Moje Gadżety Lotto

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 3 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Kontakt:

Re: Moje Gadżety Lotto

Post autor: Nutaharion » 08 wrz 2020, 22:45

To akcja ograniczona tylko do jednego oddziału :(

Awatar użytkownika
tier
Moderator
Kontakt:

Post autor: tier » 09 wrz 2020, 20:37

Rocker pisze:
08 wrz 2020, 22:15
Ostatnio w punkcie dawali jakieś karty na których zbierało się pieczątki. Jedna za wydane 25 zł. Trzeba było zebrać chyba z 8 takich pieczątek i był plecak. Jak go zobaczyłem to podziękowałem :lol:
Nie wiem kto projektuje i jakim kosztem te wszystkie gadżety, ale dla mnie osobiście są tandetne... Jakością tak trochę przypominają lata 90 :mrgreen:

Awatar użytkownika
Rocker
Maniak
Kontakt:

Post autor: Rocker » 09 wrz 2020, 21:11

tier pisze:
09 wrz 2020, 20:37
Rocker pisze:
08 wrz 2020, 22:15
Ostatnio w punkcie dawali jakieś karty na których zbierało się pieczątki. Jedna za wydane 25 zł. Trzeba było zebrać chyba z 8 takich pieczątek i był plecak. Jak go zobaczyłem to podziękowałem :lol:
Nie wiem kto projektuje i jakim kosztem te wszystkie gadżety, ale dla mnie osobiście są tandetne... Jakością tak trochę przypominają lata 90 :mrgreen:
Większość gadżetów firmowych to szmira, która jak do niej dodamy jakieś logo od razu się staje towarem ekskluzywnym. Ten plecak to najtańszy od chińczyka, za darmo bym nie brał bo to się nie nadaje do niczego. Zwykły czarny z białym nadrukiem lotto.
Przykładowo np. Volkswagen ma produkty ze swoim logo typu parasolki, skarpetki, rowery itd. jakoś słaba ale jest logo.

ODPOWIEDZ