Co myślicie o zdrapkach?

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
Wojtek
Świeżak
Posty: 34
Rejestracja: 06 cze 2020, 19:18
Lokalizacja: Południowe Lubuskie
Kontakt:

Co myślicie o zdrapkach?

Post autor: Wojtek » 11 cze 2020, 8:17

Co myślicie o zdrapkach :?: Opłaca się kupować, czy to rodzaj pewnej rozrywki :?:
Taki typowy borowik. :lol:

marissaw007
Lubi chajc
Posty: 491
Rejestracja: 14 wrz 2019, 23:17
Kontakt:

Re: Co myślicie o zdrapkach?

Post autor: marissaw007 » 11 cze 2020, 8:29

Dla TS'a opłaca się żebyś kupował :)

A tak na serio to polecam tylko dla rozrywki bez nastawienia się że akurat Tobie trafi się główna :)

Awatar użytkownika
Kaszmir
Maniak
Posty: 709
Rejestracja: 22 kwie 2020, 14:04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Re: Co myślicie o zdrapkach?

Post autor: Kaszmir » 11 cze 2020, 9:35

Zdrapki ... :?

Badania nad opłacalnością trwają :lol:

Póki co po moim temacie można wnieść że, trzeba traktować ten rodzaj rozrywki jako, umilacz czasu . Kupując nie zbyt często.
Kręci ksiądz i białogłowa, co ukręci w morde schowa.

nunca30
Janusz kombinator
Posty: 159
Rejestracja: 14 sie 2019, 18:16
Kontakt:

Re: Co myślicie o zdrapkach?

Post autor: nunca30 » 11 cze 2020, 11:37

Dokładnie tak...chociaż ja lubię w zdrapkach to, że od razu wiem na czym stoję i czy (oraz ile) wygrałem.

Awatar użytkownika
pat94
Cwaniak
Posty: 318
Rejestracja: 29 sty 2019, 10:23
Kontakt:

Re: Co myślicie o zdrapkach?

Post autor: pat94 » 11 cze 2020, 13:12

Co myślę,że wszystko idzie w złym kierunku. Nie nastawiają się na jakość i kreatywność, bo wiedzą że ludzie prędzej czy później i tak kupią cały nakład. Obniżanie głównych wygranych i dużo drobnicy , to trend który już dawno widzimy. Do tego, coraz częściej widzę jak w kolekturach, otwartych jest po 2-3 paczki danej zdrapki(wcześniej tego u mnie w kolekturze nie było) i weź coś ustrzel z takiego boom 777 przy 3 otwartych paczkach (75 sztuk), dlatego kupuje coraz mniej zdrapek, a obstawiam, że w niedalekiej przyszłości w ogóle zaprzestane :) nigdy nie nastawiałem się, że trafię główną :D choć fajnie czasami coś sobie podrapać, np. moją ulubioną krzyżówkę xxl ;)

Awatar użytkownika
Wojtek
Świeżak
Posty: 34
Rejestracja: 06 cze 2020, 19:18
Lokalizacja: Południowe Lubuskie
Kontakt:

Re: Co myślicie o zdrapkach?

Post autor: Wojtek » 11 cze 2020, 14:20

Kaszmir pisze:
11 cze 2020, 9:35
Zdrapki ... :?

Badania nad opłacalnością trwają :lol:

Póki co po moim temacie można wnieść że, trzeba traktować ten rodzaj rozrywki jako, umilacz czasu . Kupując nie zbyt często.
Uważam tak samo :)
Taki typowy borowik. :lol:

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Co myślicie o zdrapkach?

Post autor: Krzysiek » 11 cze 2020, 18:58

Chyba jeszcze jedyny target zdrapek nie zepsutych to tych za 3 zł. Dlatego że są tam stałe takie jak Krzyżówka i male Linie
To też segment gdzie niemal nie ma nowości.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
Wojtek
Świeżak
Posty: 34
Rejestracja: 06 cze 2020, 19:18
Lokalizacja: Południowe Lubuskie
Kontakt:

Re: Co myślicie o zdrapkach?

Post autor: Wojtek » 11 cze 2020, 19:14

Krzysiek pisze:
11 cze 2020, 18:58
Chyba jeszcze jedyny target zdrapek nie zepsutych to tych za 3 zł. Dlatego że są tam stałe takie jak Krzyżówka i male Linie
To też segment gdzie niemal nie ma nowości.
W sumie tu ogólnie chodzi o to, że czym więcej zdrapywania, tym większa szansa na wygraną :lol:
Taki typowy borowik. :lol:

Awatar użytkownika
kropka441
Cwaniak
Posty: 244
Rejestracja: 04 sie 2019, 21:18
Kontakt:

Re: Co myślicie o zdrapkach?

Post autor: kropka441 » 11 cze 2020, 19:48

Coraz gorzej jest wygrać coś w zdrapki. Oglądam też filmiki na youtubie i dużo jest takich gdzie nawet jedna zdrapka nie wygrywa. Ostatnio kupiłam 10 różnych po 10 zł i wszystkie puste. Myślę, że jak grać to sporadycznie bo inaczej się popłynie. W paczkach jest coraz mniej wygrywających zdrapek i naprawdę ciężko coś trafić, a i tak jak się trafi zwrot to zwykle się wymienia. Trzy albo 2 lata temu miałam największą wygraną 360zł . Łatwo policzyć, że przy systematycznej grze i tak jest się do tyłu. Człowiek cieszy się, że wygra 50 zł czy 100 zł, a i tak dużo więcej przegra. Dochodzę do wniosku,że jak już grać to tylko w gry liczbowe i też niezbyt często i za małe kwoty. Trzy razy miałam ostatnio trójkę przy jednym zakładzie w lotka i chyba tak będę grać, żeby być w grze ale nie sponsorować lotka.

Awatar użytkownika
Wojtek
Świeżak
Posty: 34
Rejestracja: 06 cze 2020, 19:18
Lokalizacja: Południowe Lubuskie
Kontakt:

Re: Co myślicie o zdrapkach?

Post autor: Wojtek » 11 cze 2020, 19:58

kropka441 pisze:
11 cze 2020, 19:48
Coraz gorzej jest wygrać coś w zdrapki. Oglądam też filmiki na youtubie i dużo jest takich gdzie nawet jedna zdrapka nie wygrywa. Ostatnio kupiłam 10 różnych po 10 zł i wszystkie puste. Myślę, że jak grać to sporadycznie bo inaczej się popłynie. W paczkach jest coraz mniej wygrywających zdrapek i naprawdę ciężko coś trafić, a i tak jak się trafi zwrot to zwykle się wymienia. Trzy albo 2 lata temu miałam największą wygraną 360zł . Łatwo policzyć, że przy systematycznej grze i tak jest się do tyłu. Człowiek cieszy się, że wygra 50 zł czy 100 zł, a i tak dużo więcej przegra. Dochodzę do wniosku,że jak już grać to tylko w gry liczbowe i też niezbyt często i za małe kwoty. Trzy razy miałam ostatnio trójkę przy jednym zakładzie w lotka i chyba tak będę grać, żeby być w grze ale nie sponsorować lotka.
No nie wiem, u mnie jak kupuje 3 lub 4 zdrapki to zawsze się coś trafia, ale oczywiście nie gram dla wygranej, tylko dla przyjemności, bo to dla mnie rodzaj pewnej rozrywki. :roll:
Taki typowy borowik. :lol:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości