Ile wygranych ląduje w koszu???

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4568
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Ile wygranych ląduje w koszu???

Post autor: Nutaharion » 11 gru 2020, 17:32

To się kończy tak jak na obrazku:
(∩ ͡° ͜ʖ ͡°)⊃━☆

Obrazek
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

nunca30
Janusz kombinator
Posty: 159
Rejestracja: 14 sie 2019, 18:16
Kontakt:

Re: Ile wygranych ląduje w koszu???

Post autor: nunca30 » 06 lut 2021, 13:35

Trochę nie na temat, ale... Kupowałem dziś dwie paczki ekstra pensji. Całe. Pani się zagapila i jak sama przyznała powinna była nabić mi te dwie które sprzedała, a w rzeczywistości zeskanowała jedna inna plus druga te, która faktycznie kupiłem. Ostatecznie jedna ze sprzedanych mi paczek została niezeskanowana, czyli równie dobrze mógłbym ja ukraść ( :twisted: ).
Problemu z wypłatami wygranych z tej paczki nie było żadnych w innych kolekturach.
To jak to jest?

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Ile wygranych ląduje w koszu???

Post autor: Krzysiek » 06 lut 2021, 19:02

A jak ma być? Prawidłowo. Zdrapki się blokuje jak są kradzione. Wtedy zgłasza się do oddziału. A tu prócz tego że kolektorka która ci sprzedała będzie mieć manko w kasie brakującej paczki to poza tym nic innego się nie stało. Żebyś nie mogła wypłacić z tej nie zeskanowanej paczki to musiała by zgłosić do oddziału.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

nunca30
Janusz kombinator
Posty: 159
Rejestracja: 14 sie 2019, 18:16
Kontakt:

Re: Ile wygranych ląduje w koszu???

Post autor: nunca30 » 06 lut 2021, 20:21

Całe życie myślałem, że zeskanowanie paczki podczas otwarcia dopiero ja "aktywuje"

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Ile wygranych ląduje w koszu???

Post autor: Krzysiek » 06 lut 2021, 22:27

Nie, nie nabita paczkę na lottomat zawsze sprzedawca może Ci sprzedać. Tylko ze on później będzie miał braki
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Jem12
Cwaniak
Posty: 202
Rejestracja: 10 paź 2019, 22:20
Kontakt:

Re: Ile wygranych ląduje w koszu???

Post autor: Jem12 » 06 lut 2021, 22:47

Jak kupowałam linie za 5 zł cała paczke to Pani nabila inną a jak upomnialam że czemu nie ta co biorę(balam się że będzie problem z wygranymi-odbiorem). To dostałam odpowiedź że nie musi tej nabijać akurat a inna jako sprzedaż paczki. Wygrane odebrałam bez problemu oczywiście😊

Pixa
Świeżak
Posty: 32
Rejestracja: 19 sty 2021, 16:14
Kontakt:

Re: Ile wygranych ląduje w koszu???

Post autor: Pixa » 07 lut 2021, 11:47

Kody QR musiałyby być też do zdrapania, inaczej główne nagrody zgarnialiby tylko właściciele kolektur.

Ale fakt, przy drapaniu całej paczki zawsze pod koniec mam oczopląs i łatwo coś przegapić. Później jeszcze raz sprawdzamy "Odpady" i praktycznie zawsze coś w nich jest.

newużytkownik
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:41
Kontakt:

Re: Ile wygranych ląduje w koszu???

Post autor: newużytkownik » 20 maja 2021, 18:31

Ogólnie zdrapek już prawie wcale nie kupuję - nawet do kolektur nie chodzę, bo mam konto online. Ostatnio jednak byłem w kolekturze stacjonarnej przed którą był kosz, do którego wyrzuciłem jakiś paragon - nachyliłem się a tam na wierzchu Super Linie ze zdrapanymi tylko literkami... pod spodem też kupka zdrapek... W głowie tysiąc myśli - "nie no, wyjdę na menela..." - wszedłem do środka, kupiłem 1 zdrapkę, po czym minąłem kosz... w domu zaś napadły mnie wątpliwości - "kurczę, przecież mogłem udać, że coś wyrzucam mając w ręku tę 1 zdrapkę i sięgnąć po te w koszu - wyglądałoby to naturalnie"... a potem przyszła ulewa i pewnie zalała cały ten kosz... czy tak właśnie przepadają główne wygrane ? Hmm... Przyznam, że mogłoby być to ekscytujące tak dodrapać po kimś :)

Awatar użytkownika
GracekGracekx321
Cwaniak
Posty: 243
Rejestracja: 22 kwie 2021, 14:13
Kontakt:

Re: Ile wygranych ląduje w koszu???

Post autor: GracekGracekx321 » 20 maja 2021, 18:55

Mogą zdrapywać kontrolne i dawać do sprawdzenia na maszynie. Jak jest pustak, to kolektor oddaje zdrapkę z informacją "Brak wygranej, może pan wyrzucić do kosza".

Sam tak robię w przypadku Krzyżówek - nie lubię ich drapać - a gram by wygrać (staram się).

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5120
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Ile wygranych ląduje w koszu???

Post autor: grzybek » 20 maja 2021, 20:07

A propos głównego wątku tematu w zakończonej wczoraj XXL-ce wyszło mi, że ludzie nie odebrali wygranych na łączną sumę ok. 220 000 złotych. Przy tym nakładzie, formule zdrapki to nawet nie jest dużo, oczywiście dodając, że część nagród I i II stopnia też wylądowała w koszu o to jednak jest to strata na poziomie 300-400tys, ale nadal mniej niż w happy 7 gdzie powodem straty prawie 1 mln zł był słabo oznakowany bonus - ludzie na potęgę wyrzucali 10 i 20zł i się uzbierało.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości