Mixy zdrapek

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
pablovsky
Janusz kombinator
Posty: 105
Rejestracja: 13 lut 2024, 1:19
Kontakt:

Re: Mixy zdrapek

Post autor: pablovsky » 23 lut 2024, 22:36

Jeżeli mnie nie znacie, to jestem tu od dwóch tygodni, zresztą przedstawiłem się w odpowiednim dziale. :)
W sumie od początku lutego kupuje zdrapki praktycznie codziennie, wieczorami z żoną drapiemy i pół godziny fajnej zabawy. Kupuję jak dotąd tylko mixy. Dwie krzyżówki, dwie linie i dwie lotki, koniczynki czy krzyżówki ekspress losy.
Na razie nie ma jakiegoś dramatu.
W sumie wczoraj jak po policzyłem wydatki, to wyszło, że kupiłem dotąd zdrapki za przeszło 200zł, a wygraliśmy niecałe trzy stówki. Wszystko właśnie na mixach. W sumie jak czytam Wasze posty, to jest sens grać, jeśli ciągle się dokłada do interesu? ;) wiem, że kuszą dużymi wygranymi, ale chociaż jestem hazardzistą od 25 lat, to raczej nie grałbym, gdybym tracił miesięcznie po kilka stówek... Owszem, też nic dużego w życiu nie wygrałem ale lubię gry, w których czasami coś się wygra, czasami przegra jak np.w bukmacherce czy ruletce. ;)

Awatar użytkownika
MobilisA075
Lottożłop
Posty: 1500
Rejestracja: 12 lut 2020, 23:02
Kontakt:

Re: Mixy zdrapek

Post autor: MobilisA075 » 04 mar 2024, 11:10

Wziąłem mix dziś z, racji że nowy miesiąc i lipa trwa dalej, straciłem 80 zł :evil:. Pierd te wszystkie mixy do Wielkanocy, ciągłe straty, wolę co 2 dni 1 krzyżówkę zdrapać. Lutego nie podsumowuje, wstyd publikować taki efekt

Drapaczod2020
Świeżak
Posty: 20
Rejestracja: 20 sty 2024, 21:20
Kontakt:

Re: Mixy zdrapek

Post autor: Drapaczod2020 » 09 mar 2024, 7:59

pablovsky pisze:
23 lut 2024, 22:36
Jeżeli mnie nie znacie, to jestem tu od dwóch tygodni, zresztą przedstawiłem się w odpowiednim dziale. :)
W sumie od początku lutego kupuje zdrapki praktycznie codziennie, wieczorami z żoną drapiemy i pół godziny fajnej zabawy. Kupuję jak dotąd tylko mixy. Dwie krzyżówki, dwie linie i dwie lotki, koniczynki czy krzyżówki ekspress losy.
Na razie nie ma jakiegoś dramatu.
W sumie wczoraj jak po policzyłem wydatki, to wyszło, że kupiłem dotąd zdrapki za przeszło 200zł, a wygraliśmy niecałe trzy stówki. Wszystko właśnie na mixach. W sumie jak czytam Wasze posty, to jest sens grać, jeśli ciągle się dokłada do interesu? ;) wiem, że kuszą dużymi wygranymi, ale chociaż jestem hazardzistą od 25 lat, to raczej nie grałbym, gdybym tracił miesięcznie po kilka stówek... Owszem, też nic dużego w życiu nie wygrałem ale lubię gry, w których czasami coś się wygra, czasami przegra jak np.w bukmacherce czy ruletce. ;)
Jestem jedną z osób, która ponosi dość znaczące straty na zdrapkach. Od wielkiego dzwona, w pojedynczej sztuce wpadnie 100 czy 200 zł. Ale ja ten koszt traktuje na zasadzie kupienia sobie szansy. Gdybym nic nie wydał na zdrapki, tej szansy na wygraną bym nie miał żadnej. Fajnie mieć marzenia a jeszcze fajniej mieć świadomość, że jest jakaś tam szansa na ich spełnienie. Wiem, świat gier hazardowych nie kończy się na zdrapkach, ale kasyna czy bukmacherka niespecjalnie mnie kręcą. Poza tym, ja po prostu lubię sobie czasem podrapać, tak jak wiele innych osób. Idę po zdrapki z przyjemnością a nie z czystej pogoni za pieniądzem, byle zdrapać na szybko kod i sprawdzić w czytniku. :D

Awatar użytkownika
pablovsky
Janusz kombinator
Posty: 105
Rejestracja: 13 lut 2024, 1:19
Kontakt:

Re: Mixy zdrapek

Post autor: pablovsky » 09 mar 2024, 14:25

Drapaczod2020 pisze:
09 mar 2024, 7:59
...,po prostu lubię sobie czasem podrapać, tak jak wiele innych osób. Idę po zdrapki z przyjemnością a nie z czystej pogoni za pieniądzem, byle zdrapać na szybko kod i sprawdzić w czytniku. :D
Dokładnie, w samym zdrapywaniu jest największa przyjemność, nie wyobrażam sobie kupować i skanować, zero jakichś tam emocji. :)

Awatar użytkownika
pablovsky
Janusz kombinator
Posty: 105
Rejestracja: 13 lut 2024, 1:19
Kontakt:

Re: Mixy zdrapek

Post autor: pablovsky » 22 mar 2024, 10:42

Nie wiem czy ktoś wcześniej wpadł na pomysł utworzenia "mixa" zdrapek za konkretny rok.
Postanowiłem tak zrobić. W jakim sensie? Ano mam zamiar do końca roku kupić każdą premierę i odłożyć do szuflady. Dzień w którym zdrapiemy z żoną wszystkie - ustaliłem na Sylwestra. :D Rzadko się zdarza abyśmy gdzieś w ten dzień balowali, zazwyczaj spędzamy go przed tv, ewentualnie ze znajomymi. Więc przyszło mi do głowy, iż zdrapanie w sylwestrowe popołudnie wszystkich całorocznych zdrapek będzie świetną zabawą. Zakładając, że nie będę pracował bo niestety, jako osoba pracująca w komunikacji, tyram, jak to się kolokwialnie mówi, świątki, piątki i niedziele. ;)
Jak policzyłem, będzie to około 50-ciu zdrapek za kwotę ok.400-500zł, więc mix jak się patrzy. :D
Co fajne w tym wszystkim - nie kupiłbym tylu zdrapek za tę kwotę, raczej szkoda wydać tak znaczącą sumę od ręki. A tak, przy cotygodniowym kupowaniu, w żaden sposób nie odczuję ewentualnej straty. Nie licząc oczywiście prawie codziennych zdrapkozakupów po kilkanaście złotych. :lol:
Może ktoś chętny dołączy do tej całorocznej zabawy i dokumentując fotkami na koniec roku pochwalimy się zdrapanym mixem za 2024r?

Co Wy na to, ktoś chętny aby mi towarzyszyć? Pierwsza zdrapka, która pojawiła się w tym roku, to SUPER LINIE z 8 stycznia. Mam już w teczce, w szufladzie, dwanaście sztuk premier z napisem "Sylwesterdrap 2024". :lol:
Nie ma opcji, żebym zrezygnował z całorocznej kolekcji, gdyż jako maniak wszelkiej maści gier i zabaw, jak coś postanowię, to nie ma szans żebym zrezygnował. Zakładając, iż dożyję tej daty. Więc jeśli ktoś by chciał dołączyć, to będzie miło. Można by nawet za zgodą admina, stworzyć osobny wątek do tego tematu i tam wklejać co tydzień zdjęcie z konkretną premierą zdrapki i widocznym numerem? Nie wiem, to tylko propozycja do rozpatrzenia. ;)

Drapaczod2020
Świeżak
Posty: 20
Rejestracja: 20 sty 2024, 21:20
Kontakt:

Re: Mixy zdrapek

Post autor: Drapaczod2020 » 23 mar 2024, 4:03

Ostatnio skusiłem się na mix za 45 zł a w nim:

2x Ekstra Pieniądze (Ekspres Losy)
2x Pastelove 9
5x Szczęśliwe linie

Zestaw ten dał 63 zł (50 w 9, 10 w EP i 3 w SL).

Awatar użytkownika
pablovsky
Janusz kombinator
Posty: 105
Rejestracja: 13 lut 2024, 1:19
Kontakt:

Re: Mixy zdrapek

Post autor: pablovsky » 23 mar 2024, 13:32

Jeśli jest na plus, to już jest dobrze... Ja na weekend zmixowałem zdrapy za 137zł, jak znam życie, ciężko będzie osiągnąć 30% zwrotu, ale co zrobić, trzeba próbować...
IMG_20240323_132507_1711196815227.jpg
IMG_20240323_132507_1711196815227.jpg (1.46 MiB) Przejrzano 226 razy

Drapaczod2020
Świeżak
Posty: 20
Rejestracja: 20 sty 2024, 21:20
Kontakt:

Re: Mixy zdrapek

Post autor: Drapaczod2020 » 25 mar 2024, 1:32

I jaki wynik tego mixa?

Mój wczorajszy mix za 22 zł już dał minus. Składał się on z:

1x Vegas 777 (Ekspres Los)
2x Szczęśliwe linie
2x Pensja
2x Lotek

Był zwrot w 777, w jednej Pensji i w jednych liniach czyli 15 zł.

Awatar użytkownika
pablovsky
Janusz kombinator
Posty: 105
Rejestracja: 13 lut 2024, 1:19
Kontakt:

Re: Mixy zdrapek

Post autor: pablovsky » 25 mar 2024, 11:51

Drapaczod2020 pisze:
25 mar 2024, 1:32
I jaki wynik tego mixa?
Skoro miałeś zwrot 15zł z 22, to wcale nie jest tak źle, blisko 70% zwrotu. :)

Z mojego mixa nie zdrapałem jeszcze czterech sztuk po 3zł, zabrakło czasu. Więc łączna suma zdrapek wyniosła 125zł i ogólnie też jest lepiej, niż się spodziewałem. Zwrot z tej kwoty, to równe 90zł, przeszło 70%.

Niestety dwa puste Paradiso, moja ulubiona zdrapa zawiodła. "Dwie "Lucky koniczyny" też echo. Najwięcej przyniosły "Szczęśliwe linie", 1x18zł, 1x36zł, 2x3zł.
W "Krzyżówce XL" pierwszy raz zdrapałem całe hasło - "Sylwia" na kwotę 15zł. W drugiej "XL" cztery słowa za 10zł.

Czyli ogólnie nie było tragedii, co mnie cieszy, bo powiedziałem, że jak wyjdzie poniżej 30% zwrotu, to robię tydzień przerwy. ;)

sk8erboy26
Lottożłop
Posty: 1170
Rejestracja: 03 lis 2022, 18:20
Lokalizacja: Bielsko Biała
Kontakt:

Re: Mixy zdrapek

Post autor: sk8erboy26 » 29 mar 2024, 18:09

A to mój mix świąteczny za 211 zeta bo tyle miałem z wymianki zdrapek więc zobaczymy co z tego wyniknie :D
Brakuje Pisanki bo nie znalazłem ale może jeszcze jutro gdzieś znajdę żeby dociągnąć do 250 ;)
Załączniki
20240329_180651.jpg
20240329_180651.jpg (737.37 KiB) Przejrzano 90 razy

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 95 gości