Hej Wszystkim!

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
LaFable
Cyc
Posty: 7
Rejestracja: 26 mar 2020, 14:41
Lokalizacja: Rzeszów i okolice
Kontakt:

Hej Wszystkim!

Post autor: LaFable » 26 mar 2020, 17:25

Postanowiłam dołączyć do forum, bo nigdy za wiele informacji o nowinkach Lotto, a i pewnie dorzucę tutaj coś od siebie :)

A teraz parę słów o mnie:
Aktywniejszą przygodę z Lotto zaczęłam jakieś 2 lata temu, kiedy zaczęłam drapać zdrapki :) Nie zapominam też o grach losowych, ale to już wychodzi sporadycznie, jak to mówią od święta :D Największa moja dotychczasowa wygrana to kilka razy 300 zł w Brylantach (podrzucę zdjęcie na temacie z Brylantami) i dwie czwórki w dużym lotku które trafiłam w maju 2018 roku. Ale ale nie powiedziałam jeszcze ostatniego słowa, więc większe wygrane mam nadzieję przede mną ;)

Wszystkie te wygrane oraz inne bieżące potyczki ze zdrapkami jeśli chcecie to możecie zobaczyć sobie na moim kanale zdrapkowym, który właśnie niedługo osiągnie dwa latka :) Nazwa kanału taka sama jak nick na forum ;)

Na imię mam Asia i życzę Wam oraz sobie wysokich wygranych!

P.S. Świetnie wygląda ta wygrana w zdrapce "Mój Pierwszy Milion" na zdjęciu głównym forum - szczególnie się uśmiecham, gdy na nią patrzę, bo też często kupuję zdrapki w Rzeszowie, więc kto wie cóż tam się jeszcze kryje :cool:

Pozdrawiam,
Asia - LaFable

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Hej Wszystkim!

Post autor: House » 26 mar 2020, 19:37

Witamy ;)
Od razu skojarzyłem Twój nick z Youtube ;)
Czasami jak mnie nachodzi ochota na zdrapki to oglądam kanały zdrapkowe na YT i jakoś zazwyczaj to wystarczy, żeby mi ochotna na zakup zdrapek przeszła ;D

Pralkafrania
Janusz Gry
Posty: 51
Rejestracja: 24 mar 2020, 13:29
Kontakt:

Re: Hej Wszystkim!

Post autor: Pralkafrania » 26 mar 2020, 22:29

Cześć. Mam podobnie, wolę patrzeć jak inni wydają setki złotych. Zresztą widać po twoim kanale że nie opłaca się namiętnie w nie grać. Jak twierdzisz kanał masz dwa lata a najwyższa wygrana to 300 zł. To mówi samo za siebie. No ale u ciebie jest ten plus że zarobki z YouTube pokrywają straty ze zdrapek. Pozdrawiam

LaFable
Cyc
Posty: 7
Rejestracja: 26 mar 2020, 14:41
Lokalizacja: Rzeszów i okolice
Kontakt:

Re: Hej Wszystkim!

Post autor: LaFable » 02 kwie 2020, 13:37

House pisze:
26 mar 2020, 19:37
Witamy ;)
Od razu skojarzyłem Twój nick z Youtube ;)
Czasami jak mnie nachodzi ochota na zdrapki to oglądam kanały zdrapkowe na YT i jakoś zazwyczaj to wystarczy, żeby mi ochotna na zakup zdrapek przeszła ;D
To bardzo się cieszę ;) A co do zdrapek to traktuję to jako formę rozrywki, skutkiem ubocznym mogłaby być solidna wygrana, bo znam osoby, którym się udało, ale faktycznie rzadko się to zdarza. No ale na coś trzeba wydawać :D Rozumiem, że masz lepsze rozwiązania związane z graniem niż zdrapki? Z chęcią poznam ;)

Dodano po 11 minutach :
Pralkafrania pisze:
26 mar 2020, 22:29
Cześć. Mam podobnie, wolę patrzeć jak inni wydają setki złotych. Zresztą widać po twoim kanale że nie opłaca się namiętnie w nie grać. Jak twierdzisz kanał masz dwa lata a najwyższa wygrana to 300 zł. To mówi samo za siebie. No ale u ciebie jest ten plus że zarobki z YouTube pokrywają straty ze zdrapek. Pozdrawiam
Ja tam wolę patrzeć jak inni wygrywają ;) Faktycznie, zdrapki bardziej drapię dla rozrywki niż dla wygranych, bo jakbym chciała tylko liczyć na wygrane, to już pewnie bym je porzuciła, ale że jestem uparta i lubię drapać, to dalej próbuję, a nóż się uda :) A co do YT to chciałabym, aby pokrywał wszystkie koszty ze zdrapek, ale tak kolorowo niestety nie ma, choć zawsze jest jakaś rekompensata i można zakupić więcej zdrapek to fakt ;) Polecasz zatem jakieś gry losowe? Pozdrawiam serdecznie

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Hej Wszystkim!

Post autor: Kamila » 02 kwie 2020, 22:21

Ja też ciebie oglądam na youtube.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości