Moda Na Zdrapki - nowy konkurs Lotto

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
newużytkownik
Maniak
Posty: 655
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:41
Kontakt:

Moda Na Zdrapki - nowy konkurs Lotto

Post autor: newużytkownik » 05 paź 2022, 14:15

Totalizator Sportowy szykuje jakąś nową promocję: http://modanazdrapki.pl

Z tego co zdążyłem się zorientować konkurs polega na zaprezentowaniu własnej stylówki modowej nawiązującej do tematyki zdrapek. A zatem konkurs nie dla mnie, bo celebrytą nie jestem :)

Moją uwagę przykuła jedna z nagród - jest to bowiem 100 zdrapek o łącznej wartości 500 zł (lub 10 zdrapek o wartości 50 zł). Ciekawe skąd będą brane, czy przypadkiem nie "specjalnie wyselekcjonowane" prosto z magazynu? :) Reszta nagród mocno specyficzna - bon na zakupy do winylowni itp.

Czy ktoś z Was weźmie udział?

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5131
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Moda Na Zdrapki - nowy konkurs Lotto

Post autor: grzybek » 06 paź 2022, 0:58

newużytkownik pisze:
05 paź 2022, 14:15
Z tego co zdążyłem się zorientować konkurs polega na zaprezentowaniu własnej stylówki modowej nawiązującej do tematyki zdrapek.
trzeba zrobić jak taki jeden gościu za granicą, zrobił sobie strój z pustych zdrapek i łaził w tym po mieście jako przestroga dla innych

newużytkownik
Maniak
Posty: 655
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:41
Kontakt:

Re: Moda Na Zdrapki - nowy konkurs Lotto

Post autor: newużytkownik » 07 paź 2022, 17:27

Wydaje mi się, że strój z pustych zdrapek to pewna nagroda w konkursie. Ktoś kto zbiera puste zdrapki i jest troszkę świrem może się pokusić o takie rozwiązanie :-)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości