Witam Wszystkich! Cześć Zdrapkowicze. :)

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Aksik01
Cyc
Posty: 7
Rejestracja: 11 lut 2021, 10:26
Kontakt:

Witam Wszystkich! Cześć Zdrapkowicze. :)

Post autor: Aksik01 » 25 lut 2021, 22:13

Cześć Wszystkim,
Od niedawna siedzę w temacie zdrapek, trochę je polubiłem, ale nie na tyle by ciągle biegać do kolektury po stratę pięniedzy często..Ogólnie widziałem, że kilka osób jest z Gdańska, np.Żabianka czy Wrzeszcz, ja sam pomieszkuje w Sopocie, ale nie jest to moje stałe zamieszkanie-więc?Mamy tu kogoś ze Wschodu?:D Meldować się, chętnie zamienię z kimś kilka słów z tego forum.Gdy patrzę na owe grupy na fb to odechciewa sie komunikacji z ludźmi, a widzę, że tutaj można spotkać wiele interesujących osób..
Pozdrawiam wiosennie Odbiorców! :)

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Witam Wszystkich! Cześć Zdrapkowicze. :)

Post autor: Krzysiek » 25 lut 2021, 22:29

No są ze ściany wschodniej np admin @tier oraz Super7 :mrgreen:
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Aksik01
Cyc
Posty: 7
Rejestracja: 11 lut 2021, 10:26
Kontakt:

Re: Witam Wszystkich! Cześć Zdrapkowicze. :)

Post autor: Aksik01 » 25 lut 2021, 22:32

Oo, siema Krzysiu. :D
Fajnie wiedzieć, (może jaki profit od adminów wpadnie hyhy), że nie tylko ja.Nie chwaląc się, to zapewne z tego trio mieszkam najdalej na Wschodzie haha.Jeśli można spytać o Twoje miesjce w kraju :?Ulubiona zdrapka?

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6571
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Witam Wszystkich! Cześć Zdrapkowicze. :)

Post autor: ER33 » 25 lut 2021, 22:54

Tak, Gdańsk to miasto wolności i stolica Północy ;)
Witaj na forum :cool:

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5120
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Witam Wszystkich! Cześć Zdrapkowicze. :)

Post autor: grzybek » 25 lut 2021, 23:02

Witamy :)
tutaj na pewno znajdziesz jakieś ciekawe i sprawdzone informacje zarówno w zdrapkach jak i grach liczbowych, bo na fb to niestety panuje straszny chaos.

Aksik01
Cyc
Posty: 7
Rejestracja: 11 lut 2021, 10:26
Kontakt:

Re: Witam Wszystkich! Cześć Zdrapkowicze. :)

Post autor: Aksik01 » 25 lut 2021, 23:06

Cześć Grzybek!
Masz rację, przejrzałem praktycznie wszystko co dotyczy zdrapek, widziałem, że można na Ciebie liczyć.. :D

Dodano po 6 minutach 46 sekundach:
ER 33, otóż to.
Miałem wcześniej skonstruowaną do Ciebie odpowiedź, ale coś nie pykło i piszę nową.Polecisz jakieś kolektury w Gdańsku?Zielony w temacie jestem jak Twoja grafika avatara.. :mrgreen: Zaspa/Wrzeszcz, może Główny?Kto wie, może kiedyś gdzieś napotkam Cie i zamienimy słowo.. :roll:

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6571
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Witam Wszystkich! Cześć Zdrapkowicze. :)

Post autor: ER33 » 25 lut 2021, 23:36

W Gdańsku jest sporo dobrych kolektur i parę szczęśliwych zdrapkomatów, które wiele razy wypluły mi pokaźne sumki z dwoma zerami na końcu.
W centrum mogę polecić kolekturę naprzeciwko Dworca Głównego PKP, we Wrzeszczu kolektury w galeriach: Galeria Bałtycka i Metropolia. Ta pierwsza jest kolekturą wzorcową ;) Niezły przemiał, ale za to rzucają tam łakome kąski z większą ilością zer na liczniku :cool: Na Przymorzu masz trzy zdrapkomaty w hipermarketach, a na Zaspie z kolei jest kolektura firmowa za wiaduktem oraz zdrapkomat w Galerii Zaspa (dawne centrum ETC).
W Leclercu na Przymorzu 1 lutego otworzyli nowy punkt Lotto i można przebierać tam do woli w zdrapkach :mrgreen:

Moje rejony to Oliwa, Przymorze, Żabianka, Wrzeszcz, no i zdrapkomaty oraz zaprzyjaźnione sklepiki ;)
Z pewnością coś sobie wybierzesz. Pozdrawiam i udanych łowów ;)

Aksik01
Cyc
Posty: 7
Rejestracja: 11 lut 2021, 10:26
Kontakt:

Re: Witam Wszystkich! Cześć Zdrapkowicze. :)

Post autor: Aksik01 » 26 lut 2021, 11:22

Wielkie dzięki za ogrom wiedzy zdrapkowicza haha.. :lol:
Co do zdrapkomatów, dopiero je "obczajam", drugi zakup odkąd dowiedziałem sie o ich istnieniu ma u mnie na Wschodzie.(głównie zdrapki za 2 ziko).Śmiało lecieć w te za 5?Nie mam zbytnio do nich intuicji, żadnej wprost. :| Którym warto poświęcić trochę czasu i pieniędzy?Przemawiała do mnie jedynie fioletowa pensja i "Kocham zimę", zaś "Szybkie 50" to dosłownie zazwyczaj "Szybka strata kasy".No i to ze zdrapkomatem jest tak, że nie ma się pojęcia co z niego wypadnie (który numer)-to tzw. "przemiał" czy raczej dreszczyk emocji co Ci wyrzuci? :lol: W sumie to nie wiem czy powinienem tyle pisać tutaj, czy nie założyć innego tematu, w inymm dziale..No ale jest to "Poznajmy sie", wiec poznaje jakieś zachowania Zdrapkowicza hehe.. :D

Dodano po 1 godzinie 28 minutach 1 sekundzie:
ER33, co jest dodatkowo śmieszne-wzieliśmy oboje Premię nr 025 i wyszło to samo, PUSTAK haa. :lol:

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6571
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Witam Wszystkich! Cześć Zdrapkowicze. :)

Post autor: ER33 » 27 lut 2021, 9:53

Ja nie biorę tych za 2 zeta. Kiedyś dawno temu jak zaczynałam przygodę z hazardem, to brałam te po 2 czy 5 ziko. Teraz od paru lat przeważnie tylko te droższe (10 i 20 zł). Sporadycznie powyżej 20 zeta. Najczęściej te po dyszce, choć za piątaka też czasami drapię :cool:

Awatar użytkownika
Kaszmir
Maniak
Posty: 709
Rejestracja: 22 kwie 2020, 14:04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Re: Witam Wszystkich! Cześć Zdrapkowicze. :)

Post autor: Kaszmir » 27 lut 2021, 11:02

Witam, Południe Pozdrawia i życzy sukcesów :cool:
Kręci ksiądz i białogłowa, co ukręci w morde schowa.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości