JakaZdrapka.pl - czyli Ranking Zdrapkowy w nowej formie

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5118
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: JakaZdrapka.pl - czyli Ranking Zdrapkowy w nowej formie

Post autor: grzybek » 13 gru 2021, 23:56

pat94 pisze:
13 gru 2021, 21:32
Czy z tą stroną się coś stało? Niby pokazuje codzienną aktualizację, a wskaźniki procentowe nie ulegają zmianie :roll:
No bo na stronie lotto wszystko stanęło. Pamiętam kilka lat temu to aż 3 tygodnie nie aktualizowany puli wygranych. W najlepszym przypadku po Nowym roku to naprawia.

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4568
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: JakaZdrapka.pl - czyli Ranking Zdrapkowy w nowej formie

Post autor: Nutaharion » 14 gru 2021, 8:33

pat94 pisze:
13 gru 2021, 21:32
Czy z tą stroną się coś stało? Niby pokazuje codzienną aktualizację, a wskaźniki procentowe nie ulegają zmianie :roll:
Codziennie o 17 uruchamia się program do zbierania informacji z Lotto a że informacje z Lotto się nie zmieniają to i na JakaZdrapka są "przeterminowane" informacje :oops:
Trzeba czekać aż Lotto naprawi błędy po swojej stronie albo dać mi zdjęcia wyciągów dla wszystkich zdrapek z terminala to wrzucę je do bazy ręcznie :cool:
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

STUMPY21
Uzależniony od gry
Posty: 841
Rejestracja: 04 lip 2021, 21:03
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Re: JakaZdrapka.pl - czyli Ranking Zdrapkowy w nowej formie

Post autor: STUMPY21 » 15 gru 2021, 7:40

Szkoda ze nie ma aktualizacji. Oby szybko naprawili. Coś czuje ze jak naprawią to tak jebnie procentami w dół ze nie będzie wiadomo za która zdrapkę się brac :D

marcin3191
Cwaniak
Posty: 336
Rejestracja: 06 gru 2021, 22:22
Kontakt:

Re: JakaZdrapka.pl - czyli Ranking Zdrapkowy w nowej formie

Post autor: marcin3191 » 19 gru 2021, 8:46

Właśnie też sprawdzam i nic nie uzupełniają np ta za 10 zł gwiezdna fortuna ciągle 100 procent wszędzie

STUMPY21
Uzależniony od gry
Posty: 841
Rejestracja: 04 lip 2021, 21:03
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Re: JakaZdrapka.pl - czyli Ranking Zdrapkowy w nowej formie

Post autor: STUMPY21 » 21 gru 2021, 10:48

Odświeżyli na stronie lotto.pl więc teraz pozostaje czekać na nowe % :)

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4568
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: JakaZdrapka.pl - czyli Ranking Zdrapkowy w nowej formie

Post autor: Nutaharion » 21 gru 2021, 17:17

JZ już zaktualizowana. "Świąteczne Odliczanie" poszło ostro w dół w liczbie dostępnych losów i rzeczywiście musiałem się nabiegać żeby je dostać na prezent. Tutaj losów jest na pewno dużo mniej niż w rzeczywistości bo pewnie takich jak ja, że kupują je dla kogoś jest wielu więc dopiero po Świętach czy nawet po Nowym Roku pula będzie spadać mimo, że losy zostały zakupione kilka tygodni wcześniej.

No i "Super Linie" wpadły na II miejsce bo też sporo ich zeszło w międzyczasie.
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

STUMPY21
Uzależniony od gry
Posty: 841
Rejestracja: 04 lip 2021, 21:03
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Re: JakaZdrapka.pl - czyli Ranking Zdrapkowy w nowej formie

Post autor: STUMPY21 » 21 gru 2021, 21:54

Przy Super liniach jest błędna informacja. Pozostałe nagrody główne 2/18 a w szczegółowych informacjach min 3 nagrody główne: Gorące przedziały:

poniżej 40 000 - 2 z 3 nagród głównych do wygrania;

40 001 - 80 000 - 1 z 3 nagród głównych do wygrania;

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5118
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: JakaZdrapka.pl - czyli Ranking Zdrapkowy w nowej formie

Post autor: grzybek » 21 gru 2021, 22:08

Nie jest błędna tylko jakbyś doczytał dalej to byś wiedział że w liniach brakuje jednego skanu,a co za tym idzie numeru paczki który by można przyporządkować do danej transzy. Dlatego też w przedziałach teoretycznie są 3 główne a fizycznie tylko dwie. Gdybym wrzucił swoją charakterystyczną tabelkę to tam też są 3 luki, z resztą kiedys pisałem już o ten brakujący skan w liniach to nie wstawili tylko odesłali mnie do skanu z Elbląga...

STUMPY21
Uzależniony od gry
Posty: 841
Rejestracja: 04 lip 2021, 21:03
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Re: JakaZdrapka.pl - czyli Ranking Zdrapkowy w nowej formie

Post autor: STUMPY21 » 31 mar 2022, 18:34

Czy jest różnica między Jakazdrapka.pl a zdrapp? moze chodzi o różnice w godzinach aktualizacji danych?

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4568
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: JakaZdrapka.pl - czyli Ranking Zdrapkowy w nowej formie

Post autor: Nutaharion » 31 mar 2022, 20:39

Zdrapp korzysta z tych samych danych co JakaZdrapka.
Jeżeli między tymi rzeczami są gdzieś różnice to dlatego, że np. Zdrapp może zaokrąglać do pełnych liczb całkowitych a JakaZdrapka zaokrągla do 2 miejsca po przecinku.
Np. dla wartości 20.25 i 20.44 Zdrapp może je obie zaokrąglić do 20 i następnie posortować po np. nazwie. JakaZdrapka je ustawi dokładniej.
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości