Dziennik zdrapkowy

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
Kaszmir
Maniak
Posty: 709
Rejestracja: 22 kwie 2020, 14:04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Re: Dziennik zdrapkowy

Post autor: Kaszmir » 15 maja 2020, 10:52

Cóż start zdrapki Mega pensja dla mnie słaby :lol:

001,002,003,005,006

P U S T A K I :oops:

Bilans ogólny: -430 zł

Dodano po 56 minutach 5 sekundach:
019 ZWROT
020 pusta
025 pusta

Bilans: -450 zł
Kręci ksiądz i białogłowa, co ukręci w morde schowa.

Awatar użytkownika
Kaszmir
Maniak
Posty: 709
Rejestracja: 22 kwie 2020, 14:04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Re: Dziennik zdrapkowy

Post autor: Kaszmir » 16 maja 2020, 13:47

001 oraz 024 P U S T A K I :oops:

002 zwrot.

Bilans ogólny: -470 zł
Kręci ksiądz i białogłowa, co ukręci w morde schowa.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Dziennik zdrapkowy

Post autor: Krzysiek » 16 maja 2020, 22:59

Jeśli się mogę wtrącić..
to szczerze Ci napisze że ten bilans uratować będzie Ci ciężko. żebyś mógł zjechać nawet poniżej połowy wydatków i minusa którego masz, musiałbyś w którejś zdrapce wyłowić 300 lub 500 zl a najlepiej 1 tysiąc aby było z czego ewentualnie tracić w miarę bez szwanku na chwilę.

Według mnie a pisze to bo ja dawno temu zaprzestałem bawienia się w zdrapki to przy tym co wydajesz na nie i cały czas minusa to ja na twoim miejscu bym zrezygnował ze zdrapek i za te pieniądze które wydajesz na nie przeszedł np. na Szybkie 500. Jest o wiele większa szansa że to co wydajesz kompensowało by się a i jest realna szansa być na nie wielkim minusie lub nawet sporo na plus z szansą na główna. Co prawda to tylko albo aż 600 zł tygodniowo ale według mnie większa niż nawet szansa na II czy III stopnień w zdrapkach. Zdrapki to taka trochę studnia bez dna....
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kaszmir
Maniak
Posty: 709
Rejestracja: 22 kwie 2020, 14:04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Re: Dziennik zdrapkowy

Post autor: Kaszmir » 16 maja 2020, 23:37

Prawdopodobnie będzie jak mówisz, Sam zaczynam zauważać że zdrapki to albo dla farciarzy albo dla ściemniaczy (każdy będzie wiedział co mam na myśli) :roll: zrobiłem to głównie z ciekawości i dla sprawdzenia czy się da :lol: takie doświadczenie :) ale jesteś już któraś z rzędu osobą która ma podobne zdanie. Coś w tym musi być :D
Kręci ksiądz i białogłowa, co ukręci w morde schowa.

marissaw007
Lubi chajc
Posty: 491
Rejestracja: 14 wrz 2019, 23:17
Kontakt:

Re: Dziennik zdrapkowy

Post autor: marissaw007 » 17 maja 2020, 17:46

Krzysiek pisze:
16 maja 2020, 22:59
Jeśli się mogę wtrącić..
to szczerze Ci napisze że ten bilans uratować będzie Ci ciężko. żebyś mógł zjechać nawet poniżej połowy wydatków i minusa którego masz, musiałbyś w którejś zdrapce wyłowić 300 lub 500 zl a najlepiej 1 tysiąc aby było z czego ewentualnie tracić w miarę bez szwanku na chwilę.

Według mnie a pisze to bo ja dawno temu zaprzestałem bawienia się w zdrapki to przy tym co wydajesz na nie i cały czas minusa to ja na twoim miejscu bym zrezygnował ze zdrapek i za te pieniądze które wydajesz na nie przeszedł np. na Szybkie 500. Jest o wiele większa szansa że to co wydajesz kompensowało by się a i jest realna szansa być na nie wielkim minusie lub nawet sporo na plus z szansą na główna. Co prawda to tylko albo aż 600 zł tygodniowo ale według mnie większa niż nawet szansa na II czy III stopnień w zdrapkach. Zdrapki to taka trochę studnia bez dna....
Ja na kilka miesięcy zdrapki zamieniłem na Keno i szybkie 600. Byłem po tym bardziej na minusie niż przy zdrapkach. Może dlatego że najdrozsze jakie kupowałem to te za 5zl. Najwyższa wygrana... 18zl za 4/5 w Keno.
Wydaje mi się że mimo wszystko w zdrapkach jest większa szansa na zwrot. O głównej nie mówię bo to wszędzie graniczy z cudem.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Dziennik zdrapkowy

Post autor: Krzysiek » 17 maja 2020, 22:38

To wszystko zależy od tego jak grasz i jak kupujesz. Np przyjmując że tylko raz dziennie kupujesz zdrapkę za 5 zł to owszem. Gdzieś ten bilans będziesz miał w ryzach będąc nie wiele na minus lub plus. Inaczej jak będziesz wydawał na zdrapki dziennie 30 zl na kilka lub na dwie po 20 zl i pustaki będą za tobą się ciągnąc.

To samo jest z grą, ja mam jeden fajny kupon z SZ600 gdzie często odgrywam i miałem też kilka 50 zl i 250 zł.

Tak się zastanawiam czy w SZ600 nie napisać swojego "dziennika" gdzie bedę podawał bilans cały dzienny :)
Puzam jeszcze kedno online na 9 lub 10 liczb ale z mapy na jej podstawie i powiedzmy że tez gdzieś to kontroluje będąc na nie wielki minus.
Od razu piszę, że nie napalam się na kilka zakładów i ileś losowań. Często ot jest 1 losowanie na bieżąco modyfikowane z liczbami
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Dziennik zdrapkowy

Post autor: House » 18 maja 2020, 23:26

Kaszmir, sam wyciągniesz prędzej czy później wnioski. Twoja passa, bilans nie jest pechem tylko chlebem powszednim zdrapkowicza. Ja też już prawie w ogóle nie drapie. Ogólnie mniej gram w cokolwiek od TS bo najlepsza taktyka to zagrać czy kupić jeden los, zdrapkę raz na jakiś czas i tyle. Ci co piszę, że jak ma wpaść to wpadnie mają rację. Można się kopać z koniem ale to nic nie da.

Awatar użytkownika
Kaszmir
Maniak
Posty: 709
Rejestracja: 22 kwie 2020, 14:04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Re: Dziennik zdrapkowy

Post autor: Kaszmir » 19 maja 2020, 15:43

BooM 777

Numery : 006,011,013,015 P U S T A K I :oops:
Numer : 018 zwrot

Bilans : -510 zł
Kręci ksiądz i białogłowa, co ukręci w morde schowa.

Jem12
Cwaniak
Posty: 202
Rejestracja: 10 paź 2019, 22:20
Kontakt:

Re: Dziennik zdrapkowy

Post autor: Jem12 » 19 maja 2020, 23:50

Weź numer 16 albo 9😀

Awatar użytkownika
Kaszmir
Maniak
Posty: 709
Rejestracja: 22 kwie 2020, 14:04
Lokalizacja: Stalowa Wola
Kontakt:

Re: Dziennik zdrapkowy

Post autor: Kaszmir » 20 maja 2020, 9:29

Jem12 pisze:
19 maja 2020, 23:50
Weź numer 16 albo 9😀
:D przecież powtarzalności w paczkach nie ma :D
Kręci ksiądz i białogłowa, co ukręci w morde schowa.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości