Powitać przyszło

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6571
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Powitać przyszło

Post autor: ER33 » 17 gru 2018, 10:04

Kasia, nie możesz spać po nocy? 8-) :mrgreen:

Awatar użytkownika
Albatros
Janusz kombinator
Posty: 112
Rejestracja: 12 gru 2018, 18:37
Kontakt:

Re: Powitać przyszło

Post autor: Albatros » 17 gru 2018, 10:50

KasiaM pisze:
17 gru 2018, 3:27
My tutaj na Forum też próbujemy grać grupowo systemami (skróconymi). Zaczynaliśmy dość ostro na kilkanaście liczb. Niestety bardzo szybko zapał został ostudzonym brakiem sukcesow😳. I teraz tak sobie w MiniLotto w trzy czasem cztery osoby delikatnie gramy systemem na 12 liczb przy dwunastu zakładach. Nawet udało nam się trafić kilka razy w trójeczki😉. Ale były też trafione trójeczki, które nie zeszły nam się w systemie. No i niestety to nie jest to czego oczekujemy. Ciągle daleko nam do sukcesu😳
Trochę przyrzadki system . Ja mam rozpisanych dwunastek coś ze trzydzieści , gram co sobotę [ bo większe wpływy ] wybieram sobie intuicyjnie zestaw , kosztuje mnie to w zaokrągleniu 40 pln

Awatar użytkownika
KasiaM
Kosiarka Trójek
Kosiarka Trójek
Posty: 1579
Rejestracja: 21 lip 2018, 22:25
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Powitać przyszło

Post autor: KasiaM » 17 gru 2018, 11:32

Tak, nasze skromne s12/12 jest rzeczywiście „troszkę” dziurawe, ale jak napisałam, po braku sukcesów w początkach naszych grupowych zmagań z bardziej zwartymi i co za tym idzie bardziej kosztownymi systemami zabrakło chętnych
do ostrzejszej gry😳

Awatar użytkownika
KasiaM
Kosiarka Trójek
Kosiarka Trójek
Posty: 1579
Rejestracja: 21 lip 2018, 22:25
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Powitać przyszło

Post autor: KasiaM » 17 gru 2018, 11:38

ER33 pisze:
17 gru 2018, 10:04
Kasia, nie możesz spać po nocy? 8-) :mrgreen:
A tak jakoś wychodzi, że w dzień dużo się dzieje i dopiero jak wszyscy w domu już śpią to jest czas i można na spokojnie pobuszować na Forum😁😁😁

Awatar użytkownika
KasiaM
Kosiarka Trójek
Kosiarka Trójek
Posty: 1579
Rejestracja: 21 lip 2018, 22:25
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Powitać przyszło

Post autor: KasiaM » 17 gru 2018, 11:50

SATEL pisze:
16 gru 2018, 23:11
Żeby wygrać - trzeba grać :) Każdemu minusy działają na nerwy i jest ich więcej niestety niż plusów. Podliczanie ile się wydało hajsu w ciągu roku i ile rzeczy można by za to kupić też akurat nie ma sensu. Nikt raczej nie wrzuca dziennie do skarbonki po 5, 10 czy 50 zeta zamiast iść do totalizatora. Tak samo nikt nie liczy ile hajsu w ciągu roku zaoszczędziłby na piwie czy na fajkach. Można jeść sam chleb jak gołębie i w 1500 lat uzbiera się na mieszkanie ;) Każdemu sukcesów i oby wszystkie aleje były coraz grubsze ;)
Podpisuję się pod tym w 100%😁👍😁

Awatar użytkownika
Albatros
Janusz kombinator
Posty: 112
Rejestracja: 12 gru 2018, 18:37
Kontakt:

Re: Powitać przyszło

Post autor: Albatros » 17 gru 2018, 16:09

KasiaM pisze:
17 gru 2018, 11:32
Tak, nasze skromne s12/12 jest rzeczywiście „troszkę” dziurawe, ale jak napisałam, po braku sukcesów w początkach naszych grupowych zmagań z bardziej zwartymi i co za tym idzie bardziej kosztownymi systemami zabrakło chętnych
do ostrzejszej gry😳
Znam to z autopsji i rozumiem . Ciekawi mnie , jakie macie zasady , jak nie tajemnica . Honor i uczciwość w dzisiejszych czasach to deficytowy towar

Awatar użytkownika
KasiaM
Kosiarka Trójek
Kosiarka Trójek
Posty: 1579
Rejestracja: 21 lip 2018, 22:25
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Powitać przyszło

Post autor: KasiaM » 17 gru 2018, 21:58

Albatros pisze:
17 gru 2018, 16:09
KasiaM pisze:
17 gru 2018, 11:32
Tak, nasze skromne s12/12 jest rzeczywiście „troszkę” dziurawe, ale jak napisałam, po braku sukcesów w początkach naszych grupowych zmagań z bardziej zwartymi i co za tym idzie bardziej kosztownymi systemami zabrakło chętnych
do ostrzejszej gry😳
Znam to z autopsji i rozumiem . Ciekawi mnie , jakie macie zasady , jak nie tajemnica . Honor i uczciwość w dzisiejszych czasach to deficytowy towar
Albatros, prowadzącym nasze granie grupowe jest kolega sqoot. Zajmuje się organizowaniem wszystkiego, rozpisywaniem liczb w systemie i finalizowaniem wszystkiego w kolekturze😁. Mamy z Nim umowę na piśmie na granie w syndykacie😊

Zapraszam Cię na wątek Grupowe MiniLotto, tam możesz zapoznać się z historia naszych zmagań z grą w grupie😁.

Awatar użytkownika
KasiaM
Kosiarka Trójek
Kosiarka Trójek
Posty: 1579
Rejestracja: 21 lip 2018, 22:25
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Powitać przyszło

Post autor: KasiaM » 11 sty 2019, 18:26

Albatros pisze:
17 gru 2018, 10:50
KasiaM pisze:
17 gru 2018, 3:27
My tutaj na Forum też próbujemy grać grupowo systemami (skróconymi). Zaczynaliśmy dość ostro na kilkanaście liczb. Niestety bardzo szybko zapał został ostudzonym brakiem sukcesow😳. I teraz tak sobie w MiniLotto w trzy czasem cztery osoby delikatnie gramy systemem na 12 liczb przy dwunastu zakładach. Nawet udało nam się trafić kilka razy w trójeczki😉. Ale były też trafione trójeczki, które nie zeszły nam się w systemie. No i niestety to nie jest to czego oczekujemy. Ciągle daleko nam do sukcesu😳
Trochę przyrzadki system . Ja mam rozpisanych dwunastek coś ze trzydzieści , gram co sobotę [ bo większe wpływy ] wybieram sobie intuicyjnie zestaw , kosztuje mnie to w zaokrągleniu 40 pln
Albatros mam pytanie:
Czy te dwunastki, na które grasz to masz rozpisane pod jakiś ogólnie dostępny system skrócony czy to jakiś rozpis Twojego autorstwa?

Awatar użytkownika
Albatros
Janusz kombinator
Posty: 112
Rejestracja: 12 gru 2018, 18:37
Kontakt:

Re: Powitać przyszło

Post autor: Albatros » 11 sty 2019, 18:46

KasiaM pisze:
11 sty 2019, 18:26
Albatros pisze:
17 gru 2018, 10:50
KasiaM pisze:
17 gru 2018, 3:27
My tutaj na Forum też próbujemy grać grupowo systemami (skróconymi). Zaczynaliśmy dość ostro na kilkanaście liczb. Niestety bardzo szybko zapał został ostudzonym brakiem sukcesow😳. I teraz tak sobie w MiniLotto w trzy czasem cztery osoby delikatnie gramy systemem na 12 liczb przy dwunastu zakładach. Nawet udało nam się trafić kilka razy w trójeczki😉. Ale były też trafione trójeczki, które nie zeszły nam się w systemie. No i niestety to nie jest to czego oczekujemy. Ciągle daleko nam do sukcesu😳
Trochę przyrzadki system . Ja mam rozpisanych dwunastek coś ze trzydzieści , gram co sobotę [ bo większe wpływy ] wybieram sobie intuicyjnie zestaw , kosztuje mnie to w zaokrągleniu 40 pln
Albatros mam pytanie:
Czy te dwunastki, na które grasz to masz rozpisane pod jakiś ogólnie dostępny system skrócony czy to jakiś rozpis Twojego autorstwa?
Tu nie ma tajemnic system ogólnie dostępny , minimum 1 trójka przy 3 trafnych , 12 liczb 30 zakładów . Przykro jest grać gdy wejdzie a nie wyjdzie . Tak sobie myślę czy do Was dołączyć

Awatar użytkownika
KasiaM
Kosiarka Trójek
Kosiarka Trójek
Posty: 1579
Rejestracja: 21 lip 2018, 22:25
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Powitać przyszło

Post autor: KasiaM » 12 sty 2019, 1:51

Albatros pisze:
11 sty 2019, 18:46
KasiaM pisze:
11 sty 2019, 18:26
Albatros pisze:
17 gru 2018, 10:50


Trochę przyrzadki system . Ja mam rozpisanych dwunastek coś ze trzydzieści , gram co sobotę [ bo większe wpływy ] wybieram sobie intuicyjnie zestaw , kosztuje mnie to w zaokrągleniu 40 pln
Albatros mam pytanie:
Czy te dwunastki, na które grasz to masz rozpisane pod jakiś ogólnie dostępny system skrócony czy to jakiś rozpis Twojego autorstwa?
Tu nie ma tajemnic system ogólnie dostępny , minimum 1 trójka przy 3 trafnych , 12 liczb 30 zakładów . Przykro jest grać gdy wejdzie a nie wyjdzie . Tak sobie myślę czy do Was dołączyć
Tak, kilka raz już doświadczyliśmy tego, że weszło a nie wyszło😉, troszkę irytujace😟
Dołącz proszę, bardzo serdecznie zapraszam😁. Może troszkę ożywisz tę naszą grę grupową🤗🤗🤗

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości