Zikwidować podział na transze?

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Pixa
Świeżak
Posty: 32
Rejestracja: 19 sty 2021, 16:14
Kontakt:

Zikwidować podział na transze?

Post autor: Pixa » 15 mar 2021, 8:13

Witam,

tak mi przyszło do głowy - czy nie lepiej byłoby gdyby znieść transze i drukować wszystko na raz? Znikłoby całe zamieszanie z przedziałami. Fakt, gdyby zeszły wszystkie główne, to część osób by danej zdrapki już nie kupiło, ale z drugiej strony wiele osób nie sprawdza przedziałów i tak, a sprawdzacze i dzisiaj nie kupią zdrapki w złym przedziale/bez głównej.

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4568
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Zikwidować podział na transze?

Post autor: Nutaharion » 15 mar 2021, 8:39

Oczywiście, że transze powinny zostać :cool:
Inni niech sobie biorą kupę zapakowaną w świecący kartonik. Ja wolę jednak manewrować tak żeby z którejś wyciągnąć jakiś diament :lol:
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5120
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Zikwidować podział na transze?

Post autor: grzybek » 15 mar 2021, 15:58

Dla osób które nie znają się na zdrapkach cały nakład jest jedną transzą i myślą, że kupując dowolną zdrapkę zawsze mają szansę na główną. Znowuż odwołam się do jutuba, gdzie niektórzy drapią i polecają 500 w diamenatch "bo jest jeszcze główna", ale i tak kupują diamenty ze złych przedziałów. Raz nawet ktoś powiedział takie coś "no, przedział mam nie ten, no ale może akurat trafię tą główną" także ten...

Podział na transze musi zostać, z resztą dzięki transzom unikamy skumulowania lepszych w jednym regionie kraju i słabszych w innym regionie. Dzięki transzom większość wygranych jest równo rozłożona po kraju o czym już kiedyś wspominałem. No i zawsze to jakieś ułatwienie w poszukiwaniu głównej. A czy jest to problematyczne? Akurat reszta użytkowników i zainteresowanych nie musi się tym przejmować, samemu przeliczać itp. bo macie dane podane na tacy na forum czy jakazdrapka. Tylko ja i Nutaharion się "męczymy" z ustalaniem przedziałów chociaż bardziej to robimy w ramach jakiegoś tam hobby ;)

Pixa
Świeżak
Posty: 32
Rejestracja: 19 sty 2021, 16:14
Kontakt:

Re: Zikwidować podział na transze?

Post autor: Pixa » 15 mar 2021, 17:53

grzybek pisze:
15 mar 2021, 15:58
No i zawsze to jakieś ułatwienie w poszukiwaniu głównej.
Myślę, że w przypadku jednej transzy byłoby jeszcze prościej - zeszło 50% nakładu, to znaczy, że warto brać, bo są jeszcze np. 3 główne. Teraz musisz patrzeć i na % sprzedanych i na przedział.
grzybek pisze:
15 mar 2021, 15:58
A czy jest to problematyczne? Akurat reszta użytkowników i zainteresowanych nie musi się tym przejmować, samemu przeliczać itp. bo macie dane podane na tacy na forum czy jakazdrapka. Tylko ja i Nutaharion się "męczymy" z ustalaniem przedziałów chociaż bardziej to robimy w ramach jakiegoś tam hobby ;)
Za co wielkie dzięki :-) Swoją drogą na stronce jest błąd - w miodach są jeszcze dwie główne do wzięcia, a nie jedna :-)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości