Witam wszystkich!

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Kruszyna80
Świeżak
Posty: 32
Rejestracja: 29 lip 2023, 13:47
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Witam wszystkich!

Post autor: Kruszyna80 » 20 wrz 2023, 17:27

Po kilku tygodniach obserwacji forum czas w końcu się ujawnić i przedstawić. Jestem Grzegorz z Rzeszowa żonaty, dzieciaty. Od kilku tygodni próbuję szczęścia w grach totalizatora głównie DL ML czasami MM czy EP a i zdarza się coś od czasu do czasu podrapać. Jak do tej pory bez większych sukcesów (140zł w MM to największa jednorazowa wygrana).
Dziękuję oczywiście wszystkim aktywnym forumowiczom za cenne informacje i uwagi które pomagają skuteczniej nam wygrywać. A wiemy wszyscy że z totalizatorem sportowym nie jest to takie łatwe i proste.
Na koniec oczywiście życzę wszystkim samych trafnych typów i wysokich wygranych :!:

Awatar użytkownika
wszechswiat
Świeżak cebula
Posty: 82
Rejestracja: 21 gru 2022, 17:20
Kontakt:

Re: Witam wszystkich!

Post autor: wszechswiat » 21 wrz 2023, 14:27

Witaj!

Jesli chodzi o trojki to pisz do Michalksko
Jesli natomiast chodzi o szostki to pisz do Adamsky777, tylko ze on ma zamowien do 2045 roku( tyle emaili od ludzi)
Tak czy inaczej, witamy!:D

Kruszyna80
Świeżak
Posty: 32
Rejestracja: 29 lip 2023, 13:47
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Witam wszystkich!

Post autor: Kruszyna80 » 21 wrz 2023, 18:02

No tak żeby coś trafić/wygrać trzeba grać. I dobrze że koledzy forumowicze coś "namacalnie" cały czas trafiają bo dodają tym nadziei, wytrwałości i wiary że szczęście się jeszcze kiedyś do człowieka uśmiechnie ;)

Awatar użytkownika
wszechswiat
Świeżak cebula
Posty: 82
Rejestracja: 21 gru 2022, 17:20
Kontakt:

Re: Witam wszystkich!

Post autor: wszechswiat » 22 wrz 2023, 22:39

Adamsky777 pisze:
21 wrz 2023, 16:07
wszechswiat pisze:
21 wrz 2023, 14:27
Witaj!

Jesli chodzi o trojki to pisz do Michalksko
Jesli natomiast chodzi o szostki to pisz do Adamsky777, tylko ze on ma zamowien do 2045 roku( tyle emaili od ludzi)
Tak czy inaczej, witamy!:D
wszechswiat musimy w końcu ta 6tke trafić ;)
To ze wygramy to ja wiem, pytanie tylko KIEDY i kto trafi:D

koles2
Świeżak cebula
Posty: 79
Rejestracja: 10 mar 2023, 0:56
Kontakt:

Re: Witam wszystkich!

Post autor: koles2 » 07 paź 2023, 9:40

Kruszyna80 pisze:
20 wrz 2023, 17:27
Po kilku tygodniach obserwacji forum czas w końcu się ujawnić i przedstawić. Jestem Grzegorz z Rzeszowa żonaty, dzieciaty. Od kilku tygodni próbuję szczęścia w grach totalizatora głównie DL ML czasami MM czy EP a i zdarza się coś od czasu do czasu podrapać. Jak do tej pory bez większych sukcesów (140zł w MM to największa jednorazowa wygrana).
Dziękuję oczywiście wszystkim aktywnym forumowiczom za cenne informacje i uwagi które pomagają skuteczniej nam wygrywać. A wiemy wszyscy że z totalizatorem sportowym nie jest to takie łatwe i proste.
Na koniec oczywiście życzę wszystkim samych trafnych typów i wysokich wygranych :!:
Witaj serdecznie Grzegorzu,fajnie że jesteś choć forum niestety ostatnio troszkę spowolniło,mam nadzieję że na nowo odżyje między innymi dzięki Tobie!!!;)

Kruszyna80
Świeżak
Posty: 32
Rejestracja: 29 lip 2023, 13:47
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Witam wszystkich!

Post autor: Kruszyna80 » 07 paź 2023, 20:09

Jasne ponieważ sami tworzymy tę fantastyczną społeczność i to forum. Wiadomo każdy z nas ma obowiązki rodzina, dzieci, praca itd. i tego czasu jest niekiedy naprawdę mało ale nie wyobrażam sobie nie odwiedzać tego forum. Jest to kopalnia przydatnych informacji i wylęgarnia ciekawych pomysłów naszych kolegów/koleżanek i co najważniejsze można się dzielić na bieżąco swoimi sukcesami tymi mniejszymi i większymi a także gratulować i cieszyć się z sukcesów innych.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2586
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Witam wszystkich!

Post autor: Krzysiek » 07 paź 2023, 22:26

Ze się tak wtrącę: o jakim wy spowolnieniu forum mówicie??
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
wszechswiat
Świeżak cebula
Posty: 82
Rejestracja: 21 gru 2022, 17:20
Kontakt:

Re: Witam wszystkich!

Post autor: wszechswiat » 07 paź 2023, 23:52

No gdzie Deks1410, albo Bazylia lub Sados1989 ?:D

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2586
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Witam wszystkich!

Post autor: Krzysiek » 08 paź 2023, 19:59

Adamsky777 pisze:
07 paź 2023, 22:48


Na grach liczbowych mniej ludzi sie udziela, może kwestia posuchy jesli chodzi o wygrane, przeglądając wcześniejsze lata to jest spokojnie, co do strony technicznej żadnych Krzysiek zastrzeżeń :)
Na to niestety nie mamy wpływu, każdy gra w to co chce. Jedni we wszystko inni się ograniczają. ale fakt ze np na forum mniej ludzi udziela się w dziale gier liczbowych. Natomiast jak sami widzicie zdrapki w realu i na forum biją rekordy. Więcej ludzi po prostu interesuje się zupakami.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5132
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Witam wszystkich!

Post autor: grzybek » 08 paź 2023, 22:12

To jest to o czym drapekzdrapek pisał już pare lat temu że systematycznie w kolekturach największe obroty pochodzą ze sprzedaży zdrapek i to ten produkt jest teraz najchętniej kupowany. Ludziom nie chce się czekać na losowania żeby po raz kolejny się przekonać że tam nic nie ma.
Tak jak ja np. w lotto jeszcze absolutnie nigdy nie trafiłem trójki. Skoro tak trudno jest trafić te marne 24zł to nie mam w ogóle motywacji grac o praktycznie nierealną czwórkę czy piątkę które wcale nie są lepiej płatne w stosunku do prawdopodobieństwa ich trafienia. :idea:
Większość osób pewnie uważa że takie gry jak multi, ekstra pensja, kaskada to można grać i grać nie wygrac więcej jak 50-100zł. Żeby grać o większe pieniądze w multi to trzeba grać na 9 lub 10 liczb ale jak ciężko jest trafić z tego choćby 6 cyfr które są płatne śmiesznie mało.

Jedyna gra liczbowa która mi się podobała, tzn podobała mi się jej formuła to był Joker (wcześniej twój szczęśliwy numerek). To była taka gra że nie dawała co 4 los wygrany ale tez nie była skrajnie nieprzychylna jak lotto czy eurojackpot gdzie trafienie czegokolwiek graniczy z cudem. Co jakiś czas się trafiało i to nie był zwrot ceny zakładu tylko najmniej 10zł a nagrody wyższych stopni były zróżnicowane ale w sumie wysokie jesli trafiło się choćby J+1 liczbę. I główna wygrana się kumulowała. Ile bym dał żeby wywalili taką kaskadę a wrócili Jokera :roll:

Jak losowania były rzadziej to chyba więcej mozliwości było obstawionych na losowanie i była świadomość że któraś z osób może trzymać los z wysoką wygraną natomiast gdy losowania sa codziennie to mam poczucie że mało zakładów było zawartych i pewnie nikt z grających nie trafi niczego wysokiego bo zwycięski układ liczb nie został wykorzystany na kuponie. Jedyna sensowna wydaje mi się mini lotto ale losowania by mogłyby 3 razy w tygodniu jak kiedyś, z resztą chyba to się tyczy wszystkich gier wieczornych.

A zdrapkach coś się dzieje, co chwilę nowa, różne formuły, zmienne prawdopodobieństwo głównych wygranych wraz z długością sprzedaży. No i w zdrapkach wszystkie wygrane sa już wydrukowane i tylko kwestia wyciągnięcia odpowiedniego losu, nawet od lat przecież wiemy czego szukać odrzucając spalone przedziały, a w grach liczbowych jak nie padną odpowiednie liczby to nikt nie trafi nic ciekawego.

Więc myślę że to jest po częsci wytłumaczenie mniejszego ruchu w grach liczbowych z mojego spojrzenia choć czynników może być więcej ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości