Przedziały które warto kupowac

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Necconica
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: 26 gru 2023, 20:15
Kontakt:

Przedziały które warto kupowac

Post autor: Necconica » 14 sty 2024, 20:58

Na forum jestem od niedawna ale z zaciekawieniem czytam większość postów :)

Zdrapki i matme kocham odkąd pamiętam :) więc jak trafiłam na to forum i zobaczyłam z jakim zaangażowaniem do tego podchodzicie też się wkręciłam :)

Często czytam tu: kupiłem/am zdrapkę z dobrego przedziału…
Szperałam ale nie znalazłam takiego tematu - możliwe że jestem ślepa :) ale pytanie

Co to znaczy dobry przedział?
Analizowaliście które najczęściej wygrywają?
Bardzo mnie to ciekawi :)

Rozumiem że w transzach jest po jednej wygranej :D ale na tym moja tajemna wiedza się kończy

Określając dobry przedział bierzecie pod uwagę 3 pierwsze cyfry? Czy 3 ostatnie?
Czy w ogóle sześć jako całość ma znaczenie?

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5132
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Przedziały które warto kupowac

Post autor: grzybek » 15 sty 2024, 1:54

Całe 6 cyfr bo to jest numer paczki. A paczka należy do konkretnego przedzialu w ktorym już główna padła lub nadal jest do wydrapania.

Masz np. 50000 paczek i 2 glowne to jedna jest w paczkach ponumerowanych od 000001 do 025000 a druga główna od 025001 do 050000.

Jeśli padła glówna w paczce nr 047653 to w calym tym przedziale (025xxx-050xxx) już głównej nie bedzie. Wtedy ten atrakcyjny przedział to 000001-025000.

Wejdź sobie na stronę jakazdrapka.pl bo tam jest wszystko bardzo klarownie wytłumaczone czym sa przedziały, jak się je wyznacza i których należy poszukiwać ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości