Zdrapki - informacje o wygranych

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Oplyy
Lubi chajc
Posty: 431
Rejestracja: 11 sie 2019, 11:30
Kontakt:

Re: Zdrapki - informacje o wygranych

Post autor: Oplyy » 14 lis 2019, 15:52

Nutaharion pisze:
14 lis 2019, 14:29
14.11.2019 r.

55 000 zł
Super Vabank
Przytoczna


Obrazek
Ale lecą te wygrane

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4588
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Zdrapki - informacje o wygranych

Post autor: Nutaharion » 14 lis 2019, 16:20

14.11.2019 r.

36 000 zł
Szczęśliwe Linie
Kutno


Obrazek

14.11.2019 r.

200 000 zł
Moje 77
Sieradz


Obrazek
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1283
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Zdrapki - informacje o wygranych

Post autor: Rocker » 15 lis 2019, 11:46

Czasem tego nie rozumiem. W Kutnie często widać wygrane a ja mieszkam w mieście ponad dwukrotnie większym gdzie sporadycznie padają wygrane w zdrapkach :cry:

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2584
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Zdrapki - informacje o wygranych

Post autor: Krzysiek » 15 lis 2019, 12:28

mnie to nurtuje inne pytanie: przyglądając się wygranym w zdrapkach to można łatwo wywnioskować że wygrane typu od ponad 200k padają w dużych miastach. A te mniejsze od kwot ze zdrapek 2 czy 1 zł i 3 zł w małych miasteczkach czy miejscowościach.
I znów zadam pytanie z teorii spiskowej: czy nie macie wrażenia że jakby TS rozdzielał te wygrane? Bardzo duże wygrane w duże miasta a resztki po wsiach - misteczkach?
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4588
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Zdrapki - informacje o wygranych

Post autor: Nutaharion » 15 lis 2019, 12:35

To już chyba było wyjaśniane na starym forum i ja jeżdżąc podczas polowań po mniejszych mieścinach i zadupiach mogę to potwierdzić. Ludzie w miastach gustują w droższych zdrapkach, ogromna sprzedaż jest przy zdrapkach 5 zł i w górę. W przypadku mniejszych miejscowości bierze się czteropaka, fajeczki i zdrapkę za 1 zł / 2 zł do rachuneczku na 25 / 30 zł.

Nie generalizuję tego w żaden sposób, ale jak pisałem, jeździłem po tych małych miejscówkach z niewielkimi punktami i sprzedawcy sami wprost mówili, że te droższe zdrapki to nie schodzą i paczka zdrapek w cenie 20 zł potrafiła leżeć miesiącami. W miastach jak weźmiesz paczkę zdrapek to nikt się na ciebie głupio nie patrzy, a za miastem przy kupowaniu całej paczki czułem się gorzej jak alkoholik przychodzący codziennie rano po małpkę :roll:
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2584
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Zdrapki - informacje o wygranych

Post autor: Krzysiek » 15 lis 2019, 13:10

To u mnie na wsi jest chyba wyjątek od reguły bo zdrapki za 20 zł schodzą dość mocno. Mimo że moja wiocha z milionerów nie słynie.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1283
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Zdrapki - informacje o wygranych

Post autor: Rocker » 15 lis 2019, 14:21

To co piszesz Nutaharion może nie jest regułą ,ale ale myślę że w 90% przypadków się sprawdza. Na wsiach leżą te droższe zdrapki, a w miastach te tańsze. Jednak w mieście się to zmienia bo widzę wycieczki do kolektury i rodziców kupujących tańsze zdrapki dla dzieci i to nie pojedyncze przypadki.

A wygrane to losowość, ale zawsze człowiek się dziwi czemu akurat tam padła znowu wygrana i szuka usprawiedliwienia miejsca wygranej.

Awatar użytkownika
mzielakzielakm
Lottożłop
Posty: 1544
Rejestracja: 16 mar 2019, 20:25
Kontakt:

Re: Zdrapki - informacje o wygranych

Post autor: mzielakzielakm » 15 lis 2019, 20:07

Tylko patrzac na to ze TS rozstawia zdrapki , to pewnie temat musi znac przedstawiciel i wiedziec co w ktorej jest. Ale czy to mozliwe. A co wtedy jak zdrapki przesuwaja po innych koletkorach. Wygrana moze jezdIc po regionie?

Dodano po 7 minutach 25 sekundach:
Chociaz znajomy mi zawsze twierdzi , że ze zdrapami to jest lipa i wszystko ustawione jest jak w słynnym filmie Psy. I podaje mi inny przykład ze zdrapkami ale było to dobrych pare lat temu . Dwóch jego znajomych przedstawicieli handlowuych wymieniało sie towarem. Jeden dał mu jakis ekstra plecak a drugi dał zdrapkę. Okazało sie , że była tam nagroda w pstaci discmana. I bądź tu mądry

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2584
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Zdrapki - informacje o wygranych

Post autor: Krzysiek » 15 lis 2019, 21:32

mzielakzielakm pisze:
15 lis 2019, 20:14
Tylko patrzac na to ze TS rozstawia zdrapki , to pewnie temat musi znac przedstawiciel i wiedziec co w ktorej jest. Ale czy to mozliwe. A co wtedy jak zdrapki przesuwaja po innych koletkorach. Wygrana moze jezdIc po regionie?
Z tym czy TS wie w jakiej paczce jest dt wygrana to tylko snucie teorii. Ale kto wie...
Natomiast wygrana może krążyć po regionie jak prs przerzuca paczki z jednej kolektury do drugiej. A przerzucaja bo albo likwidują punkt albo w jakiejś konkretną zdrapka nie schodzi i dają do innej paczki albo paczke
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4588
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Zdrapki - informacje o wygranych

Post autor: Nutaharion » 15 lis 2019, 22:16

15.11.2019 r.

9 000 zł
Kółko i Krzyżyk
Zgierz


Obrazek
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości