Zwroty z kolektur.

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
bazylia
Lubi chajc
Posty: 410
Rejestracja: 19 cze 2022, 10:03
Kontakt:

Zwroty z kolektur.

Post autor: bazylia » 19 cze 2022, 13:31

Co się dzieje ze zdrapkami po zakończeniu sprzedaży kiedy są oddawane? Czy są masowo niszczone, czy siedzą świstaki i drapią?
Bo mnie by interesowała mapka z miejscami z których wygrane wróciły do lotka :mrgreen:

ralfek
Cwaniak
Posty: 207
Rejestracja: 10 wrz 2018, 13:37
Kontakt:

Re: Zwroty z kolektur.

Post autor: ralfek » 30 lip 2022, 10:52

Nieważne co, bo po skończeniu sprzedaży takiej zdrapki nie wbijesz w lottomacie, więc nie zarejestrujesz, że została kupiona, a więc w przypadku wygranej nie da się jej odebrać

Czyli świstaki :cool:
Wyniki Lotto oraz narzędzia ułatwiające grę - od 2009 roku, Obrazek Obrazek

bazylia
Lubi chajc
Posty: 410
Rejestracja: 19 cze 2022, 10:03
Kontakt:

Re: Zwroty z kolektur.

Post autor: bazylia » 11 paź 2022, 20:51

ralfek pisze:
30 lip 2022, 10:52
Nieważne co, bo po skończeniu sprzedaży takiej zdrapki nie wbijesz w lottomacie, więc nie zarejestrujesz, że została kupiona, a więc w przypadku wygranej nie da się jej odebrać

Czyli świstaki :cool:
Niedawno kolektor na zastępstwie, zaproponował mi sprzedaż pewnej zdrapki za gotówkę :idea: ( za inne płaciłam kartą) i dodał, że w razie wygranej będę musiała jechać do punktu gdzie wypłacają wyższe wygrane :lol: Chodziło o jedną z tańszych zdrapek po zakończeniu jej sprzedaży oficjalnej :evil:
Zrezygnowałam.

ralfek
Cwaniak
Posty: 207
Rejestracja: 10 wrz 2018, 13:37
Kontakt:

Re: Zwroty z kolektur.

Post autor: ralfek » 12 paź 2022, 10:31

zgłoś to tsowi, albo gość miał kupione wcześniej zdrapki, albo co gorsza chciałsprzedać nie wbijając ich w system, wtedy nawet jakbyć wygrała 2 zł i poszła do tsa to ts moglby potencjalnie oskarzyc cie o kradziez bo zdrapka nie jest w systemie
Wyniki Lotto oraz narzędzia ułatwiające grę - od 2009 roku, Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4569
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Zwroty z kolektur.

Post autor: Nutaharion » 12 paź 2022, 10:43

U mnie w kolekturze kiedyś zamiast otworzyć paczkę Krzyżówki za 3 zł to sprzedali paczkę i też sprzedawali tylko za gotówkę bo na kartę system już nie puszczał.
Także raczej widziałbym pomyłkę pracownika a nie jakieś oszustwo :P
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

bazylia
Lubi chajc
Posty: 410
Rejestracja: 19 cze 2022, 10:03
Kontakt:

Re: Zwroty z kolektur.

Post autor: bazylia » 12 paź 2022, 21:40

Tego kolektora widziałam tylko raz ,a to mój stał punkt, więc nie chcę robić jazd :oops: Może faktycznie jakaś pomyłka ale hmm nie jechałaby po kilka zł, dziwny pomysł i propozycja :roll: Wygrane ze zdrapek po zakończeniu ich sprzedaży można odbierać przez jakiś czas w ''centrali'' i tyle :geek:

W innym punkcie panie się zmieniają i mają system i zaufanie do siebie, więc na kartę sprzedają własne zdrapki, a od koleżanki za gotówkę i natychmiast odkładają kasę dla tej nieobecnej. Wszystko jest w systemie jakoś. :cool:

Dodano po 3 minutach 16 sekundach:
Byłoby mega słabo gdybym faktycznie została pomówiona o kradzież... takich groszy :evil: jak kraść, to miliony :twisted:
;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 15 gości