Dzień dobry :)

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
rena1963ta
Świeżak
Posty: 14
Rejestracja: 19 sty 2020, 21:19
Kontakt:

Dzień dobry :)

Post autor: rena1963ta » 26 sty 2020, 12:14

Witam Was. Byłam kiedyś zalogowana na jakimś innym forum, lecz mało się udzielałam, byłam raczej czytelnikiem postów. Potem tamte forum jakoś chyba znikło, i jeśli dobrze rozumiem, TE forum jest jakby reaktywacją poprzedniego? Jeśli tak jest, to znaczy, że dobrze trafiłam :))
Jestem pańcią w średnim wieku z Podlasia, zawsze miałam inklinacje do gier, konkursów i loterii. Na co dzień grywam regularnie w rozmaitych konkursach promocyjnych, układam hasła, rejestruję paragony, i trafiają mi się nagrody różne, od zwykłych pierdułek, po bony zakupowe, sprzęty agd, rtv, pieniężne, i inne. Mój największy sukces to bardzo duża suma w 2014 roku, a potem w 2017, wycieczka 2-osobowa do Anglii na FM Real Madryt-Juventus FC w Cardiff, plus małe kieszonkowe, 3-dniowy pobyt, wszystko opłacone przez organizatora.
Od lat słyszę, że z takim szczęściem, to powinnam grać w lotto, więc czasem mam takie fazy na granie, ale niestety, z lotto jakoś nie umiemy się dograć:)
Jestem tu, bo lubię tę atmosferę grania i ciekawe są Wasze opinie, a nawet i spekulacje w różnych tematach. Z chęcią pogadałabym na temat zakładów systemowych, no i tak ogólnie :P Niestety, jestem raczej humanistką, i zdarza mi się nie rozumieć niektórych Waszych zwrotów, ani matematycznych obliczeń. Ale mam nadzieję, że mimo wszystko, przyjmiecie mnie ciepło :)

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Dzień dobry :)

Post autor: Kamila » 26 sty 2020, 12:50

Witaj ja też gram prawie we wszystko co się da konkursy,loterie, hasła do krzyżówek, za przepisy kulinarne też płacą jak wygrasz. Tu na forum nie wszyscy wierzą że można często i dużo wygrywać w tych loteriach i konkursach. Da się ale trzeba dużo grać a nie jeden czy dwa konkursy na miesiąc. Najlepiej to wysyłac minimum po kilkanaśćie zgłoszeń dziennie. Ciesze się że oprócz mnie są inni fani konkursów i loteri. Tak naprawde to jak mniej osób gra to lepiej dla nas mniej konkurencji jest i mamy większe szanse na wygrane. Życze ci jak najwiecej wygranych również w grach liczbowych lotto.

rena1963ta
Świeżak
Posty: 14
Rejestracja: 19 sty 2020, 21:19
Kontakt:

Re: Dzień dobry :)

Post autor: rena1963ta » 26 sty 2020, 13:16

@kamila, dzięki za miłe słowo:) no tak, lepiej by inni wciąż nie dowierzali, ale niestety, konkursowiczów przybywa, a nagrody stają się coraz słabsze;( jednak mimo wszystko, wciąż gram, lecz już staram się skupiać na tych ciekawszych nagrodach. W facebookowe lajki nie biorę udziału, bo takie konkursy to horror, raczej tylko wybieram promocyjne/konsumpcyjne. Cieszę się również, że nie będę tu odosobniona :lol:
A jak Tobie idzie z Lotto? Masz na tym polu jakieś sukcesy?

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Dzień dobry :)

Post autor: Kamila » 26 sty 2020, 15:28

Ja to bardziej w keno i multi gram najwiecej. A w lotto to najwiecej to czwórki miałam i to dawno temu. A chętnych na loterie i konkursy to faktycznie jest coraz więcej.

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Dzień dobry :)

Post autor: Kamila » 26 sty 2020, 19:24

A gdzie trafiłaś tą większą sume w 2014 w jakiej loteri czy konkursie? Czy była to suma większa niż 10 tysięcy złotych? Niechce być wcibska ale ciekawi mnie to. Jak niechcesz to nieodpowiadaj, chyba że możesz podzielić się informacjami. A w te różne loteriady lotto też grasz?

rena1963ta
Świeżak
Posty: 14
Rejestracja: 19 sty 2020, 21:19
Kontakt:

Re: Dzień dobry :)

Post autor: rena1963ta » 26 sty 2020, 20:14

Kamila, to była znacznie większa kwota, była to loteria na produkty do włosów pewnej marki, na określoną sumę trzeba było zrobić zakupy, nie pamiętam już, ale chyba na 10 lub 15 zł., zatem obkupiłam się w zapas szamponów i odżywek, łącznie na 13 paragonów/zgłoszeń :) miałam szczęście :P

Dodano po 1 minucie 24 sekundach:
gram w loteriady, ale nic nigdy tu nie trafiłam.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości