hej!

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
janek101
Świeżak
Posty: 12
Rejestracja: 22 gru 2023, 19:50
Kontakt:

hej!

Post autor: janek101 » 22 gru 2023, 19:54

Cześć :D

Forum znalazłem przypadkiem jak szukałem w google informacji co dokładnie oznaczają te małe literki kontrolne w zdrapkach. I tak do Was trafiłem.

W zdrapkach mam małe doświadczenie i raczej rzadko gram. Najczęściej puszczam Mini Lotto, Lotto oraz Jackpot.

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5132
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: hej!

Post autor: grzybek » 22 gru 2023, 20:08

janek101 pisze:
22 gru 2023, 19:54
Cześć :D

Forum znalazłem przypadkiem jak szukałem w google informacji co dokładnie oznaczają te małe literki kontrolne w zdrapkach. I tak do Was trafiłem.

W zdrapkach mam małe doświadczenie i raczej rzadko gram. Najczęściej puszczam Mini Lotto, Lotto oraz Jackpot.

Pozdrawiam!
Witaj :)

Co do literek to do 999zł sa 3 takie same a wszystkie wygrane powyżej 1000zł mają 3 różne i to jest najważniejsza zasada. Ponadto bywają zdrapki gdzie nawet kwoty 500zł mają 3 różne literki. Była też kiedyś zdrapka gdzie wygrane od 25zł miały już 3 różne.
Wiele ludzi drapie tylko po literkach i jak widzą 3 różne to wyrzucają do śmietnika a przecież 3 różne mogą oznaczać główną wygraną. W ten sposób już nie jedna główna wylądowała w koszu albo piecu ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości