Loteria Świąteczna

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
Lotta
Cwaniak
Posty: 321
Rejestracja: 18 lip 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Loteria Świąteczna

Post autor: Lotta » 24 lis 2018, 22:41

Oj, zdrapki to tragedia. Ja ostatnio przerzuciłam się na zdrapki za 2 zeta - głównie 500 od ręki - i próbuje zgarnąć 500. Na razie bez efektu ;). A o zwrotach, pustakach i słabych wygranych nie piszę. Ale mniej tracę niż przy droższych zdrapkach.

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Loteria Świąteczna

Post autor: House » 03 gru 2018, 21:38

Dziś było losowanie nr 1 ;) Przyznać się kto wygrał samochód lub 5 tys zł? 8-)

uzyszkodnik
Lottożłop
Posty: 1336
Rejestracja: 17 lip 2018, 7:52
Lokalizacja: Stołeczna Wieś
Kontakt:

Re: Loteria Świąteczna

Post autor: uzyszkodnik » 04 gru 2018, 7:51

A nawet nie miałem okazji zagrać ;)

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5120
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Loteria Świąteczna

Post autor: grzybek » 11 gru 2018, 18:33

Dzisiaj kobieta przede mną wysłała lotto+ za 8zł i sprzedawczyni nie zakończyła transakcji po czym nabiła moje zdrapki i dostałem kupon lotterii :) ale oczywiście nic nie było :P

Awatar użytkownika
SATEL
Cwaniak
Posty: 248
Rejestracja: 23 paź 2018, 14:23
Kontakt:

Re: Loteria Świąteczna

Post autor: SATEL » 25 gru 2018, 0:26

Ostatnio ze względu na loterię do zdrapek wysyłam lotto zakład za 3 zyla. Na 4 punkty w dwóch mnie brzydko mówiąc oje.ali z kuponu loterii. Pierwsza przygoda to żabka i babka bezczelnie odcięła kupon loterii przy mnie. To pierwszy punkt jaki ostatnio odwiedziłem i stwierdziłem że może nie taki kupon wyslałem - dlatego nie dostałem losu loterii. W kolejnym punkcie kupon już dostałem i był wydrukowany razem z losem - stąd domyślam się co odcięła mi wcześniej kobieta.

Drugi przypadek - dzisiaj przy tankowaniu. Tutaj akurat na odwrót - najpierw wziąłem lotto, później zdrapki i gdy gość nabijał pierwszą zdrapkę wyraźnie słyszałem dźwięk wydruku. Na moje pytanie o kupon loterii udawał głupka a później powiedział, że nabił osobno kupon i zdrapki.

Spotkaliście się już z podobną sytuacją? Zakładam, że pewnie w wielu punktach tak oszukują i nie tylko akurat mnie. Ze względu na fakt, że nie lubię być robiony w bambuko chyba zgłoszę kolektury do oddziału regionalnego lotto wraz z dokładnym opisem sytuacji, numerem kuponu lotto i wyszczególnionymi zdrapami. Ma to jakiś sens i może totalizator względem takiego punktu wyciągnąć jakieś konsekwencje?
Generalnie mściwy ze mnie typ i pewnie jeszcze jakieś prowokacje przy większej ilości klientów przeprowadzę :D Chętnie posłucham jak się typy/typiary tłumaczą mi z zarzutu oszustwa przy innych klientach :D

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Loteria Świąteczna

Post autor: Krzysiek » 25 gru 2018, 11:07

Kolektor ma obowiązek wydać Ci kupon Loterii przy łączonym zakupie, czyli w konfiguracji takiej w jakiej kupon się drukuje, czyli Lotto + inny produkt aby kwota była równa 5 zł lub więcej. I nie ma uproś, jak Ci nie dają to oszukują i TS i przede wszystkim ciebie. Ja bym się nie cackał tylko zgłaszał do TS'a

P.S: nie dają bo pewnie sami klepią kody do loterii za darmo.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
SATEL
Cwaniak
Posty: 248
Rejestracja: 23 paź 2018, 14:23
Kontakt:

Re: Loteria Świąteczna

Post autor: SATEL » 25 gru 2018, 13:20

Ta co wycięła na pewno zrobiła to z premedytacją. Na stacji jeszcze jest cień szansy, że może chłopak nie wiedział o co chodzi, chociaż wątpię skoro obsługuje automat lotto a promocja już chwilę trwa. Ciekawe w ilu punktach tak się jeszcze dzieje. Dziennie ładnie idzie nazbierać kuponów pewnie :D

Awatar użytkownika
Super7
Kolektor
Posty: 207
Rejestracja: 15 lip 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Loteria Świąteczna

Post autor: Super7 » 28 gru 2018, 16:52

Właśnie zakończyło się wydawanie kodów do Lotterii ;)

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4568
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Loteria Świąteczna

Post autor: Nutaharion » 28 gru 2018, 16:55

:shock: :shock: :shock:
Chyba pierwszy raz się kody skończyły. Zawsze dało się brać do końca.

Szkoda. Planowałem jeszcze trochę pobrać. :(
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6571
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Loteria Świąteczna

Post autor: ER33 » 28 gru 2018, 16:58

I dobrze, i tak z tych taśmociągów nie było żadnego pożytku :lol:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości