Nowa strona lotto.pl

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
pat94
Cwaniak
Posty: 318
Rejestracja: 29 sty 2019, 10:23
Kontakt:

Re: Nowa strona lotto.pl

Post autor: pat94 » 18 cze 2020, 18:04

Ale kopalnie diamentów, której sprzedaż skończyła się chyba w lutym też musieli dodać na stronę, chorzy by byli, jakby strona była zbyt dobrze zrobiona. :D

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5120
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Nowa strona lotto.pl

Post autor: grzybek » 24 cze 2020, 16:47

vsvper pisze:
24 cze 2020, 15:27
Wgl ta strona Lotto nowa to niewypał totalny :/
Dawno nie widziałem tak okropnej strony internetowej, ja na tę stronę to już nawet nie wchodzę. Jest totalnie nieprzystępna dla mnie, baa... irytująca. Bez względu na grę liczbową czy zdrapki nie ma takiego prostego menu w formie listy które było na poprzedniej stronie. Ze zdrapkami jest najgorzej, wielkie ikony na pół ekranu, a że zdrapek jest 60 to zanim się przejedzie 20 razy kółkiem na dół strony to już człowieka szlak trafia. Albo nawet nie przejedzie kółkiem bo trzeba za każdym razem rozwijać stronę o 6 nowych zdrapek. Nawet zmniejszenie strony do rozmiaru 50% niewiele daje. Połowa ikonek nie ma łącza do strony zdrapki i trzeba otwierać odnośnik w nowej karcie lub oknie. Strona nie zapamiętuje filtrów wyszukiwania i po wejściu w jedną zdrapkę i cofnięciu się znowu trzeba wyszukiwać od nowa. Wczoraj czy przedwczoraj uzupełnili część archiwum do 2013r. 2012 i starsze, które były wcześniej kompletne to nie mają wzorów do zdrapania, tabeli wygranych, wielu skanów brakuje. I tak mógłbym wymieniać w nieskończoność. Dziękuję, ale z ich strony to ja już nie skorzystam. Już wolę wejść na forum, u nas jest wszystko przestronnie podane i przede wszystkim kompetentne i nienafaszerowane mdłą propagandą lotto-reportera informacje. A jak potrzebuję sprawdzić atrakcyjność to jest arkusz Nutahariona. Więcej nie trzeba.

Ta strona ma zbyt bajkowy anturaż, to jest taki typowy przerost formy nad treścią. Dane nie są konkretnie podane tylko poowijane w bawełne.

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6571
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Nowa strona lotto.pl

Post autor: ER33 » 24 cze 2020, 17:30

Wszystkie amerykańskie loterie mają taką właśnie formułę od dawna.
Styl podobny. Było do przewidzenia, że znowu coś od nich zgapimy.
Zdrapy kopiujemy, to i po całej witrynie teraz pojechali.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Nowa strona lotto.pl

Post autor: Krzysiek » 24 cze 2020, 22:44

W końcu z Amerykanami mamy nie tylko sojusze militarne ale też loteryjne i te od kopiowania. :lol:
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

piotrek155
Świeżak cebula
Posty: 79
Rejestracja: 22 lut 2019, 16:15
Kontakt:

Re: Nowa strona lotto.pl

Post autor: piotrek155 » 25 cze 2020, 10:55

Dodali przy najwyższych wygranych w zdrapkach nazwy i skany zdrapek. Wcześniej była tylko wygrana, adres kolektury i data.

Dodano po 3 minutach 43 sekundach:
To znaczy na chwilę obecną jest "zobacz los", ale nie wczytuje się skan zdrapki.

Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1281
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Nowa strona lotto.pl

Post autor: Rocker » 25 cze 2020, 11:11

piotrek155 pisze:
25 cze 2020, 10:59
Dodali przy najwyższych wygranych w zdrapkach nazwy i skany zdrapek. Wcześniej była tylko wygrana, adres kolektury i data.

Dodano po 3 minutach 43 sekundach:
To znaczy na chwilę obecną jest "zobacz los", ale nie wczytuje się skan zdrapki.
Dodali skany ,ale chyba musieli by to robić ręcznie do każdej wygranej podlinkować zdjęcie. Tak samo jak i u nas na forum poznikały skany zdjęć starszych wygranych.

Dodano po 10 minutach 3 sekundach:
A strona myślę, że jej funkcjonalność się polepszy. Na pewno jest ona bardziej przyjazna pod urządzenia mobilne, bo najczęściej tak jej używam. A wielu się nie podoba bo ludzie nie lubią zmian. Ja tam jestem pozytywnie nastawiony.

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4568
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Nowa strona lotto.pl

Post autor: Nutaharion » 25 cze 2020, 12:13

Ucieszyłem się jak zobaczyłem krok w dobrym kierunku. Ktoś jednak słucha tego naszego narzekania :mrgreen:
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

Awatar użytkownika
boobs
***MISZCZ ML***
Posty: 1223
Rejestracja: 16 lip 2018, 18:26
Kontakt:

Re: Nowa strona lotto.pl

Post autor: boobs » 25 cze 2020, 19:59

Zauważyłem też, że wygrane z piątku wrzucają w sobotę, zaś wygrane z soboty pojawiają się na stronie w niedzielę, a wcześniej wszystkie wygrane z piątki, soboty i niedzieli podawali w poniedziałek. Także taka zmiana.

nunca30
Janusz kombinator
Posty: 159
Rejestracja: 14 sie 2019, 18:16
Kontakt:

Re: Nowa strona lotto.pl

Post autor: nunca30 » 09 sty 2021, 11:41

Jak reaktywować konto lotto? Usunąłem/zamknąłem bo myślałem że uda się w ten sposób skasować ustawione kiedyś limity. Teraz konto nie działa, jak również nie mogę utworzyć nowego, bo dostaje info że widnieje w systemie.
Ktoś? Coś?

Scenic
Lubi chajc
Posty: 450
Rejestracja: 28 wrz 2019, 10:20
Kontakt:

Re: Nowa strona lotto.pl

Post autor: Scenic » 09 sty 2021, 11:44

Limity się nie skasują, Po założeniu nowego konta będą identyczne wraz z starą historią .


Aby założyć nowe konto trzeba odczekać 30dni od chwili złożenia zlecenia zamknięcia.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 7 gości