Dziwne numery chybił-trafił

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Corin
Cyc
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2019, 15:24
Kontakt:

Dziwne numery chybił-trafił

Post autor: Corin » 14 maja 2019, 15:36

Cześć, zdarzyło się kiedyś, aby automat wypluł wam jakąś zabawną kombinację liczb? Taką, z której śmialiście się później albo złościli się, że to na pewno nie padnie? Ja tak miałem wczoraj z Eurojackpot. Pięć numerów po kolei, a gdyby liczyć te dodatkowe, to sześć po kolei. Nigdy jeszcze czegoś takiego nie widziałem :) Wrzucę zdjęcie, ale dopiero po losowaniu, bo nigdy nie wiadomo co wpadnie :)

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Dziwne numery chybił-trafił

Post autor: Krzysiek » 14 maja 2019, 15:50

To nic nie typowego bo zdarza się a często na kuponach Mini Lotto. A jakby tego było mało, to spróbuj sobie kiedyś posłać skreślane Keno a następnie M<ini na CT i zobaczysz że dziwnym trafem często lottomat sugeruje się liczbami z Keno bo potrafi wyrzucić na CT blisko siebie lub nawet niemal takie same jak w Keno.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Terrorblade
Janusz kombinator
Posty: 182
Rejestracja: 04 kwie 2019, 12:26
Kontakt:

Re: Dziwne numery chybił-trafił

Post autor: Terrorblade » 14 maja 2019, 19:59

Krzysiek, ale to może być czysty przypadek. Trzeba by przeanalizować chociaż jeden miesiąc, wziąć pod uwagę wszystkie losowania, to ogromny zbiór danych, który i tak będzie zbyt mały, żeby wyciągnąć konkretne wnioski.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Dziwne numery chybił-trafił

Post autor: Krzysiek » 14 maja 2019, 23:12

Zrób sobie test na kilku. Ja tak miałem kilka razy i chyba @ER z tego co pamiętam też o tym wspomniała. Jakoś tak lottomat dziwnie sugeruje się poprzednimi liczbami z kuponu. Nie wiem czy to jest nagminne ale u mnie takie przypadki były.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości