Zdrapki - podstawowe informacje i instrukcje

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
pietrekth7
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: 03 lip 2019, 21:08
Kontakt:

Re: Zdrapki - podstawowe informacje i instrukcje

Post autor: pietrekth7 » 31 paź 2019, 18:41

Witam
Dziś na moim osiedlu w żabce uruchomiono punkt lotto 😊 więc pytam o możliwość wyboru samemu zdrapki i słyszę nie możemy pytam dlaczego :?: a babeczka przedstawiciel lotto zabronił :!:

Awatar użytkownika
mzielakzielakm
Lottożłop
Posty: 1541
Rejestracja: 16 mar 2019, 20:25
Kontakt:

Re: Zdrapki - podstawowe informacje i instrukcje

Post autor: mzielakzielakm » 31 paź 2019, 21:20

Temat wałkowany na forum niejednokrotnie. Lotto otwiera punkty gdzie popadnie , nie patrząc na jakość obsługi klienta. A dla pracownika to jest zawsze dodatkowe obciążenie bo mógłby w tym momencie w spokoju wypić kawę a nie wklepywac kupony lotto. W pewnym sensie rozumiem tych pracowników , gdzie dochodzi im dodatkowy narzucony obowiązek bez dodatkowych pieniędzy za pracę. Ja poprostu omijam takie punkty szerokim łukiem, bo też mi się zdarzały teksty typu a maszyna się zepsuła, brak neta , albo nie można wybierać zdrapek

Awatar użytkownika
Kaszmir
Maniak
Posty: 709
Rejestracja: 22 kwie 2020, 14:04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Re: Zdrapki - podstawowe informacje i instrukcje

Post autor: Kaszmir » 10 maja 2020, 21:42

Gdzieś wyczytałem że lotto ma również zdrapki online , to prawda ? Na ich stronie nie widzę nic takiego .
Kręci ksiądz i białogłowa, co ukręci w morde schowa.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Zdrapki - podstawowe informacje i instrukcje

Post autor: Krzysiek » 10 maja 2020, 22:54

Nic takiego nie ma - i w najbliższym czasie raczej na pewno nie będzie, o ile w ogóle będą kiedykolwiek.
Techniczne jest to wykonywalne,m ale raczej TS zdrapek tak jak gier nie rzuci do neta. Między innymi przez to, że to najlepszy tort zarobkowy kolektur.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kaszmir
Maniak
Posty: 709
Rejestracja: 22 kwie 2020, 14:04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Re: Zdrapki - podstawowe informacje i instrukcje

Post autor: Kaszmir » 11 maja 2020, 12:45

Czy ktoś doswiadczony mógł by się wypowiedzieć na temat opłacalności kupna zdrapek z przedziału 20/30zl gdy zostały w paczce ostatnie sztuki ? Czy lepiej opłaca się skubać z nowo otwartej paczki ? Być może ktoś powie że to nie ma znaczenia ?
Kręci ksiądz i białogłowa, co ukręci w morde schowa.

Patrekur
Świeżak
Posty: 28
Rejestracja: 08 kwie 2020, 0:03
Kontakt:

Re: Zdrapki - podstawowe informacje i instrukcje

Post autor: Patrekur » 26 cze 2020, 9:08

W ile czasu musi zejść, powiedzmy, 4,5 mln nakładu zdrapek, by była ona uznana za sukces?

Patrekur
Świeżak
Posty: 28
Rejestracja: 08 kwie 2020, 0:03
Kontakt:

Re: Zdrapki - podstawowe informacje i instrukcje

Post autor: Patrekur » 07 lip 2020, 21:15

Patrekur pisze:
26 cze 2020, 9:08
W ile czasu musi zejść, powiedzmy, 4,5 mln nakładu zdrapek, by była ona uznana za sukces?
Ponawiam pytanie. Mam na myśli zdrapkę za 5 zł.

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4568
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Zdrapki - podstawowe informacje i instrukcje

Post autor: Nutaharion » 09 lip 2020, 18:47

Patrekur pisze:
07 lip 2020, 21:15
Patrekur pisze:
26 cze 2020, 9:08
W ile czasu musi zejść, powiedzmy, 4,5 mln nakładu zdrapek, by była ona uznana za sukces?
Ponawiam pytanie. Mam na myśli zdrapkę za 5 zł.
Wydaje mi się, że tak z 4 miesiące.
Na początku jest boom, bo nowość, sprzedaż w dniu rozpoczęcia sprzedaży to nawet 200 000 zdrapek. Później jest już tylko gorzej. Wydaje mi się, że średnia 50 000 / dziennie, czyli 4 miesiące (odliczając dni wolne od pracy) oznaczałaby sukces sprzedażowy.
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

Patrekur
Świeżak
Posty: 28
Rejestracja: 08 kwie 2020, 0:03
Kontakt:

Re: Zdrapki - podstawowe informacje i instrukcje

Post autor: Patrekur » 10 lip 2020, 7:03

Dzięki. Teoretycznie dobra sprzedaż powinna być gwarancją wypuszczenia przez TS-a kolejnej edycji danej zdrapki, tymczasem nawet te znane i lubiane kasują. Do dziś nie pojmuję rezygnacji z np. Kopalni Diamentów czy Maxi Casha. Nie warto się zatem zbyt mocno nastawiać na to, że nasza ulubiona zdrapka będzie kontynuowana.

pikachu
Cyc
Posty: 5
Rejestracja: 07 cze 2021, 19:50
Kontakt:

Re: Zdrapki - podstawowe informacje i instrukcje

Post autor: pikachu » 07 cze 2021, 19:57

"To po trzech tych samych literach na zdrapkach, można się dowiedzieć, czy się wygrało."

Czy przypadkiem nie wprowadzasz ludzi w błąd? Przy większych wygranych litery są inne a nie takie same. Więc jakby ktoś się chciał opierać tylko na literach to może wyrzucić do śmietnika wygraną.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości