Kolektura Lotto

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
boobs
***MISZCZ ML***
Posty: 1223
Rejestracja: 16 lip 2018, 18:26
Kontakt:

Re: Kolektura Lotto

Post autor: boobs » 29 lis 2021, 17:25

Słuchajcie, to teraz każdy Lottomat po wymianie będzie "wypluwał" kupony z nową czcionką czy to kwestia jakichś ustawień sprzętu? Pytam bo pani w kolekturze mi powiedziała, że niby dużo już tych Lottomatów wymienili, a kupony z inną czcionką zauważyłem tylko w tamtym miejscu.

Awatar użytkownika
Super7
Kolektor
Posty: 207
Rejestracja: 15 lip 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Kolektura Lotto

Post autor: Super7 » 30 lis 2021, 12:20

Stare lottomaty nadal drukują normalne kupony, natomiast 5 grudnia ma wejść aktualizacja i będzie całkowicie nowy system więc możliwe, że te kupony z nowych lottomatów "naprawią się" ;)

sieper83
Cwaniak
Posty: 221
Rejestracja: 13 lut 2019, 18:08
Kontakt:

Re: Kolektura Lotto

Post autor: sieper83 » 01 gru 2021, 18:31

do 6 grudznia do 9 rano nisz ni kupisz ani nic nie wyślesz

Awatar użytkownika
boobs
***MISZCZ ML***
Posty: 1223
Rejestracja: 16 lip 2018, 18:26
Kontakt:

Re: Kolektura Lotto

Post autor: boobs » 01 gru 2021, 21:41

Super7 pisze:
30 lis 2021, 12:20
Stare lottomaty nadal drukują normalne kupony, natomiast 5 grudnia ma wejść aktualizacja i będzie całkowicie nowy system więc możliwe, że te kupony z nowych lottomatów "naprawią się" ;)
A w drugą stronę? Czyli stare lottomaty zaczną drukować kupony z nową czcionką :D?

Awatar użytkownika
Super7
Kolektor
Posty: 207
Rejestracja: 15 lip 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Kolektura Lotto

Post autor: Super7 » 02 gru 2021, 8:57

A kto to wie? Przekonamy się w poniedziałek :P Chociaż sugerowałbym nie wybierać się do kolektur wcześniej niż o 10 bo znając życie to aktualizacja delikatnie się przedłuży :D

Awatar użytkownika
Lottolotek22
Janusz kombinator
Posty: 119
Rejestracja: 06 kwie 2021, 4:07
Kontakt:

Re: Kolektura Lotto

Post autor: Lottolotek22 » 04 gru 2021, 17:32

Wie ktoś coś więcej o tej aktualizacji systemu? Czego możemy się spodziewać? Czy zajdą jakieś istotne zmiany? Pomijając możliwość dzielenia zakładów. Korzystając z okazji, gdyby ktoś trafił w jakiejkolwiek kolekturze/punkcie na taki starszy regał na losy, bardzo proszę o PW. Zostały już nieliczne sztuki, które lada moment trafią do kosza..

Awatar użytkownika
Super7
Kolektor
Posty: 207
Rejestracja: 15 lip 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Kolektura Lotto

Post autor: Super7 » 04 gru 2021, 17:51

Lottolotek22 pisze:
04 gru 2021, 17:32
Wie ktoś coś więcej o tej aktualizacji systemu? Czego możemy się spodziewać? Czy zajdą jakieś istotne zmiany? Pomijając możliwość dzielenia zakładów. Korzystając z okazji, gdyby ktoś trafił w jakiejkolwiek kolekturze/punkcie na taki starszy regał na losy, bardzo proszę o PW. Zostały już nieliczne sztuki, które lada moment trafią do kosza..
Będzie całkowicie nowa oprawa wizualna no i jeżeli masz nowy Lottomat (Retailer Pro) to zostaną uruchomione opcje logowania się za pomocą linii papilarnych, obsługa ekranu gracza i parę zmian kosmetycznych (w tym upierdliwe rejestrowanie unieważnień albo automatyczne wylogowywanie się po 5 minutach bezczynności :evil: )

Awatar użytkownika
Lottolotek22
Janusz kombinator
Posty: 119
Rejestracja: 06 kwie 2021, 4:07
Kontakt:

Re: Kolektura Lotto

Post autor: Lottolotek22 » 04 gru 2021, 18:49

O kurczę, tyle lat obecnej „oprawy”, pamietam jeszcze kulki z podpisami nazw gier, ostatnia taka to były ZS, nim zastąpiło je logo w 2018. Ciekawe tez czy ZS będą w nowym systemie. No i co dla mnie najciekawsze, czy cały czas będą akceptowane starsze blankiety, czy tylko te najnowsze. Irytujący jest trochę ten wyłącznik, wiem ze już kilku osobom zdarzyło się wyłączyć lottomat w trakcie zwierania zakładów, przez przypadek najechał palcem albo zahaczył brzuchem ;) Oby nowe urządzenia były tak trwałe jak te dotychczasowe :) kojarzysz może kiedy zniknęły tez ostatnie poprzedniczki Altury?

Awatar użytkownika
Super7
Kolektor
Posty: 207
Rejestracja: 15 lip 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Kolektura Lotto

Post autor: Super7 » 04 gru 2021, 19:13

Aż bardzo inna ta oprawa nie będzie, ciemniejszy motyw wygodniejszy dla oczu i kilka ikonek poprzestawianych ;) Wyłącznik jest faktycznie irytujący, również kilkukrotnie wyłączyłem lottomat czyszcząc ekran :P
Altury ostatnie pamiętam chyba na sali szkoleniowej ze 3 lata temu, ale w użyciu to bardzo dawno ich nie widziałem :)
Załączniki
1.jpg

Awatar użytkownika
Lottolotek22
Janusz kombinator
Posty: 119
Rejestracja: 06 kwie 2021, 4:07
Kontakt:

Re: Kolektura Lotto

Post autor: Lottolotek22 » 06 gru 2021, 17:02

No i masz, wszystkie blankiety którymi się posługiwałem nie przechodzą przez nowy system. Wydawało mi się ze nowy system będzie miał rozbudowana możliwość w zakresie blankietów, a tu jednak nowsze nie znaczy lepsze i akceptuje jedynie te najnowsze.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości