Co kot przyniósł?

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Shani
Świeżak
Posty: 15
Rejestracja: 26 cze 2023, 19:54
Kontakt:

Co kot przyniósł?

Post autor: Shani » 04 lut 2024, 23:57

Tutaj dla was będę Shani. Jeśli kojarzycie to imię z pewną lekturą to dobrze się wam zdaję.
Jak z książki - jestem ruda i jestem medyczką. To drugie zajmuje mi głowę na długie godziny,ale czasami znajduję się czas na jakieś małe drapanie. Drapię też mojego czarnego kota (uparte dziadzisko)

Z dzieciństwa pamiętam jak typowałam mojemu tacie liczby do totolotka. Będąc smarkiem w podstawówce nieraz z przyjaciółką posylalysmy jeden kupon dużego lotka lub multi i do czasu losowania marzyłyśmy co będzie gdyby.

Rok temu przerzuciłam się na zdrapki i bardzo mi to pasuje. Zawsze miałam dziwny talent do rekoczynów, więc chętnie wybieram krzyżówki i linie, które wymagają czasu.

Dotychczas nie przekroczyłam tysiączka w wygranych, ale... Odpowiem wam jak w kole fortuny co bym zrobiła gdyby przyszedł czas większej wygranej.

Po pierwsze, spałabym spokojniej i dalej zamęczała się pracą. Jestem straszną pracoholiczką. Kontynuowałabym też podróże, bo jeszcze nie byłam w Ameryce i Australii. Ale myślę, że dalej zasypiałabym przy słuchowisku z książek Sapkowskiego i... kupowała zdrapki :)

Cześć, jestem Shani.
Wybierz mniejsze zło

Scenic
Lubi chajc
Posty: 454
Rejestracja: 28 wrz 2019, 10:20
Kontakt:

Re: Co kot przyniósł?

Post autor: Scenic » 05 lut 2024, 1:28

Kojarzę z Wiedzmina ale gry nie czytałem książki niestety.

Awatar użytkownika
Boguszek
Świeżak cebula
Posty: 76
Rejestracja: 18 lip 2018, 12:56
Lokalizacja: Mońki
Kontakt:

Re: Co kot przyniósł?

Post autor: Boguszek » 10 lut 2024, 16:46

;) witam cię i pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości