Zdrapki, które warto kupować.

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
Aszmodai
Janusz kombinator
Posty: 129
Rejestracja: 08 gru 2019, 21:09
Kontakt:

Re: Zdrapki, które warto kupować.

Post autor: Aszmodai » 06 paź 2021, 16:44

Filemon pisze:
06 paź 2021, 14:19
Blank trafił główną wygraną w Kopalni Diamentów.
Przy jakim pozostałym nakładzie w obiegu ? Pamiętasz może ?

Awatar użytkownika
Filemon
Lubi chajc
Posty: 443
Rejestracja: 16 sie 2018, 20:22

Re: Zdrapki, które warto kupować.

Post autor: Filemon » 06 paź 2021, 16:46

Nie pamiętam.

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5120
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Zdrapki, które warto kupować.

Post autor: grzybek » 06 paź 2021, 20:20

blank trafił główną gdy nakład wynosił bodaj poniżej 10% a pula była ok. 400-500tys. z początkowych 4 mln zł. blank, jak pamiętasz to napisz dokładnie jak to było.

36000 w liniach to wygrał TomekB :)

Poza blankiem to chyba nikt przy polowaniach głównej nie trafił ale to nie znaczy że polowania były w 100% bez sensu. Trzeba mieć na uwadze że zdarzały się przypadki że główna padła a dany użytkownik forum był od tej wygranej o włos. Np. kilka paczek obok, główna padła w kolekturze której nie odwiedził, przyszedł po zdrapki za wczesnie/za późno, nie kupił wszystkich zdrapek z punktu a w pozostałych sztukach nadal czekała główna którą trafił inny klient.

Ja jestem jedną z osób które polowały na główną i przez głupotę tej głównej nie trafiłem. Już kiedyś pisałem ale przypomnę. Pod koniec 2017r. szukałem deszczu pieniędzy i złotej rybki. W kolekturach albo już nie było tych zdrapek albo ostatnie 5-10 sztuk i wtedy brałem wszystkie jak leci. Pierwotnie miałem jeszcze odwiedzić taką budkę na warszawskiej i odpuściłem, bo zwyczajnie nie chciało mi się już tam iść, byłem zmęczony. Kilka dni później przyszło info że własnie w tej budce padła główna w deszczu, a szczęśliwa zdrapka chyba była kupiona 1-2 dni po tym jak jak miałem do niej iść. Aha i nakład wtedy wynosił ok. 7-8%. I w ten sposób przepierdzieliłem szansę na 40000, gdyby budkę odwiedził to zwyczajnie ta wygrana należała by do mnie.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Zdrapki, które warto kupować.

Post autor: Krzysiek » 06 paź 2021, 21:03

Z tego roku to nie tak dawno kolega @MobilisA075 brał zdrapki z paczki gdzie była główna w Morzu Kasy, wiec przeszła mu niemal koło samego nosa. :roll:
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości