Witam wszystkich.

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
mrmb
Cyc
Posty: 1
Rejestracja: 26 paź 2020, 20:42
Kontakt:

Witam wszystkich.

Post autor: mrmb » 26 paź 2020, 20:50

Witam, jestem nowy na forum, od zawsze mówili mi że mam szczęście hehe, zawsze coś kiedyś wygrałem, albo typowałem liczby które wypadną i mniej więcej trafiałem, dlatego postanowiłem założyć konto na tym o to forum :), kiedyś grałem w lotto ale to były zakłady na chybił trafił, wcześniej tez w Anglii jak mieszkałem to analizowałem wszystkie wyniki i wyciągałem wnioski i sam typowałem zawsze coś tam trafiłem. Mam pytanko gracie jakimiś schematami ? czy po prostu typujecie swoje liczby ?, tez chodzi mi o stronę przez którą można grać online ale trzeba wysłać skan dowodu, gracie online czy bardziej gdzieś w sklepie przy okazji jak jesteście.
Pozdrawiam !.

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4568
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Witam wszystkich.

Post autor: Nutaharion » 26 paź 2020, 20:54

Cześć,
Witaj na forum. Online możesz grać tutaj: https://gry.lotto.pl/pl/home.html
Pozostały serwisy są w świetle prawa nielegalne i nie umieszczamy tutaj ich reklam.

Co do pozostałej wypowiedzi: nie gram na swoje liczby, biorę to co bierze maszyna. Uważam, że jak ma wpaść to wpadnie i na chybił-trafił. Gram w sumie w Lotto, Mini Lotto, EJ i czasem EP, ale sukcesy o dziwo odnoszę tylko w Mini Lotto (2 x 4/5). Pozostałe gry najwidoczniej nie są dla mnie :mrgreen:
No i oczywiście zdrapki, ale tutaj też bez rezultatów którymi wypadałoby się jakoś nadzwyczajnie pochwalić :(
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

Awatar użytkownika
Kaszmir
Maniak
Posty: 709
Rejestracja: 22 kwie 2020, 14:04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Re: Witam wszystkich.

Post autor: Kaszmir » 28 paź 2020, 10:35

Witam Serdecznie . Jeśli chodzi o grę to od kwietnia gram pięcioma liczbami w mini . Losowanie każdego dnia :) Resztę gier ostatnimi czasy trochę zaniechałem.
Kręci ksiądz i białogłowa, co ukręci w morde schowa.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości