Nagrody gwarantowane oraz wygrane losowe w paczkach

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Papasmerf44
Cyc
Posty: 3
Rejestracja: 14 sie 2020, 8:35
Kontakt:

Re: Nagrody gwarantowane oraz wygrane losowe w paczkach

Post autor: Papasmerf44 » 26 sie 2020, 9:09

Zakładając ze przykładowo w paczce "Brylanty" 10szt 3-4 są pełne czyli jeśli trafie na paczkę gdzie mam 4 pełne i 6 pustych i dodatkowo trafiam nagrode losową np. 7000zł to ta zdrapka jest jako ta 4 czy dodatkowa i jak wtedy wygląda minimalny zwrot z paczki jest 150zł (30/60/30/30) + 7000?

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4568
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Nagrody gwarantowane oraz wygrane losowe w paczkach

Post autor: Nutaharion » 26 sie 2020, 9:25

Liczba wygranych losów to ta podstawowa liczba. Czyli ten los z wygraną losową będzie jako taki "gratisowy".
Czyli przy paczce 30 + 30 + 60 + 60, wygrana dodatkowa, np. 7 000 zł będzie tym kolejnym 5. losem.
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

marissaw007
Lubi chajc
Posty: 491
Rejestracja: 14 wrz 2019, 23:17
Kontakt:

Re: Nagrody gwarantowane oraz wygrane losowe w paczkach

Post autor: marissaw007 » 07 mar 2022, 21:33

Tak się zastanawiam... W jaki sposób liczycie od ilu zaczyna się nagroda losowa w danej zdrapce? Liczycie ile jest paczek w danej zdrapce i wszystko co jest poniżej tej liczby stanowi wartość losową? Czy może być np tak, ze jest kilka losowych nagród w jednej paczce?

Dodano po 3 minutach 17 sekundach:
No i skad wiadomo jakie sa pule gwarantowane w danej zdrapce?

Szajba
Świeżak
Posty: 14
Rejestracja: 10 mar 2022, 21:09
Kontakt:

Re: Nagrody gwarantowane oraz wygrane losowe w paczkach

Post autor: Szajba » 13 mar 2022, 20:07

Uważam, że jak ktoś ma wygrać to wygra. I nie widzę sensu inwestowania w zdrapki w paczkach. Z tego co zaobserwowałam na filmikach, jakie ludzie zamieszczają, przy inwestycji w paczkę 250 zł, są w plecy połowę. Rozumiem, żeby jeszcze był gwarantowany zwrot za wkład, to można by było grać, a tak to szkoda kasy. Bardzo lubię zdrapki super linie ( traktuje to zdrapywanie jako formę zabawy, relaksuje mnie to ) I już przymierzałam się do zakupu całej paczki, jednak zmieniłam zdanie. Nie widziałam, żeby ktoś był do przodu. Zazwyczaj w plecy. Nawet wkład mało kiedy się zwraca. U mnie w kolekturze kilka dni temu facet kupił dwa słoniki i wpadł mu tysiak na jednym. Trzeba mieć szczęście.

Awatar użytkownika
ziutas
Janusz Gry
Posty: 56
Rejestracja: 24 cze 2022, 14:53
Kontakt:

Re: Nagrody gwarantowane oraz wygrane losowe w paczkach

Post autor: ziutas » 06 lip 2022, 12:55

A powiedzcie mi, jak to jest z tymi gorącymi przedziałami? Bo u mnie w kolekturze widziałam, że wszystkie zdrapki które wiszą jako wysokie wygrane mają wycięte te numery i zgupiałam. Chciałam zapytać Panią czy mi sprawdzi numery ale po tym jak zobaczyłam wycięte troche stchórzyłam :shock:
Wy normalnie pytacie się w TS czy kupujecie jedną na sprawdzenie? Może muszę się bardziej zakumplować z panią :mrgreen:

Awatar użytkownika
Super7
Kolektor
Posty: 207
Rejestracja: 15 lip 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Nagrody gwarantowane oraz wygrane losowe w paczkach

Post autor: Super7 » 06 lip 2022, 15:21

ziutas pisze:
06 lip 2022, 12:55
A powiedzcie mi, jak to jest z tymi gorącymi przedziałami? Bo u mnie w kolekturze widziałam, że wszystkie zdrapki które wiszą jako wysokie wygrane mają wycięte te numery i zgupiałam. Chciałam zapytać Panią czy mi sprawdzi numery ale po tym jak zobaczyłam wycięte troche stchórzyłam :shock:
Wy normalnie pytacie się w TS czy kupujecie jedną na sprawdzenie? Może muszę się bardziej zakumplować z panią :mrgreen:
Numery są wycięte ze względów bezpieczeństwa, wg. procedury żeby wywiesić wygraną zdrapkę należy pozbawić ją wszystkich numerów identyfikacyjnych.
Można normalnie się pytać o dostępne numery losów :)

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5120
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Nagrody gwarantowane oraz wygrane losowe w paczkach

Post autor: grzybek » 06 lip 2022, 16:15

Myślę że ten nr jest odcięty głównie po to żeby poszukać jelenia który wykupi losy z tej samej przebranej już paczki. Jak widzę los z odcietym numerem to takiej zdrapki przez najbliższy tydzień już w takim punkcie nie kupuje.

pajak1984
Cwaniak
Posty: 302
Rejestracja: 18 lip 2018, 17:47
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Kontakt:

Re: Nagrody gwarantowane oraz wygrane losowe w paczkach

Post autor: pajak1984 » 06 lip 2022, 16:35

a od kiedy zaczęli te numery odcinać bo kiedyś normalnie wisiały z tego co pamiętam

Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1281
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Nagrody gwarantowane oraz wygrane losowe w paczkach

Post autor: Rocker » 06 lip 2022, 18:11

W instrukcjach np. krzyżówki XXL , którą ostatnio czytałem zaznaczają, że należy zamazać numery identyfikacyjne na awersie zdrapki. Widocznie każda kolektura ma swoje sposoby.

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6571
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Nagrody gwarantowane oraz wygrane losowe w paczkach

Post autor: ER33 » 29 lip 2022, 16:49

Super7 pisze:
06 lip 2022, 15:21
Numery są wycięte ze względów bezpieczeństwa
Dasz radę w wolnym czasie uzupełnić listę z pierwszej strony? :cool:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości