapłacili tyle, żeby móc ich tak dużą liczbę uzyskać.
Ja nie zarejestrowałem żadnego kodu, więc mnie sytuacja nie dotyczy, ale jest mi po prostu żal tych osób, które rejsetrują swoje kilka kodów z nadzieją na wygraną, ale praktycznie są jej pozbawieni przez tych co klepią ich tysiące.
Tak więc Lotto jest w tym wypadku głównym sponsorem nieporozumień. Fakt jest też taki, że gdy kody były kiedyś wywieszone na plakatach w kolekturach i każdy mógł od razu sprawdzić to większośc osób te kody brała. Sam tak kiedyś robiłem.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Loteriada 2020

Post autor: Krzysiek » 15 sie 2020, 23:07

grzybek pisze:
15 sie 2020, 22:36


Najbardziej winny całej sytuacji jest organizator i loteria która sama w sobie jest nieuczciwa przez to, że szanse graczy nie są różne. Jeden gracz zarejestruje swoje 10 kodów i nic nie trafi (akurat Filemonowi się udało) a nagrody w 90% zgarniają ludzie posiadający znaczną częśc kuponów (po kilka tysi) nie swoich i za które faktycznie nie zapłacili tyle, żeby móc ich tak dużą liczbę uzyskać.
Tylko że organizator to też dobrze przemyślał. Chcesz mieć dużo kodów - kupuj jak najwięcej gier aby dostać Loteriadę. Minus według mnie jest taki, że błąd jest w tym że nie ma odgórnego nakazu wydawania Loteriad ( tzn. pewnie jest ale dużo ludzi nie chce i kolektorzy zamiast zniszczyć składają a później dają np. znajomym) i stąd się też biorą sytuacje takie że "obraca się" tymi kodami. Jest nie smak, ale jest to luka u organizatora. Aby takiemu czemuś zapobiec to dobrym pomysłem było by drukowanie kodu Loteriady tak jak SS na kuponie.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kaszmir
Maniak
Posty: 709
Rejestracja: 22 kwie 2020, 14:04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Re: Loteriada 2020

Post autor: Kaszmir » 16 sie 2020, 18:41

Również przeszło mi przez myśl że system jest ustawiony tak by nawał rejestrowanych kodów przez jednego gracza jest omijany w losowaniu . Było by to logiczne , bo system doceniał by graczy którzy rejestrują kupony które otrzymują za grę w lotto . Chociaż z drugiej strony, gdyby ktoś faktycznie dużo grał, mial by mnóstwo kuponów a system by go wykluczył ? Chyba że jest to ustawione tak by wykrywać duże ilości kuponów które kupujesz Ty lub które zbierasz po punktach .
Kręci ksiądz i białogłowa, co ukręci w morde schowa.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Loteriada 2020

Post autor: Krzysiek » 16 sie 2020, 19:01

Ale to jest nie do wykrycia obecnie. Jeśli by tak było że system eliminuje duże ilości kuponów ( tylko że to jest raczej "teoria spiskowa - brak dowodów) to było by z deka bez sensu i nie sprawiedliwie bo nikt w lotto nie wie czy ktoś zbiera z kolektur czy ktoś ma na tyle hajsu że wydaje codziennie po 1000 zl w rozbiciu na kilka tur aby mieć loteriady.

Jedyny sposób na ukrócenie tego to kody na kuponach Lotto. Wtedy zakończy się proceder oddawania Loteriad.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kaszmir
Maniak
Posty: 709
Rejestracja: 22 kwie 2020, 14:04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Re: Loteriada 2020

Post autor: Kaszmir » 16 sie 2020, 19:52

I podejrzewam że tak będzie , pójdą po rozum do głowy. Mam losowanie na 19stego , 70 kodów zobaczymy .
Kręci ksiądz i białogłowa, co ukręci w morde schowa.

mateooo
Świeżak
Posty: 26
Rejestracja: 23 maja 2020, 0:21
Kontakt:

Re: Loteriada 2020

Post autor: mateooo » 21 sie 2020, 0:13

Jak tak sobie czytam... Aż mi głupio bo sam jestem z tych zbierających loteriady :lol:
Do tej pory około 300 zarejestrowanych kodów i bez wygranej. Do wpisania została mi jeszcze potężna kupka na oko coś mniej więcej 400-500 kuponów więc przyatakuję ostatnie losowanie :D

Awatar użytkownika
Kaszmir
Maniak
Posty: 709
Rejestracja: 22 kwie 2020, 14:04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Re: Loteriada 2020

Post autor: Kaszmir » 22 sie 2020, 22:41

U mnie niestety też pusto
Kręci ksiądz i białogłowa, co ukręci w morde schowa.

Scenic
Lubi chajc
Posty: 450
Rejestracja: 28 wrz 2019, 10:20
Kontakt:

Re: Loteriada 2020

Post autor: Scenic » 31 sie 2020, 21:28

Wygrałem dzisiaj kod na zakup lotto za 3zł :D Dobre i to ....

tier
Moderator
Posty: 966
Rejestracja: 15 lip 2018, 19:21
Kontakt:

Re: Loteriada 2020

Post autor: tier » 01 wrz 2020, 7:48

Miał ktoś problem z dodawaniem kodów loteriady z telefonu? :mrgreen:

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4568
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Loteriada 2020

Post autor: Nutaharion » 01 wrz 2020, 8:19

Ja wczoraj dodawałem ostatnie i szło tragicznie. Pole do wpisywania co chwilę się blokowało i musiałem odświeżyć całą stronę żeby znowu stało się aktywne... :roll:
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości